pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomekstan24

tomekstan24

Ostatnie 10 wpisów
to wcale nie musi być zła decyzja otwierać taki market w takich wioskach , tam niema co robić to bądom chodzić na zakupy hehehe , ale powaznie liczy sie ile to ma obsługiwać ludzi z okolicy ,a ilu ludzi mieszka w jeszcze miniejszych wiochach na około tej co ma 1000 mieszkańców zawsze lepiejjechać kilka niz kilkanaści kilometrów do sklepu ,a jak ktoś mieszka na takim zadupio to albo potęzny bamber ale siano miał zeby na wioche uciec i chate postawić .

wyniki dobre ? co sądzicie , ja myslałem ze jak bedzie 10 mln bedzie kestra jest 7,5 no to spoko , ale kurs spadnie na 10 pewnie , heheheh, coś słaby rynek sie zrobił jak z 5 lat temu .

jest 123 tysie komętarzy , 79% pozytywnych

red ded ma 128 tysi komętów 82% pozytywnych .

jak to sie ma do sprzedarzy , moze ktoś sie orientuje ?

ciekawa sprawa z tą łatką na ps 4 moze chcieli dać okazję do zatankowania taniej wiedzą ile sie sprzeda wiedzą co potem wiedzą ile mogą byc warci za 4 lata . mjaą 2 marki wiedzminy i cyberpunka , no ładnie ładnie /

co al in games jest właścicielem marki gostruner ?

czy jest mozliwe ze sprzedaż na steamie wzrosła aż tak bardzo od zeszłego roku .

mam na mysli czy dziisja na 1 miejsce nie trzeba sprzedać 200 -300 tys sztuk

a rok temu 100 -150 tys sztuk

lock down .

jest stronka na ktrej podaja 1-2 mln sztuk sprzedanych ? czy to możliwe

ze mimo takie pozycji sprzedaż jest tak dobra ?moze ktoś sie wypowie ?

hehe a jak sie sprzedaje to nie ma wodospadu patrz frostpunk, chyba sie kolega w proniaża zamiienił .

ukrad co sie dało i sie ulotnił coś nie bywałego to pewnie tam same wały były jak lepiejbyło zatrzeć slady jawnie niz zostawic to co tam było. juz widze te kontrakty , ale po co utrudniać istniejącą produkcje ?

dzięki za wyliczenia , dla kolegi . od siebie dodam ze tu nakłada sie jak by kilka pozytywnych czynników spółka ma małą kapitalizacje juz nie 35 ale 100 mln zł

ale co to jest 100 mln zł
jeśli mieli by zysk 50 mln rocznie to dla tradycyjnej branży mamy razy 15 , to nie żadna wyrocznia ten wskaźnik ale coś tam mówi .

no to daje 700 mln kapitalizacji .

wraca covid no to zapotrzebowanie sie utrzyma na jesieni , a moze będzie większe niz ostatnio ?

a jeśli kolega wyzej od wyliczeń ma rację ?

i do tego koszty wzrosły tylko do 75 mln zł

to bhy dało prawie 150 mln zysku , krynica pokazała ze sie da , to producent , mercator producent ? , harper producent .

delko hurtownia nie bardzo zarobiła .

ale 150 mln zysku to juz by dało kapitalizacji 2 mld zł
to jeszcze potencjalnie razy 20 moze urosnąć ?

tylko zeby kapitał na rynek przyszedł skoro na alegor była radukcja 85% a poszło za 40 mld zł to musiało być 400 zablokowane . siano jest ale nie chce isć na gpw , fundusze tyo mafie złodziei gielda też trudna , dla indywidualnego .

