Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Magiel

Magiel

Ostatnie 10 wpisów
Jeżeli za najgorszy wynik inwestycyjny w poprzedniej edycji nie ma zakazu udziału w kolejnej to tez się zgłaszam :)

Nie powinno się dwa razy wchodzić w to samo g.... ale może zaryzykuję pod te nowe umowy i obietnice kolejnych. Proszę o zakup Nestmedic.

Zapewne tak. Po pierwszym okresie testów wprowadza się jakieś ulepszenia, usuwa usterki, poprawia oprogramowanie. Nie liczyłem na jakiś skokowy wzrost ilości urządzeń i badań w listopadzie i wrześniu. Jakieś efekty podpisanych umów mogą być widoczne w I kwartale 2019 roku.
Zastanawiam się czy spółka w przypadku skokowego wzrostu badań jest na to przygotowana?
Czy macie wiedzę czy samo urządzenie jest produkowane w Polsce?

Tu jest dziki zachód.

A tak przy okazji: nikt nie chce jeszcze kręcić "wilka z wall street" w wersji naszej lokalnej z Wrocławia?

Umowa jest. Zobaczymy (pewnie dopiero w przyszłym roku) jakie przyniesie efekty. I czy będą kolejne.

Cytat:
(…) Umowa ma charakter odpłatny. Wysokość wynagrodzenia Emitenta w zakresie objętym Umową Emitenta będzie uzależniona od ilości sprzedanych Dystrybutorowi Produktów po cenach katalogowych obowiązujących w momencie zawarcia odpowiednich umów zakupu pomiędzy Dystrybutorem a podmiotami trzecimi, pomniejszonych o zniżkę (marżę) Dystrybutora, wynikającą z Umowy. Pozyskanie partnera zagranicznego otwiera możliwość promowania oraz wdrożenia Produktów Emitenta na rynku fińskim, co w ocenie Zarządu może mieć istotny wpływ na sytuację finansową Emitenta."

https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/NESTMEDIC,zawarcie-umowy-dystrybucji-urzadzen-pregnabit-2018-10-31,ESPI,20181031_154631_0000145472

Wróciliśmy do gospodarki sterowanej przez (mi tu się ciśnie, że przewodnią siłę narodu) ale załóżmy, że Państwo:

https://energetyka.wnp.pl/premier-ure-nie-planuje-w-2019-r-podwyzek-cen-pradu-dla-gospodarstw-domowych,332361_1_0_0.html
(...)
- W przyszłym roku Urząd Regulacji Energetyki nie planuje z tego co wiem podwyżek taryf dla gospodarstw domowych - powiedział szef rządu.
(...)

Z tego co ja wiem to ten urząd nie jest od planowania podwyżek.

Myślę, że rynek czeka głownie na decyzję w sprawie cen energii dla grupy G (czy wystąpią i jeżeli tak o jaką podwyżkę dla tej grupy taryfowej) i o ile wzrosną opłaty za dystrybucję.

Czy skaner techniczny rynku akcji przestał działać czy celowo jest wyłączony?

Przy wejściu na link wyskakuje:

"Nie znaleziono szukanej strony
Podany adres nie został rozpoznany. Sprawdź poprawność wpisanego adresu, a jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami."

Ile mogą mieć tych akcji do upłynnienia?

W naszym kraju chyba nie mają za bardzo na co liczyć. W prywatnych przychodniach może to i zadziała ale jaki z tego może przychód? Publiczna służba zdrowia to podejrzewam, że długa ścieżka do tego aby koszt badania był refundowany.
Rynki rozwinięte to jakaś szansa powodzenia. Ale obawiam się, że skończy się na sprzedaży rozwiązania albo na kooperacji z kimś większym i dziajajacym globalnie..

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 17 stycznia 2019 20:29:10
Liczba wpisów: 116
[0,04% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,496 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d