Ultimate Games ma umowę ze Sports Games na wydanie trzech gier o tematyce sportowej

Omawiane walory:

Ultimate Games zawarł umowę wydawniczą ze Sports Games. Spółka będzie odpowiedzialna za marketing i wydanie minimum 3 gier o tematyce sportowej na platformach mobilnych tj. Android/ iOS, a docelowo także na PC i konsole.

– Kluczową i pierwszą grą do wydania jest ‚Weightlifting’. To pierwsza na świecie gra mobile o podnoszeniu ciężarów, w której gracze z całego świata wcielą się w jednego z 30 najsłynniejszych zawodników i zawodniczek olimpijskiego podnoszenia ciężarów i gwiazd organizacji CrossFit. W produkcji znajdą się postacie m.in. 8 Mistrzów Olimpijskich oraz wielu Mistrzów Świata, Europy, Azji czy USA – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Dwa kolejne tytuły to: „CrossGame” – pierwsza na świecie gra mobile o treningu typu „cross”, w której gracz wcieli się w jednego z 20 najsłynniejszych zawodników na świecie oraz „Athletics” – gra lekkoatletyczna, pokazująca kilkanaście dyscyplin sportowych, w których gracze będą mogli wybrać swoją postać spośród kilkudziesięciu różnych gwiazd lekkiej atletyki. Wśród dyscyplin znajdą się: biegi sprinterskie, biegi średnie, biegi długie, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut młotem, rzut dyskiem, skok wzwyż, skok w dal, trójskok oraz skok o tyczce.

Premiera pierwszej z gier, tj. „Weightlifting” planowana jest na 2019 r.

W zamian za działania opisane w umowie spółce Ultimate Games przysługuje określony procent zysków ze sprzedaży gier.

– Zakontraktowanie kolejnych gier do wydania przez emitenta to ważny element przyjętego modelu działania spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu tytułów w ciągu roku na różne platformy tj. PC, mobile, konsole – przypomniano.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR