SPÓŁKA: igroup

 • Nerwowo wokół Internet Group po ogłoszeniu nowych planów Omawiane walory:

  Walczący o przetrwanie Internet Group ma nowe szefostwo i nowe plany. Do końca czerwca 2013 r. spółka zamierza połączyć się z cypryjską firmą Piotra Wiśniewskiego i zmienić nazwę na W Investments. Inwestorzy zdezorientowani woleli w środę sprzedawać akcje.

 • 16 najbardziej zadłużonych spółek po I kwartale 2012 r. Omawiane walory: , , , , , , , , , , , , , , ,

  Łączne zadłużenie emitentów giełdowych wzrosło przez ostatni kwartał aż o 10 mld zł. StockWatch.pl sprawdził kto zaciągnął nowe kredyty i czy ma na nie pokrycie, a także wyłonił spółki w najtrudniejszej sytuacji finansowej, z których kilka już chwieje się w posadach.

 • Polska w bankructwach Omawiane walory: , , , ,

  Jak okiem sięgnąć, polskie firmy chwieją się w posadach. Rośnie dług publiczny, przybywa złych kredytów, a liczba giełdowych upadłości od początku roku jest na poziomie z pierwszej fali kryzysu. Zdaniem ekspertów problem spółek-bankrutów jeszcze się powiększy. Choć wniosek o upadłość nie oznacza automatycznego zniknięcia z giełdy, czyni gigantyczne spustoszenie w portfelach inwestorów. Zobacz jakich spółek unikać, nawet jeśli wyglądają kusząco tanio.

 • 11 najbardziej zadłużonych spółek Omawiane walory: , , , , , , , , , ,

  Nadmierne zadłużenie to duże ryzyko, szczególnie w niepewnych czasach. Zanim utrata płynności zagrozi działaniu firmy, kurs zdąży zaliczyć potężny zjazd, co obserwowaliśmy ostatnio w wypadku DSS, CEDC czy PBG. StockWatch.pl podsumowując sezon raportów sprawdził, jakie jeszcze spółki przesadziły z zadłużeniem.

 • GPW osuwa się przy niskim obrocie, w grze Netia i bankruty Omawiane walory: , , , ,

  Poniedziałkowa sesja przynosi spadki na głównych europejskich parkietach. Na polskim rynku jedynie indeks średnich spółek od rana opiera się przecenie. Do gorących spółek należy m.in. PEP i Netia oraz garść spółek z trudną sytuacją finansową.

 • Kurs Internet Group wystrzelił po zatwierdzeniu układu przez sąd Omawiane walory:

  W poniedziałek sąd powiedział tak dla układu w postępowaniu upadłościowym spółki. Na wieść o tym jej kurs poszybował w górę w nadziei na uratowanie spółki.

 • Te trzy spółki rozczarowały, ale walczą o powrót do formy Omawiane walory: , , ,

  O tym że rynek bywa nieobliczalny przekonali się akcjonariusze CEDC. Ale nie jest to jedyna wpadka zaliczona ostatnio na rynku. Okazuje się, że porażające informacje ze spółek giełdowych nie są niczym niecodziennym. Sprawdziliśmy jak po ostatnich wpadkach wygląda sytuacja DSS, PEP i Internet Group.

 • Sąd zakwestionował układ Internet Group, kurs runął Omawiane walory:

  Sąd odwoławczy uchylił postanowienie o zatwierdzeniu układu przyjętego w postępowaniu upadłościowym Internet Group. Notowania okupiły to potężną przeceną.

 • 5 spółek w blokach startowych, choćby i pod prąd Omawiane walory: , , , ,

  Kolejny dzień rynek szuka kierunku, ale choć z pozoru jest spokój, za kulisami indeksów wiele się dzieje. Także od strony technicznej. Eksperci DM PKO BP wybrali pięciu faworytów do wzrostów na najbliższe dni, mimo że cały czas przestrzegają przed możliwością osunięcia się rynku - i to już w przyszłym tygodniu. Zobacz jakie spółki przez ten czas obserwować.

 • Jak długo utrzymają się wzrosty – opinie są podzielone Omawiane walory: , , , , , ,

  Po raz ostatni inwestorzy tak dobrze jak w październiku, zarobili w marcu 2010 r. Listopad nie poprawi tego rekordu, bo choć technika wprawdzie wskazuje szansę na wzrost indeksu WIG20 do 2800 pkt., to w powietrzu wciąż wiszą zagrożenia.

 • Internet Group zamieni się w fundusz VC Omawiane walory: ,

  Internet Group ma stać się funduszem venture capital. Plan jest ambitny, ma powstać jeden z czołowych funduszy i holdingów e-biznesowych w Polsce, którego celem jest realizacja dużych projektów venture capital i wprowadzanie spółek portfelowych funduszy na rynki międzynarodowe.

 • Kłopoty spółek sposobem na krótkoterminowe zyski z akcji Omawiane walory: , , , , ,

  Inwestorzy zawsze lubili ostro grać na akcjach spółek ocierających się o upadłość. Dawniej w grze była Toora, Beefsan czy Monnari, ostatnie dni należą do Pronoksu, Jago i Internet Group. Gra pod transakcje ratunkowe może być bardzo opłacalna, choć obarczona jest ekstremalnym ryzykiem. Zobacz co mówią giełdowi eksperci i które jeszcze spółki są aktualnie w kłopotach.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR