pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kamilcia

kamilcia

Ostatnie 10 wpisów
redhairman napisał(a):
Na obicie nie ma szans. Może przy 10zł i to zależy co będzie się działo na rynkach.

A niby dlaczego nie ma szans ? Jeśli obroni dziś okolice 12,5 i rynki się trochę uspokoją. To droga do conajmniej do 17 PLN otwarta. Gdzie jak gdzie, ale na JSW korekta się należy. Piszę to intraday i jest szansa, że na koniec dnia odszczekam ale na razie pozycja Long.

JSW

lesgs napisał(a):

Niczego nie prognozuję i nie należy tego tak traktować – ale przy ostatnich nieudanych próbach pokonania przez WIG20 poziomu 2140, jeżeli inwestorzy zagraniczni wkrótce nie wrócą na nasz rynek, to może się on poważnie osunąć. Może nieuważnie dzisiaj obserwowałem, ruchy na WIG20, ale odniosłem wrażenie, że koszykami podbijano WIG20, a to może być wstępem do gry na krótko na kontraktach w najbliższych 2-3 tygodniach.

A po co inwestorzy zagraniczni mieliby wracać na nasz rynek ? Na binance na BTC/USDT obroty kręcą się ponad 500 mln USDT / 24h. Do tego dodaj zmienność i lewar do x125. Nic tylko handlować.

Z naszego rynku ciężko znaleźć jakąkolwiek spółkę w którą można by wejść większym kapitałem. Chociaż żeby regularnie zarabiała i płaciła dywidendę.

Jest to też IMHO odpowiedź na pytanie czemu nas ominęła hossa.

Generalnie dramat.

poproszę o dopisanie do listy. Typ : Cloud Technologies. Spółka trochę zapomniana, ale wydaje mi się że z potencjałem. W dobrej branży. Pytanie czy miała już swoje 5 minut czy dobre czasy jeszcze przed nią. Ostatnio nie rozpieszczali akcjonariuszy wynikami i stąd 'lanie na kursie'. Od bardzo dawna w konsolidacji. Czas na jakiś większy ruch w górę/dół.

@Krewa można chyba zagrać.
Albo :
1. pod wybicie górą 10.70
2. spróbować złapać przy 8.80 z bliższym stopem, a nie ostatnimi minimami
[
kliknij, aby powiększyć

kokospl napisał(a):
Nie bardzo rozumiem dlaczego kurs nie idzie w kierunku parytetu , baa rozbieznosc jest coraz wieksza...

czemu wszyscy zakładają że to GNB pójdzie w stronę IDA, a nie na odwrót.

ketchupowa napisał(a):
Hej ludziska !

Mądrej głowie dość dwie słowie !

Poproszę o kupno NVV.

1. Bardzo dobre wyniki za 1 pół roku.
2. Ciekawa branża ( fotowoltaika )
3. Bardzo ciekawy wykres - konsolidacja pod 1,4
4. Uciekam z rynku głównego - źle się dzieje na szerokim.

Proszę o sprzedaż EEX.

1. Za dużo spadło
2. Rozczarowujące wyniki.
3. Wygląda że będzie lecieć dalej - kurs wisi na włosku przed kolejną falką w dół
4. SWIG80 i otoczenie nie sprzyja

Poproszę o kupno EEX.
Dlaczego :
1. Informacje fundamentalne płynące ze spółki nowe kontrakty, rekordowe przychody. Mam nadzieję że przełoży się to na wynik netto.
2.
Wykres

Poproszę o sprzedaż KZS. Wygląda że będzie dziś świeca z górnym cieniem co może zwiastować korektę, po ostatnich mocnych wzrostach. Zysk jest bardziej niż satysfakcjonujący :)

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 7 lipca 2020 14:44:52
Liczba wpisów: 89
[0,03% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,667 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +130,46% +26 091,87 zł 46 091,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d