ale nawet licząc ostrożnie do 500 mln kapitalizacji jeszcze sporo .pcc 600 milionów harper dzisiaj 100 mln wczoraj 80 kapitalizacji ? przychody za kwartał 220 mln no ja nie wiem jak by mieli 800 mln przychodów za rok ? to kapitalizacja 10% przychodów to ile zysku bedzie 20 mln za cały rok ? to zysk razy 4 i jest kapitalizacja a nawet jak by było 10 mln zysku za rok to razy 15 branza tradycyjna i masz 150 kapitalizacji minimum ,a jak zrobią 30 mln zysku rok ? to masz 450 mln kapitalizacji na małpi rozum , wiadomo to Gówno Płynie Wisłą ,czyli gpw to co złodziejska giełda . no ale co pcc 9 mln zysku w kwartał harper w szacunkach za 1 ma 22 mln zysku

a kapitalizacja pcc 600 000 0000 zł i zysk za kwartał 9 mln przychody koło 323 z pamieci
harper 100 000 000 zł i szacunkowe zyski 22 mln przychody 223 z pamieci i obsługe mega zadłuzenia dochodzi , to gdzie większe marżę zysk do przychodów ?

i co lepiej robić chusteczki patyczki do uszu czy jakaś chemie przemysłową jakieś skomlikowane procesy chemiczne ? w pcc to pewnie odnawianie infrstruktury zeby to działało to ogromne koszty , resztą kto to teras kupi tam widzących całe chamry jak komarów na syberi .

od 3 do 13 zł heheheheh a pod co ma rosnąć pytam sie zarząd skupuje co , tak pod 11 mln zysku w 3 kwarteale z przychodów 400 mln to jaka marża jest ?

jedna czterdziesta to ile to jest 2,5 % buahjahahahah

to niech zbijają palety lepiej na pcc exolu

ale zarząd komuś opylił 200 000 akcji i zaczeły sie spadki

Moderator:
usunięto treść niezgodną z regulaminem

LInd do emisji akcji

biznes.pap.pl/pl/news/all/info...:-wyznaczenie-pierwszego-dnia-notowania-w-alternatywnym-systemie-obrotu-na-rynku-newconnect-akcji-zwyklych-na-okaziciela-serii-a-i-b-spolki-simfabr


Boo hoo!

by rzyło sie lepiej kolegą .

słabo oceniam prezesa ,ogólnie cis jest nie tak z tą spółka .

[moderator: Usunięto informacje o transakcjach Użytkownika]

coś pięknego widzieli wyniki Boo hoo!

prawie 10 ,00 mln zysku za 1 kwartał a co bedzie w 2 ?

Moderator:
Usunięto post jako niechlujny i niezrozumiały

na mądrości .

tam dzila sie na 3

movie

playway
a wiadomo jak drenuje społeczki zeby na dywidende było

i coś tam jeszcze

30% zabiera steam to ile zostaje po potrąceniu steam z tych 54 zl ?

40 ? i to na 3 to po 15

czyli gdzieś 15 zł od sztuki

od tego podatek ?

a gra juz wypadła z 1 strony .
movie nie dostnie nawet 30% z ceny gry raczaj jakieś 20 % od tego jeszczee podatek jak zarobią 10 baniek w rok to bedzie mega sukceszlicze na max5 w tym roku

nagromadzenie pczkiwań , szczęsliwy traf ze dzisiaj akurat kupiło kilku grubszych , to jedna z form zwiazanch z jr holdin . wieć trudno sie dziwić , holding poszedł z 3 na 13,70 więc , no aktywa poinny dobrić do wycen ywłościciela hehehe . .

mnie zastanawia ta gra strzelanka w któresj sie nie strzela , hym ? co to moze być z tego ma ktoś jakiś pomysłgra ktos ma opinie ???

dziś coś ciekawego opublikowali jest mowa o 200 MWGp obecnie oddają inestycje na poziomie 5 ,10 MWGp . to wyglada na skokowe zwiększenie biznesu , a kapitalizacja jak tam ?

koło 100 mln zł a nawet mniej , potencjał do wzrostów jest ?

jeszcze większego zaskoczenia ?

