pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

robertokot25

robertokot25

Ostatnie 10 wpisów
to bardzo słabą masz pamięć.

Czyli zrywałeś trwającą lokatę przed końcem jej zapadalności? zresztą IB już od kilku lat daje najlepsze % na depozytach.

Owszem leży na koncie i pomieszały się tobie mld. z milinonami, a jak braknie to reszta banków dopłaca, podaj konkretne przykłady gdzie BFG nie zadziałało to wtedy możemy pogadać.

tym że nie działa BFG.

maciej_61 napisał(a):
Lokata założona? Tylko proszę pamiętać że w razie upadku banku lokaty de facto przepadają. Tak wiem. Jest ustawa o zabezpieczeniu lokat do 100 tys €. Taka PR`owa bzdura.

Nie kompromituj się już więcej kolego...

Wpłacaliście jakąś kasę do Nomad?

tak - zapomnieć o wtopie

Nie będzie dobrze

Też dostałem ...

i co niby ta firma za darmo podejmuje działania?

ten kto jeszcze nie skumał tego czym jest catalyst to zrozumie ale jak już będzie za późno - nauka niestety czasami kosztuje - jednego mniej drugiego więcej - żeby jeden mógł porządnie zarobić to wielu musi się zrzucić.

catalyst to jest totolotek

Cytat:
Obligacje GNB do przedterminowego wykupu

obligacje.pl/pl/a/obligacje-gn...

Dlatego lepiej stać z boku poza bagnem, bo tak cię zakręcą w razie czegoś że nie będziesz wiedział gdzie masz d....

Płać i płacz

Jeśli ktoś mnie się pyta o rynek obligacji i swędzą go rączki to doradzam mu żeby sobie wsadził rękę między drzwi i futrynę - ból będzie mocny ale niedługi, po dużej wtopie na obligacjach może długo boleć.

Ja po 3 małych wpadkach wywaliłem jakiś czas temu resztę w rynek i jestem już wolny :-), czy u was jest podobnie czy dalej brniecie w to mimo zaliczonych wtop?

taaaa czerpiemy garściami ile się da - już dawno zapomniałem o czymś tym, nie tykam obligacji nawet długim kijem i wychodzę na tym bardzo dobrze :-)

gauss - 10/10 - haha

pomarzyć to sobie możesz

Układ dobry dla wierzycieli do 5tys. - dla reszty tragedia.

Heh - patrz na datę :-)

Ja nic nie dostałem jak na razie (GCI0414)

No na catalyst prawiczkiem warto być do końca życia :-)

Jak widać chętnych nadal nie brakuje...

Bardzo się trzyma ale to już bez znaczenia, bo kasy nigdy nie odzyskamy.

a co chcesz sprzedać czy kupić?

To jeszcze nie ma układu?

kaziu na catalyst jeszcze nie raz będziesz mocno zdziwiony, to masz jak w banku

i co łaszczysz się na tak mały zarobek??

nasza kasa to wspomnień czar

mocno jesteś zapakowany artur?

Nic dodać, nic ująć

Z czego chcesz odzyskać kasę? z pustego dzbana?

Jest jeszcze wielu do ogolenia na catalyst, w końcu rosną nowe pokolenia

coś cisza w wątku.

Ważne jest aby się pogodzić z utartą kasy w 100% (komfort psychiczny), a to co odzyskasz będzie jako bonus w przyszłości - przetestowane na sobie - tylko z MINOX-a odzyskałem - GANT, GCi, RODAN z tego będzie zero - na szczęście poniżej 10 tysi

Nadal liczycie na odzyskanie jakiejkolwiek kasy???

Szkoda kasy na świadectwo, ja miałem 3 drobne wpadki na catalyst i 0zł zwrotu - a tylko wygenerowało to dodatkowe koszty : kasa na świadectwa poszła, na notariusza, wysyłki pocztowe (teraz wiem że lepiej by było na browara przeznaczyć) - ja z tego całego cyrku wysnułem wniosek : jesteś poza catalyst/GPW = jesteś szczęśliwy i masz kapitał, miałem kiedyś EKA ale dawno temu sprzedałem lub wykupili jak sobie przypomnę że miałbym mieć to do tej pory to mnie wstrząsa.

Co tam nowego słychać w temacie GCi?

Cytat:
to jest chyba ta emisja, w ciągu ilu dni muszę dać info? :

obligacje.pl/pl/a/gnb-ruszyl-z...

Było jakieś info o tym ile uplasowali z emisji? bo chyba zapisy były do 4 grudnia

ja już sprzedałem jakiś czas temu jak jeszcze kurs był po w miarę korzystnej cenie.

odp. numer 2

nie spłacili was jeszcze?

Cytat:
ZAWARCIE ZNACZĄCYCH UMÓW

www.bankier.pl/wiadomosc/GETIN...

i jak spłacili Was?

