Platige Image zaoferuje inwestorom obligacje z opcją wprowadzenia na Catalyst

Omawiane walory:

Platige Image wyemituje obligacje o łącznej wartości do 5 mln zł. Papiery dłużne mają zadebiutować na Catalyst.

– Zarząd Platige Image podjął uchwałę w sprawie emisji obligacji na okaziciela o łącznej wartości nominalnej do 5 mln zł. Emisja obligacji planowana jest w trybie oferty publicznej w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, zapisy planowane są na od 12 do 26 października 2017 r. – czytamy w komunikacie.

Obligacje będą 2,5-letnie, zdematerializowane, zabezpieczone albo nie i oprocentowane. Próg dojścia emisji do skutku został ustalony na poziomie 1,5 mln zł, podano dalej.

– Środki pozyskane z emisji obligacji spółka przeznaczy na bieżącą działalność operacyjną. Zamiarem spółki jest wprowadzenie obligacji do alternatywnego systemu obrotu Catalyst – czytamy także.

Platige to artystyczny konglomerat, który od 15 lat tworzy silne wizualnie i zaawansowane technologicznie projekty dla świata reklamy, filmu, sztuki, edukacji i rozrywki. Spółka jest notowana na NewConnect.

notowania

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT PLATIGE, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Bloober Team i Platige Image rozpoczynają współpracę

  PLATIGE Image będzie odpowiadało za przygotowanie animacji do nowej, wysokobudżetowej produkcji krakowskiego producenta. Termin realizacji umowy przypada na koniec stycznia 2021 roku.

 • Na serialu Netfliksa zyska przede wszystkim marka Wiedźmin

  Ile może ugrać branżowy gigant na nowej fali popularności Wiedźmina, która ruszy wraz z nowym serialem Netfliksa? To pytanie, które od dłuższego czasu zadają sobie akcjonariusze CD Projektu. Zdaniem ekspertów przepytanych przez StockWatch.pl, na kokosy nie ma co liczyć.

 • Analiza techniczna czterech perełek z rynku NewConnect

  Kursy większości notowanych na NewConnect walorów spadają, a do tego obroty na wielu z nich są śladowe. Mimo to, można na NC znaleźć walory godne uwagi. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przeprowadził analizę techniczną czterech obiecujących spółek z rynku NewConnect.

 • Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • Platige Image odstąpił od umowy z Imaginew

  Spółka zależna PLATIGE Image - Fatima Film - odstąpiła od umowy z portugalską spółką Imaginew. Poodem odstąpienia były opóźnień w płatnościach jakich dopusciła się portugalska spółka.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR