pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Nasdaq

Nasdaq

Ostatnie 10 wpisów
Pablo77x napisał(a):
Info z innego forum, odpowiedz prezesa Pyramid games na temat sprzedaży akcji. Korespondencja na 100% prawdziwa, potwierdzona.

Dzień dobry, Nie jestem giełdowym ekspertem natomiast była to sprzedaż tak niewielkiej ilości akcji: 1500 szt. (czyli 0,001% akcji) po cenie rynkowej 135 zł jest całkowicie legalna i liczyłem, że po 10 latach mojej pracy po kilkanaście godzin dziennie bez wynagrodzenia i inwestowania we własną firmę spotka się to ze zrozumieniem. Informacja o przeprowadzonej transakcji została opublikowana pod koniec dnia, w czasie którego były bardzo duże obroty i nie powinna mieć żadnego wpływu na kurs akcji. Była to jedyna transakcja jaką planowałem i nie zamierzam sprzedawać ani jednej akcji więcej. W kwestii szczegółów lock-upu odsyłam Pana do Dokumentu Informacyjnego:https://pyramid.games/wp-content/uploads/2020/08/PRG_DI_2020_07_31.pdf dokładnie na stronie 129 DI jest informacja o szczegółach zawartego Lock-Upu zgodnie z którym obowiązuje on do ceny 50 zł za akcję (cena 135 zł znacznie ją przewyższa). Jednak tak jak pisałem wyżej, nie planuję więcej sprzedawać ani jednej akcji.Na koniec chciałbym poprosić o wyrozumiałość ponieważ otrzymuję w tej sprawie wiele pytań, chciałbym skupić się na tworzeniu gier i realizacji planów spółki którą zbudowałem i którą planuję długo rozwijać. Z poważaniem,-- Jacek Wyszyński CEO/CTO ▲ Pyramid Games S.A. al. Kraśnicka 35, 20-718 Lublin, Poland

dzięki, fajna ta odpowiedź od Prezesa, jak dla mnie całkowicie uspokajająca i wyczerpująca temat, który chyba już czas zamknąć, ileż można rozpisywać się o tym, że coś sprzedał. Jego prawo, przecież firma od tego się nie zawaliła, już bez przesady. Tu właścicielem jest Playway, a Prezes ma prawo poczuć namacalnie wzrost wartości swojej firmy, w którą włożył mnóstwo pracy, by być na tym poziomie co jest.

@indyan
a od kiedy to autoryzowany doradca wyznacza cenę emisyjną prywatnej spółki, co...?
Jesteś wiele lat na forum i na giełdzie, a tak podstawowej rzeczy nie wiesz...? d'oh!

[Moderator: Uprzejma prośba o konstruktywną treść wpisów. Formułowanie opinii o innych Użytkownikach nie należy do zakresu dopuszczonego na tym forum]

Ja również prosiłbym o dopisanie mnie do listy uczestników i kupno Ultimate Games. Uzasadnienie:dużo nowych premier gier.

Zgłaszam się do konkursu, zakup ULTIMATE GAMES,
uzasadnienie: sporo nadchodzących gier + wydawnictwo na Nintendo

kostroma napisał(a):
W żadnym miejscu nie napisałem, nawet nie sugerowałem, że ITF odpowiada za to, że kluczowy kontrahent nie płaci. Nie wiem skąd wyciągnąłeś ten wniosek.

Czy ma coś wspólnego? Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić i tego się nie dowiemy.

Pozdrawiam salute

A jak oceniasz ryzyko bankructwa...???

Nie bardzo rozumiem pytania, przecież wejdziesz na ich raporty roczne i masz tak:
w 2016 wzrost przychodów o ok.25%, a zysku netto wzrost o 130%
w 2017 wzrost przychodów o 40%, a wzrost zysku o 140%
Nie wiem więc o czym piszesz...

A w tym roku w ost. raporcie masz napisane w komentarzu odnośnie tego gdzie poszły koszty, czyli na kupno usług dodatkowych, które będą odsprzedawane z marżą w późniejszych miesiącach.
Spółki "się uczę", obserwuję od dawna, ale dopiero od niedawna zdecydowałem się na stopniową akumulację, bo widzę, ze co miesiąc podają ładne wzrosty biznesu.

p.s. Nie wiem o jakiej firmie produkującej gwoździe piszesz, daj linka...!

kostroma napisał(a):
Taki zabieg literacki Shhh

Tam wszyscy doskonale wiedzieli i wiedzą, co się święci.

salute

A ja nie wiem. Co się święci...???

PBKM zarabiający w SAAS -wywalony z 4% stratą. Za to kupione -choć niewiele- IAI po rewelacyjnych przychodach za wrzesień. Jak na spółkę sprzedającą w SAAS, to 56% wzrostu przychodów w IIIQ zrobiło na mnie wrażenie, jednak PBKM ze swoim kilku/kilkunasto - procentowym wzrostem przychodów to przy IAI kopciuszek. A że w komunikatach spółka zapowiada dalsze wzrosty, to coś takiego lubię.
11B skrócony o połowę (holender z 7% stratą) -zaczyna mnie ten papier "uwierać", bo w sumie trochę nie ma pod co grać. Przy jakimś odbiciu chyba trzeba będzie uciec z reszty pakietu.
Reszta portfela bez zmian, choć dziwię się słabości TEN, jeszcze nie wiem, czy sprzedać resztówkę, czy nie, bo wyniki super, ale coś gaming kiepsko. Ultimate-podobnie z zagwozdką, ale tu przynajmniej sporo premier się szykuje, więc raczej zostawiam, bo i tak mam najmniej, ale dobierać się boję...d'oh! Choć nie przez spółkę, tylko przez negatywny sentyment do całego gamingu.
Ailleron sprzedany po 13,70, ale raczej nie odkupuję, dziś takie czasy, ze jakiś kontrakt to za mało do trzymania, liczą się przychody i zyski na stole, a nie kontrakty, z których ciągle nie widać progresji zysków..

akcje sprzedawał PDM i w żadnym wypadku nie jest to plus dla spółki!
www.polskidm.com.pl/emisje-szc...

GRAF78 napisał(a):
Autoryzowanym doradcą jest Capital One Advisers Sp. z o.o. znany w prowadzenia z sukcesem takich podmiotów jak sławne 11Bitstudios S.A. czy Vivid Games

Jesteś pewien...? a przypadkiem nie sprzedawał akcji PDM słynący ze sprzedawania na potęgę obligacji Get Back oraz Kerdos, czy sprzedawaniem akcji Zortraxa , który do dnia dzisiejszego nie trafił na giełdę...?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 26 sierpnia 2020 22:12:58
Liczba wpisów: 141
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,817 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d