żal patrzeć jak ludzie są dojeni z kasy na catalyst

wielu pisało żeby pryskać z catalyst... a tak to uda się albo nie i lepiej mieć losy swojej kasy we własnych rękach, no chyba że ktoś poparzył się lekko i zrozumiał tak jak ja.

Jeszcze nie skumaliście tego rynku? dziwne...

Kalashnikov napisał(a):
Gorąca rada na przyszłość. Jak przyjdzie wam ochota kupić obligacje, to najpierw solidnie uderzcie głową o ścianę

Bardzo dobra rada , lepiej bym tego nie ujął :-)

Bercik bierze PKC - chudy tanio skóry nie sprzedaj - hehee

inwestycja ogólnie w catalyst to jedna wielka nauczka

pożyteczne to by było jakby zlikwidowali ten rynek - dużo ludków by ocaliło swoją kaskę, a tak pozostanie jedynie goła satysfakcja ale i to jest mało realne...

liczyć możesz ale tylko na siebie i nikogo więcej :-)

medialny to jest ciepły i wygodny fotel sejmowy

pisałem do tych co nadal inwestują w tym bagienku - mnie też już dawno tu nie ma i jestem z tego powodu szczęśliwy :-)

a co w tym takiego dobrego że jest zabezpieczenie? czy to jest jakiś rodzyn? - zabezpieczenia na catalyst nie działają...

To chyba nas nie dotyczy (GCI0414) bo też nie dostałem

Na forum spore ożywienie jest tylko wtedy jak jest wtopa... a i do strzyżenia też coraz mniej bo populacja się powoli kurczy

No właśnie czyżby to nie dotyczyło serii GCI0414? albo może pisma są dopiero w drodze :-)

Do mnie na razie nic nie doszło - mam GCI0414, DRIVER też masz tą serię? jeszcze ktoś dostał takie pismo z posiadaczy GCI0414?

Cytat:
e-Kancelaria miała na koniec II kw. niespełna 5 mln zł aktywów

Cytat:
Nominalna wartość samych obligacji windykacyjnej spółki to 28,6 mln zł. Inwestorzy mogą nie ujrzeć żadnych środków z likwidacji majątku.

obligacje.pl/news/4798/e-kance...

Sąd już ogłosił listę wierzycieli? wiecie co się obecnie dzieje? było już głosowanie nad układem?

Cytat:
Komisja Nadzoru Finansowego ustanowiła zarząd komisaryczny w Spółdzielczym Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie.

obligacje.pl/news/4687/sk-bank...

macie jakieś nowe informacje?

cisza temacie zupełna - przynajmniej na forum ...

Zdecydowanie ten temat jest jak najbardziej na miejscu - oby politycy otrzeźwieli na czas... zresztą przepisy są chyba niekonstytucyjne...

bzdkas napisał(a):
A moje swiadectwo, razem z blokadą wysłałem do spółki (przy okazji żądania wykupu obligacji). Dałem termin ważności do końca roku. Czy w związku z tym BM może wystawić kolejne świadectwo z blokadą? No bo wiadomo, że PCZ mi świadectwa nie odeśle, nawet jak ładnie poproszę :).

Dlaczego im wysłałeś oryginał świadectwa, a nie kopię notarialną? zrobiłeś sobie podwójne koszty... mogą ci wystawić duplikat świadectwa, bo żeby zdjąć blokadę musi minąć jej termin lub musiałbyś zwrócić oryginał świadectwa do DM

Państwo to dba ale głównie o siebie - warto, a o tym pamiętać o własną d..ę trzeba zadbać samemu...

chętnych jest zawsze więcej niż kasy

Dla mnie catalyst to też już melodia przeszłości.. aż mnie wzdryga jak pomyślę że miałbym tutaj coś jeszcze zakupić.. żałuję że znalazłem info o tym rynku i tak mnie wciągnęło ale już jestem całkowicie uleczony.. ogólna wtopa na około 7tysi - na szczęście byłem ostrożny i lokowałem tutaj mało...( 3 firmy)... pacjent przeżył :-).. każdemu doradzam aby nie ruszał nawet kijem ale nie każdy słucha i musi sam zostać wytrzepany kasy wtedy skuma co i jak....

może szybciej będzie kaska dla was :)...

Cytat:
ZBYCIE I NABYCIE OBLIGACJI GETIN NOBLE BANK S.A. PRZEZ NOBLE SECURITIES S.A.

www.bankier.pl/wiadomosc/GETIN...

Bercik40 napisał(a):
a śmieją się że, na lokacie trzymam kasę.

ze mnie też ale już coraz mniej...

zdecydowanie warto wlać kasę z catalyst w swój żołądek niż w jakiegoś pasibrzucha ale mało ludków jeszcze skumało o co tu biega...

X_Majkel napisał(a):
Drodzy inwestorzy,
Rozumiem ze w związku z wnioskiem o upadłość, do piątku trzeba wysłać do właściwego sadu we Wrocławiu:
-Kwit depozytowy
-"jakiś wniosek o przystąpienie do masy upadłościowej"

czy w przypadku układowej jest inaczej?

