Analiza techniczna 4 spółek do gry pod kontynuację fali wzrostowej

Omawiane walory: , , ,

Lutowa hossa poderwała do dynamicznych wzrostów małe i średnie spółki. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, jakie szanse na kontynuację tegorocznej ofensywy mają kursy akcji WDX, Apatora, Remaku i Banku Millennium.

Najświeższym przykładem dynamicznego wybicia jest WDX. W tym tygodniu notowania spółki oferującej kompleksowe rozwiązania z zakresu wyposażenia magazynów wystrzeliły o 14 proc. po publikacji szacunkowych wyników. Według raportu, w IV kwartale spółka wypracowała 46,6 mln zł przychodów, 7,1 mln zł EBITDA i 3,2 mln zł zysku netto. Rok wcześniej wartości te wynosiły odpowiednio 42,8 mln zł, 3,8 mln zł i 0,8 mln zł. W całym 2016 r. WDX osiągnął 136,5 mln zł przychodów, 21,6 mln zł EBITDA i 7,9 mln zł zysku netto.


Dalszy ciąg artykułu zawiera analizę techniczną walorów WDX, Apatora, Remaku i Banku Millennium wraz z prognozą kierunku i zasięgu ruchu i dostępny jest w abonamencie.

Kliknij tutaj aby zamówić abonament i uzyskać pełny dostęp do serwisu.

Niezdecydowany? Sprawdź listę funkcji i narzędzi, jakie zyskujesz dzięki abonamentowi.

Jeżeli posiadasz abonament, a nie widzisz tekstu, zaloguj się do serwisu.


StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT apator, Millennium, remak, wdx, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Agata Chrzanowska staje na czele banku hipotecznego Millennium

  Komisja Nadzoru Finansowego zezwoliła na utworzenie MILLENNIUM Bank Hipoteczny. Nowym bankiem pokieruje Agata Chrzanowska. W zarządzie zasiądą także Adam Berent i Artur Kulesza.

 • Apator tnie wysokość rekomendowanej dywidendy z powodu koronawirusa

  Zarząd APATORa obniżył rekomendację wypłaty dywidendy z zysku za 2019 r. do 1,10 zł brutto na akcję z 1,30 zł poprzednio.

 • Topnieje polska reprezentacja w indeksie MSCI Standard

  Wraz z końcem maja aż trzy polskie spółki pożegnają się z miejscem w indeksie MSCI Standard. Roszady obejmą też MSCI Small Cap, gdzie dwie kontrolowane przez Skarb Państwa spółki zostaną zastąpione przez Bank Handlowy i Ten Square Games.

 • Odwrót po dobrym początku, w grze DataWalk, Quercus i Millennium

  Przed południem nastroje na warszawskiej giełdzie były mocno mieszane, przez co losy całej sesji pozostawały zagadką. Słabiej radziły sobie duże spółki, a znacznie lepiej te małe i średnie.

 • Bank Millennium miał 18 mln zł zysku netto w I kwartale 2020 r.

  Bank MILLENNIUM odnotował 18,1 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2020 r. wobec 160 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie. Z pominięciem pozycji nadzwyczajnych, zysk wyniósłby 190 mln zł i utrzymał się na ubiegłorocznym poziomie. Bank odnotował też rekordową sprzedaż kredytów hipotecznych (1,34 mld zł; +57 proc. r/r) i wzrost wartości portfela kredytów korporacyjnych (19,6 mld zł; +6 proc. r/r).


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR