Udział w konferencji pozwoli poznać zagadnienia związane z procedurą przygotowywania do debiutu giełdowego, zarówno w aspekcie prawnym (dokumenty korporacyjne, uporządkowanie formalnych aspektów działalności spółki, przygotowanie struktur spółki do pracy nad prospektem emisyjnym oraz funkcjonowania w nowych standardach rynku kapitałowego), jak i finansowym (zakres raportowania finansowego, współpraca z biegłym).
– Działania związane z wprowadzeniem akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym oraz późniejszym jej notowaniem nie są łatwe. Często działania te wymagają dużej wiedzy oraz wytężonej pracy. Seminarium będzie okazją dla firm przygotowujących się do debiutu do poznania procedur wiążących się z tym procesem oraz poznania realiów funkcjonowania spółki notowanej. – mówi dr Mirosław Kachniewski, prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.
Podczas spotkania zaproszeni eksperci poruszą również kwestie dotyczące opracowywania prospektu emisyjnego: znaczenia jakości i przejrzystości prezentowanych danych oraz odpowiedzialności za informacje w nim zawarte. Omówione zostaną także zagadnienia raportowania spółki giełdowej (raporty okresowe i bieżące). Uczestnicy dowiedzą się ponadto, jak przygotować spółkę do relacji z otoczeniem rynkowym przed wprowadzeniem spółki na parkiet i jak utrzymywać dobry kontakt z inwestorami.
Seminarium dla potencjalnych debiutantów – rynek regulowany odbędzie się 6 listopada 2013 roku w Sali Notowań warszawskiej GPW (ul. Książęca 4). Partnerami wydarzenia są: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oraz Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.seg.org.pl





