Pozdrawiam

Było to wałkowane setki razy w różnych wątkach, w necie też pełno informacji na ten temat... jeśli szanujesz swoją kasę to wiesz co masz zrobić...

ricco1 napisał(a):
rynek jest spalony.....uciekajcie z kasą póki czas....to taka dobra rada:)

już dawno to pisałem i wygląda na to że miałem racje... kto zostanie ten gasi światło, na niektórych forach/blogach wyśmiewali ludzi że pakują kasę do banku na lokatę 2,5/3% - lepszy mały zarobek niż starta wszystkiego...

Najlepszy opcja to zapomnieć o tym paździerzowym rynku i tyle - wygaśnie sam w sposób naturalny... i jeszcze przy zakupie obligów na rynku wtórnym lub w emisji pierwotnej powinien był dołączony link do forum stockwatch - PATRZ CO MOŻE CIĘ CZEKAĆ...

niejeden tak mówił... a później było czy leci z nami pilot?

kriskbr napisał(a):
Dziś dzwoniła do mnie Marcinkowska i jakby nigdy nic spod innego brandu (już nie Leonidas) oferowała jakąś znowu świetną inwestycję...

Wszędzie Cię znajdą spece od inwestycji życia - już się nie ukryjesz...

Nie szukaj tutaj takich porad - musisz sam w sobie to rozstrzygnąć

daniell155 napisał(a):
Witam,

ode mnie alior bank chce pobrać 30 zł za świadectwo i jeszcze 100 zł blokadę,ale co dziwne, mam dwie serie obligacji, więc chcą pobrać to ... 2 razy za każdą serię. Czy ktoś miał dwie serie i jak wtedy jest to rozwiązywane?

chcą cię wydoić - nie daj się, inna seria to inne papier więc opłaty podwójne.. chyba... wyższa kultura bankowości swoje musi kosztować :)

Życia braknie na dokopanie się do tego, są inne ciekawsze zajęcia.. ważne żeby być poza rynkiem roz/regulowanym żeby nie karmić pasibrzuchów.. swego czasu ten rynek mnie mocno wciągnął ale całe szczęście bardzo szybko otrzeźwiałem po 2 małych wpadkach co uchroniło finanse i zdrowie - ale jak ktoś cierpi na nadmiar gotówki, ma silne nerwy, twardy sen i czas na szarpanie się po sądach to wybór ma spory ;)

żeby realnie było to trzeba by wpisać 0, bo ja już dwa razy zgłaszałem wierzytelność i nadal mam zero :) a nie chciałem duże jakieś 4tysi - adekwatną liczbą w zgłoszeniu jest zero

inni patrz na innych że nie płacą - to po co oni mają płacić?? a konsekwencję jeśli będą to bardzo małe...

ale byli tutaj tacy, co polecali pakować do wora ten skarb, kto mądry po szkodzie lub przed jest już dawno poza tym rynkiem.

Ja myślę że jest jeszcze dużo leszczyny do wyczesania, bo sporo ludków kupuję różne obligi i nawet się tym nie interesuje...

to całe catalyst to jest komedia, bo w podobnych przypadkach (inne firmy) pojawiają się podobne wpisy, ostatni zawsze będzie gasił światło, lepiej nie być dawcą kapitału i ostatnim ogniwem w łańcuchu pokarmowym.... ale wielu jeszcze tego nie załapało...

faktycznie tam jest data 2014...

zgred faktycznie jeszcze dobierałeś obligi z rynku jak pisałeś w innym wątku około 10 czerwca?? miałeś i jeszcze dobierałeś? czy wchodziłeś jako świeżak?

a dlaczego mieliby wypłacić? skąd ten optymizm?

ale urwało ceny....

bzdkas napisał(a):
W aktualnej sytuacji mozna miec pewność, że w poniedzialek na kursach obligacji bedzie masakra. Spodziewam sie ok. 20% nominalu, pod warunkiem, ze znajda sie chetni do ryzyka :(. O ile w ogole puszczą notowania.

było tutaj w tym temacie kilku userów co chcieli pakować po korek - będę mieli okazję... jesli nie zatankowali do pełna

miesiąc bez wpadki na catalyst - to miesiąc stracony...

Dlatego bezpieczniej stać z boku z czystą głową i spokojnym snem

obligacje.pl/news/4474/pcz-chc...
wsio się okaże za parę dni...

dlatego ja dałem nogę z catalsyt - spokojny sen powrócił szybko :-) - bezcenne...

na kilka lat w mbanku? to 30zł x ilość lat...30zł za każdy rok kalendarzowy...

SK raczej pracuje w sądzie...

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2020 19:19:29
Liczba wpisów: 1 240
[0,33% wszystkich postów / 0,38 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,254 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,00% +31 999,59 zł 51 999,59 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło