SPÓŁKA: euromark

 • Euromark pogłębił straty, syndyk zdecyduje o kontynuacji działalności Omawiane walory:

  Bankrutujący producent odzieży outdoorowej zamknął kolejny okres sprawozdawczy na stratach. Decyzja o ewentualnej kontynuacji działalności gospodarczej przez spółkę należy do syndyka masy upadłościowej.

 • Kwartalna strata wypłoszyła spekulantów z Euromarku Omawiane walory:

  Skalę problemów bankrutującego producenta odzieży outdoorowej najlepiej widać po wynikach kwartalnych. Euromark w okresie wrzesień-listopad popadł w straty i zanotował drastyczny spadek przychodów. Kurs na wyniki zareagował głębokim przysiadem po podskokach z poprzednich sesji.

 • Jest decyzja sądu w sprawie upadłości Euromarku Omawiane walory:

  Sąd zdecydował o upadłości likwidacyjnej giełdowego producenta odzieży outdoorowej. Póki co spółka może dalej prowadzić handel, ponieważ syndyk nie wstrzymał działalności operacyjnej.

 • Sklepy Euromarku stanęły po decyzji sądu Omawiane walory:

  Giełdowy producent odzieży outdoorowej ma kolejny problem. Euromark w związku z decyzją sądu musi wstrzymać działalność sprzedażową prowadzoną w swoich sklepach. Spółce wyznaczono także tymczasowego nadzorcę sądowego.

 • Euromark wystąpi o upadłość, ratunkiem sprzedaż znaków towarowych Omawiane walory:

  Ekspresowo rozwija się sytuacja u giełdowego producenta odzieży outdoorowej. Spółka jest gotowa złożyć wniosek o upadłość układową. Do tego pozbywa się swoich znaków towarowych za 2,3 mln zł.

 • Euromark na krawędzi upadłości, będzie wniosek Omawiane walory:

  Notowany na dwóch fixingach producent odzieży outdoorowej podjął decyzję o złożeniu wniosku o upadłość. Spółka nie udźwignęła ciężaru zobowiązań wobec banków, które ostatnio straciły cierpliwość i zażądały szybkich spłat kredytów idących w miliony złotych.

 • Euromark ma ultimatum na spłatę ponad 14 mln zł kredytu Omawiane walory:

  Notowany na dwóch fixingach producent odzieży outdoorowej czuje coraz większy chłód. Bank Millennium wypowiedział umowy kredytowe i wyznaczył 30 dni na ich spłatę. Na dodatek za kilka dni BNP Paribas Bank Polska ponownie upomni się o swoje 3,5 mln zł.

 • Euromark ma problem z kolejnym bankiem Omawiane walory:

  Sytuacja producenta odzieży robi się coraz trudniejsza. Już trzy banki przykręciły kurek z gotówką. Euromark musi w najbliższym czasie spłacić milionowe kredyty, aby uniknąć problemów z windykacją. W środę spółka rozpoczęła negocjacje w celu wypracowania zasad dalszej współpracy z bankami. 

 • Zima na kursie Euromarku, bank wypowiedział umowę kredytową Omawiane walory:

  Notowany na dwóch fixingach producent odzieży outdoorowej znowu ma niemiłe wieści dla inwestorów. Kurs spółki ponownie obrywa, po tym jak jeden z banków wypowiedział umowę kredytową na kwotę 3,5 mln zł.

 • O upadłość wystąpiła spółka zależna Euromarku z Trójmiasta Omawiane walory:

  Producent odzieży outdoorowej poinformował, że jedna z jego spółek zależnych złożyła wniosek o upadłość likwidacyjną. Firma Espina-Sport prowadziła placówki detaliczne w Gdańsku, Gdyni oraz Rumii. Kurs Euromarku okupił informację 12-proc. przeceną.

 • Euromark bez sternika, prezes zrezygnował Omawiane walory:

  Po dwóch latach w fotelu prezesa, James Kelly odchodzi ze stanowiska. Współpraca ze spółką sięga czasów giełdowego debiutu lecz nie podano, czy rozstanie jest definitywne.

 • Dwadzieścia najtańszych spółek i co im dolega – cz. 5 Omawiane walory: , , ,

  To już finalna część cyklu, w którym StockWatch.pl wspólnie z ekspertami od zarządzania i restrukturyzacji prześwietlił najtańsze majątkowo spółki z GPW. Dziękujemy Adamowi Jabłońskiemu z Simple Solution za wsparcie i wspólną pracę przez ostatnie półtora miesiąca. Dziś w ostatnim cyklu wiwisekcji niedowartościowanych spółek, na stół trafiły Euromark, Groclin, Lubawa i TelForceOne.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR