Games Operators: Gra 112 Operator zadebiutuje 23 kwietnia

Omawiane walory:

Games Operators, producent i wydawca gier komputerowych, ogłosił datę premiery gry 112 Operator. To kontynuacja największego sukcesu dewelopera, gry 911 Operator. 112 Operator będzie dostępny na Steam od 23 kwietnia.

Games Operators, gaming, 112 operator, premiera, akcje, debiut

Fot. materiały prasowe

112 Operator to symulator centrum powiadamiania ratunkowego. Gracz zarządza jednostkami ratunkowymi i odbiera telefony od ludzi znajdujących się w różnych okolicznościach, zazwyczaj wymagających szybkiej interwencji. Gracze zyskują możliwość gry na mapie swojej własnej miejscowości (lub dowolnej miejscowości na świecie), również z budynkami 3D. Gra 112 Operator pozwala na rozgrywkę na 25-krotnie większych mapach w porównaniu do gry 911 Operator, której jest rozwinięciem.

Gra 911 Operator, która debiutowała w lutym 2017 r., odniosła globalny sukces. Na platformie Steam ponad 6.600 recenzji z czego 86 proc. jest pozytywnych. Do końca stycznia 2020 r. gracze kupili łącznie 1,1 mln kopii tej gry (PC, Xbox, PS4), wraz z dodatkami. Płatną wersję mobilną pobrało ponad 200 tys. użytkowników, zaś bezpłatną pobrano ok. 1,6 mln razy. W 2018 r. gra wygenerowała sprzedaż na poziomie niemal 4,3 mln zł, zaś w 2019 r. już ponad 5 mln zł.

Jednocześnie trwa oferta publiczna akcji Games Operators. Spółka planuje pozyskać do ok. 7 mln zł na rozwój nowych projektów gier o budżetach od 250 tys. zł do 2 mln zł. Spółka posiada zasoby i kompetencje do jednoczesnego nadzorowania produkcji 10 – 20 gier co przekłada się na 4 do 8 premier rocznie, w zależności od wielkości i stopnia złożoności gier. Wszystkie obecnie realizowane projekty gier mają zabezpieczone finansowanie. Wśród znaczących premier zaplanowanych na ten rok, oprócz 112 Operator, znajdują się między innymi Rustler czy Transport INC.

Zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych trwają do 11 marca, składać je można za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. – Santander Biuro Maklerskie, a także w Domu Maklerskim BOŚ S.A. i Domu Maklerskim mBank S.A.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT gameops, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Wzrosty przy obrotach na pół gwizdka, CD Projekt powyżej 400 zł za akcję

  Nadzieje związane z odmrażaniem gospodarek i lepsze od prognoz dane z Niemiec okazały się dla inwestorów ważniejsze niż strach przed "nową zimną wojną". Jednak poniedziałkowe wzrosty na giełdach mają jeden poważny mankament: są poparte bardzo niskimi obrotami, głównie z powodu nieobecności graczy z USA i Londynu.

 • Games Operators: Koszty gry 112 Operator zwróciły się w 95 proc. w ciągu 3 dni

  Gra "112 Operator", która miała swoją premierę na platformie Steam 23 kwietnia 2020 r., po 72 godzinach została sprzedana w ilości ponad 20,5 tys. sztuk w kanałach online. Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry (po odjęciu środków otrzymanych z dotacji GameInn) nie przekroczył 0,9 mln zł i został zwrócony w 95 proc. w przeciągu 3 dni sprzedaży w sklepie Steam.

 • Games Operators wyda płatny dodatek do gry 112 Operator w II kwartale

  Games Operators w związku z planowaną na dziś premierą gry "112 Operator" poinformował, że zamierza wydać dodatek do gry, który nawiązywał będzie swoją tematyką do zwalczania epidemii SARS-CoV-2. Całkowity zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele związane ze zwalczeniem epidemii.

 • sWIG80 mocno w górę, banki ciążą pozostałym indeksom

  Słabe zachowanie sektora bankowego i nieco gorsze nastroje na większości europejskich parkietów, ciążą dziś indeksom WIG20 i WIG. Świetnie radzi sobie za to sWIG80. Niezmiennie gorąco jest też na spółkach gamingowych, które wciąż cieszą się popularnością wśród inwestorów indywidualnych.

 • Games Operators: Debiut gry 112 Operator 23 kwietnia, kolejne co 2 tygodnie

  Games Operators podtrzymuje plan debiutu nowej gry 112 Operator na 23 kwietnia i zamierza przedstawiać kolejne gry co dwa tygodnie, poinformował prezes Bartek Gajewski.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR