Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: xtpl

 • 13 czerwca 2019

  Kurs akcji XTPL spada po ogłoszeniu planów emisji akcji bez prawa poboru

  Zarząd XTPL zamierza podjąć uchwalę o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję od 55 do 65 tys. akcji o wartości nominalnej 0,1 zł każda bez prawa poboru dla obecnych akcjonariuszy. Cena emisyjna jednej akcji ma wynosić 130 zł, a zebrane środki mają posłużyć na finansowanie prac związanych z komercjalizacją technologii na rynkach Azji Południowo-Wschodniej oraz dalszy rozwój chmury patentowej. Kurs akcji spółki spada o blisko 5 proc.

 • 23 maja 2019

  XTPL w drodze do komercjalizacji

  Po pracowitym 2018 r. w I kwartale br. XTPL nie zwolniło tempa i konsekwentnie realizowało działania przybliżające spółkę do zbudowania pozycji globalnie liczącego się dostawcy technologii nanodruku. Potencjał do szerokiego zastosowania rozwiązań XTPL w przemyśle został potwierdzony podczas Display Week w San Jose – najważniejszej światowej konferencji dedykowanej producentom wyświetlaczy. Przed spółką kwartały intensywnych prac komercjalizacyjnych, których kierunek XTPL nakreśliło w nowej strategii „XTPL Inside”.

 • 08 maja 2019

  W oczekiwaniu na pierwszą umowę – omówienie sprawozdania finansowego XTPL po 4 kw. 2018 r.

  Spółka powstała zaledwie 4 lata temu i zamierza rozwijać innowacyjną w skali globalnej technologię ultraprecyzyjnego druku nanomateriałów.

 • 08 marca 2019

  XTPL – analiza techniczna na życzenie

 • 15 lutego 2019

  XTPL zadebiutuje na rynku głównym GPW w środę

  XTPL zadebiutuje na głównym parkiecie GPW w środę, 20 lutego. Firma chce się znaleźć w kręgu zainteresowań kolejnych inwestorów instytucjonalnych, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych, inwestujących w przełomowe w skali globalnej innowacje.

 • 17 sierpnia 2018

  Analiza techniczna czterech perełek z rynku NewConnect

  Kursy większości notowanych na NewConnect walorów spadają, a do tego obroty na wielu z nich są śladowe. Mimo to, można na NC znaleźć walory godne uwagi. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przeprowadził analizę techniczną czterech obiecujących spółek z rynku NewConnect.

 • 12 grudnia 2017

  XTPL zrobił pierwszy krok w kierunku debiutu na głównym rynku GPW

  Zarząd XTPL podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia prac zmierzających do zmiany rynku notowań akcji spółki z rynku NewConnect - na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • 14 września 2017

  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów w 2018 r., a zysków w 2019 r.

  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów z komercjalizacji swojej technologii w przyszłym roku, zaś zysków spółka oczekuje w 2019 r., poinformował prezes Filip Granek. Spółka zadebiutowała w czwartek na NewConnect. W południe kurs akcji spada o blisko 20 proc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku