Ghelamco chce przeprowadzić ofertę publiczną obligacji za max. 110 mln zł

Omawiane walory:

Ghelamco Invest podjął decyzję w sprawie przeprowadzenia oferty publicznej do 750 tys. obligacji serii PPP1 o wartości nominalnej 100 zł każda i o łącznej wartości nominalnej do 75 mln zł oraz do 350 tys. obligacji serii PPP2 o wartości nominalnej 100 zł każda i o łącznej wartości nominalnej do 35 mln zł.

ghelamco, obligacje, emisja,

Ghelamco chce przeprowadzić ofertę publiczną obligacji za max. 110 mln zł

– Obligacje będą oprocentowane według stałej stopy procentowej, która będzie wynosiła 6,1%. Cena emisyjna jednej obligacji będzie różniła się w zależności od dnia złożenia zapisu. Okres przyjmowania zapisów rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i będzie trwał do 26 czerwca 2020 r. – czytamy w komunikacie.

Data wykupu obligacji przypada na 15 stycznia 2024 r., są one zabezpieczone poręczeniem ustanowionym przez Granbero Holdings Limited, emitowane w ramach ustanowionego przez spółkę VIII Publicznego Programu Emisji Obligacji, objętego prospektem podstawowym, który został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) 27 lutego 2020 r., oraz suplementem nr 1 do prospektu zatwierdzonym przez KNF 20 maja 2020 r.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR