pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Magiel

Magiel

Ostatnie 10 wpisów
To miło słyszeć. Ja byłem tam pod nickiem "Cygan". Pamiętam jeszcze "Snoopy". Trochę lat minęło ...

Czy jest jakaś realna szansa, ze notowania tej spółki zostaną przywrócone?

Jest może jeszcze tutaj na forum ktoś z dawnego Investstocka prowadzonego przez Siłę Relatywną?

Tak jak myślałem, Tomasz Kierul - Prezes Inventionmed - zaczął na runku kupować akcje inventionmedu. Na razie wydał sto tysięcy ale zapewne to nie koniec. Wydaje się, że kupuje drogo. Chyba, że przygotowuje "podbudowę" pod wysoką cene emisyjną nowej emisji inventionmed kierowanej do softblue.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Na przyszły tydzień planowana jest aktualizacja Drifta. Może się cos poprawi w odbiorze gry.

Inventionmed potrzebuje kilku dobrych milionów na realizację projektów, na które dostał dofinansowanie. Ma kasie zgodnie z raportem kwartalnym nieco ponad dwa miliony + zapewne 6 mln w ramach nowej emisji dostanie zSoftblue (tyle Softblue wolnej gotówki raportował na koniec kwartału).
Nie za bardzo widzę, jaki sens ma emisja dla inventionmed? Szczególnie, że po piątkowych komunikatach o sprzedaży akcji przez Kierulów sprawy się w miarę klarują. Prezes zabezpiecza bieżącą działalność spółki pożyczką w wysokości 2 mln zł. A Tomasz Kierul - prokurent softblue a prezes inventionmed sprzedał wszystkie posiadane akcje w softblue. Zapewne w celu zakupu akcji w inventionmed lub również wsparcia finansowego tej spółki w innej formie.

I nikt chyba nie spodziewa się, że w kolejnych kwartałach może być lepiej.

Microsoft ich przejmuje czy co, że tak rośnie?

Prezes zaczął się udzielać w mediach i zaczęło rosnąć :) To jest ta "potęga mediów"?

Wywiad dla comparic24.tv:

AirDron od Soft Blue S.A. będzie badać czystość powietrza | Rozmowa z Michałem Kierulem

www.youtube.com/watch?v=fDHO4T...

W obecnej sytuacji z koronawirusem wydaje mi się, że podpisywanie umów - szczególnie w sektorze medycznym - jest bardzo utrudnione (chyba, że dotyczy walki z koronawirusem). Może jeżeli były jakieś miejsca gdzie testy trwały przed epidemią uda się coś podpisać ale reszta według mnie może się przesunąć w czasie.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 1 lipca 2020 20:15:26
Liczba wpisów: 150
[0,04% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,265 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d