pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Magiel

Magiel

Ostatnie 10 wpisów
JSW też swego czasu tonął.


Przedstawiciel nestmedic w USA?

www.bizapedia.com/wa/nestmedic...


Nestmedic pozyskał inwestora:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Cytat:
Zarząd NESTMEDIC S.A. ( Spółka , Emitent ), w nawiązaniu do opublikowanej informacji o rozpoczęciu negocjacji z potencjalnym inwestorem (raport ESPI nr 4/2019), informuje, że w dniu dzisiejszym zakończony został pierwszy etap prowadzonych dotychczas negocjacji z Deutsche Balaton Aktiengesellschaft z siedzibą w Heidelbergu ( Inwestor ). W ich wyniku, ustalono, że Zarząd Emitenta przeprowadzi ofertę prywatną 500.000 akcji zwykłych na okaziciela w ramach uchwalonego kapitału docelowego skierowaną wyłącznie do Inwestora. Ponadto wstępnie uzgodniono kolejne etapy inwestycji:
emisja trzyletniej pożyczki lub trzyletnich obligacji zamiennych na akcje w ramach warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego z wyłączeniem prawa poboru skierowana wyłącznie do Inwestora, emisja warrantów subskrypcyjnych dających prawo do objęcia akcji oraz warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego i wyłączenie prawa poboru skierowana wyłącznie do Inwestora, przy czym wykonanie praw z warrantów przez Inwestora nastąpi pod warunkiem spełnienia określonych kamieni milowych , które będą przedmiotem negocjacji.
Pozostałe warunki podlegające dalszym ustaleniom to min.: dokonanie zmian w składzie Rady Nadzorczej Emitenta poprzez powołanie do pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej reprezentanta Inwestora,
kwestia lock-upu na akcjach Spółki,
wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na giełdzie w Niemczech (dual-listing).Ciekawa jest ta ostatnia informacja: wprowadzenie akcji do obrotu na giełdzie w Niemczech.
Jak takie coś od strony praktycznej wyglada - patrząc od strony posiadacza akcji?


Bardzo fajny artykulik. Sam zwracam uwagę, że widzę coraz więcej Tesli na drodze - Co prawda kilka ostatnich z rejestracją czeską czy słowacką. Sam jestem ciekaw jak ten rynek będzie wyglądał za pięć dziesięć lat. Ja bym jednak był ostrożny w stawianiu tezy, że Niemcy coś z powodu Tesli stracą. Może na razie tak to wygląda ale mogą bardzo szybko nadrobić dystans.

Komu podatki mają obniżyć?

Jeżeli za najgorszy wynik inwestycyjny w poprzedniej edycji nie ma zakazu udziału w kolejnej to tez się zgłaszam :)

Nie powinno się dwa razy wchodzić w to samo g.... ale może zaryzykuję pod te nowe umowy i obietnice kolejnych. Proszę o zakup Nestmedic.

Zapewne tak. Po pierwszym okresie testów wprowadza się jakieś ulepszenia, usuwa usterki, poprawia oprogramowanie. Nie liczyłem na jakiś skokowy wzrost ilości urządzeń i badań w listopadzie i wrześniu. Jakieś efekty podpisanych umów mogą być widoczne w I kwartale 2019 roku.
Zastanawiam się czy spółka w przypadku skokowego wzrostu badań jest na to przygotowana?
Czy macie wiedzę czy samo urządzenie jest produkowane w Polsce?

Następna umowa - rynek afrykański:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Tu jest dziki zachód.

A tak przy okazji: nikt nie chce jeszcze kręcić "wilka z wall street" w wersji naszej lokalnej z Wrocławia?

Umowa jest. Zobaczymy (pewnie dopiero w przyszłym roku) jakie przyniesie efekty. I czy będą kolejne.

Cytat:
(…) Umowa ma charakter odpłatny. Wysokość wynagrodzenia Emitenta w zakresie objętym Umową Emitenta będzie uzależniona od ilości sprzedanych Dystrybutorowi Produktów po cenach katalogowych obowiązujących w momencie zawarcia odpowiednich umów zakupu pomiędzy Dystrybutorem a podmiotami trzecimi, pomniejszonych o zniżkę (marżę) Dystrybutora, wynikającą z Umowy. Pozyskanie partnera zagranicznego otwiera możliwość promowania oraz wdrożenia Produktów Emitenta na rynku fińskim, co w ocenie Zarządu może mieć istotny wpływ na sytuację finansową Emitenta."


www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 26 lutego 2015
Ostatnia wizyta: 11 listopada 2019 21:05:40
Liczba wpisów: 121
[0,04% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,491 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d