StockWatch.pl

SPÓŁKA: xtpl

 • XTPL wyemituje 68-78 tys. akcji po cenie emisyjnej 130 zł sztuka
  XTPL wyemituje 68-78 tys. akcji po cenie emisyjnej 130 zł sztuka Omawiane walory:

  XTPL podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego w drodze emisji od 68 tys. do 78 tys. akcji z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Cena emisyjna wynosi 130 zł za akcję.

 • Kurs akcji XTPL spada po ogłoszeniu planów emisji akcji bez prawa poboru
  Kurs akcji XTPL spada po ogłoszeniu planów emisji akcji bez prawa poboru Omawiane walory:

  Zarząd XTPL zamierza podjąć uchwalę o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję od 55 do 65 tys. akcji o wartości nominalnej 0,1 zł każda bez prawa poboru dla obecnych akcjonariuszy. Cena emisyjna jednej akcji ma wynosić 130 zł, a zebrane środki mają posłużyć na finansowanie prac związanych z komercjalizacją technologii na rynkach Azji Południowo-Wschodniej oraz dalszy rozwój chmury patentowej. Kurs akcji spółki spada o blisko 5 proc.

 • XTPL w drodze do komercjalizacji
  XTPL w drodze do komercjalizacji Omawiane walory:

  Po pracowitym 2018 r. w I kwartale br. XTPL nie zwolniło tempa i konsekwentnie realizowało działania przybliżające spółkę do zbudowania pozycji globalnie liczącego się dostawcy technologii nanodruku. Potencjał do szerokiego zastosowania rozwiązań XTPL w przemyśle został potwierdzony podczas Display Week w San Jose – najważniejszej światowej konferencji dedykowanej producentom wyświetlaczy. Przed spółką kwartały intensywnych prac komercjalizacyjnych, których kierunek XTPL nakreśliło w nowej strategii „XTPL Inside”.

 • W oczekiwaniu na pierwszą umowę – omówienie sprawozdania finansowego XTPL po 4 kw. 2018 r.
  W oczekiwaniu na pierwszą umowę – omówienie sprawozdania finansowego XTPL po 4 kw. 2018 r.STREFA PREMIUM Omawiane walory:

  Spółka powstała zaledwie 4 lata temu i zamierza rozwijać innowacyjną w skali globalnej technologię ultraprecyzyjnego druku nanomateriałów.

 • XTPL – analiza techniczna na życzenie
  XTPL – analiza techniczna na życzenieSTREFA PREMIUM Omawiane walory:
 • XTPL zadebiutuje na rynku głównym GPW w środę
  XTPL zadebiutuje na rynku głównym GPW w środę Omawiane walory:

  XTPL zadebiutuje na głównym parkiecie GPW w środę, 20 lutego. Firma chce się znaleźć w kręgu zainteresowań kolejnych inwestorów instytucjonalnych, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych, inwestujących w przełomowe w skali globalnej innowacje.

 • Analiza techniczna czterech perełek z rynku NewConnect
  Analiza techniczna czterech perełek z rynku NewConnect Omawiane walory: , , ,

  Kursy większości notowanych na NewConnect walorów spadają, a do tego obroty na wielu z nich są śladowe. Mimo to, można na NC znaleźć walory godne uwagi. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przeprowadził analizę techniczną czterech obiecujących spółek z rynku NewConnect.

 • XTPL zrobił pierwszy krok w kierunku debiutu na głównym rynku GPW
  XTPL zrobił pierwszy krok w kierunku debiutu na głównym rynku GPW Omawiane walory:

  Zarząd XTPL podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia prac zmierzających do zmiany rynku notowań akcji spółki z rynku NewConnect - na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • XTPL spodziewa się pierwszych przychodów w 2018 r., a zysków w 2019 r.
  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów w 2018 r., a zysków w 2019 r. Omawiane walory:

  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów z komercjalizacji swojej technologii w przyszłym roku, zaś zysków spółka oczekuje w 2019 r., poinformował prezes Filip Granek. Spółka zadebiutowała w czwartek na NewConnect. W południe kurs akcji spada o blisko 20 proc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com