pamiętam szczyty na 27 w piatek nie sprzedałem za 27 i oddałem w poniedziałek za 23 albo 24 ,

ta gra wyglada sensownie , firma też chyba mogła by sie czegoś nauczyć i zrobić coś inaczj niż dotychczas , pytanie jak dopracują grę , jak bedzie z marketingie , i jak z wydawcą , ile finalnie procen od sprzedaanej kopi bedzie oznaczać zysk ?

ale perspektywa wyglada obiecująco , kapitalizjaja śmieszna potencjałdo wzrostów ogromny , szczegulnie ka by dark moon chwycił to kolejne gry są raczej pozy=tywnymi zaskoczeniami a wtedy kapitalizacja 500 mln a moze i więcej .

a moze sprzeda sie lepiej niż frost punk ico wtedy >

tez ogulnie uwazam ze formu bankiera to jednak coś sie tam dzieje . bo tu nikt sie jednak nie wypowiada .


prawda tuskowa robota liwkidacja ofe

słaby ten impuls w postaci raportu lepszego od konsensusu raptem i kilka procent ,ale mozna go długo terminowo dobrze interpretować moze jakość zarządzania , jakoś tam rośnie za tego pisu , moze nie za bystrzy , ale jednak nie kradną tirami ale to co wynisosą w kieszeniach . jeśli doliczymy do tego działanie na korzysć nie na szkodę firmy to moze być duza jakośćiowa zmiana , widocznie szczególnie w czasie złej koniunktóry .


witam ma nadzieję ze ktoś dołonczy sie do dyskusji .

4,7-5,1 tys. zł za 1 kWp na dachu krytm blachodachwką o nachyleniu 30%-40% stopni .

kwota nie zawiera ulg dotacji .

realny wydatek na instalację o mocy 5 kWp to mniej więcej 16,4 tys. zł (w 2019 r.), a prosty czas zwrotu takiej inwestycji to 7,5 roku.

to uwzgędnia dotację 5 000zł ,i ulgę podatkową na 3,600 zł szczególy w linku . całkowity koszt to 25 ,000 zł .

zbudowane z krzemowych ogniw polikrystalicznych po 12 latach będą osiągać jeszcze co najmniej 90% mocy znamionowej, a po 25 latach nadal będą działać, a ich moc nie spadnie poniżej 80%. Więc wygląda na to, że instalacja fotowoltaiczna to atrakcyjna inwestycja.

link do strony z której wybrałe najwazniejsze informacje

muratordom.pl/instalacje/fotow...

Link do strony

www.planergia.pl/post/wydajnos...

, żel zwiększający sprawność paneli nawet o o 100 % nowe krzemowe panele wykorzystują tylko czaerwone widmo , niebieskie dopiero po nałozeniu żelu jak widzimy jest sporo naprawdę sporo, łatwo dosępnych rezerw ,obecna technologi nadal jest oporna nie efektywna , nie masowa , ale właśnie przechodzi do masowego urzycia , ale jak widać skokowa poprawa wydajności , moze przyjść z wileu kierunków jednocześnie ,
poprawa sprawności o absorbcji energi słonecznej , poprawa sprawności zamiany ciepła w energię , mniejsze straty , większe dotację i masowość urzytkowania technolgi,w tej chwili nadal jest to jest margines .

czyli za 4 lata panele mogę być tańszę bo będom w masowym urzyciu więc cena jednostkowa spanie , mogą skokowo poprawić wydajność czyli nawet o te 100 % absorbować energi .

lepiej zamieniać ją na prąd powiedzmy ze też 100 % lepiej

więc mamy 400 % tyle prądu z tego samego panelu przy cenie mniejszej to ile zajmie wtedy zwrot inwestycji ????

obecnie to no 8 lat liczmy no to w takiej sytuacji bedzie to 2 lata ?

a panele krzemowa mają działać 25 lat i sprawność ma nie spaść poniżej 80 % .

potencjał jest olbrzymi ciekawe czy w naszym szczęsliwym kraju ktoś prdukuje panale słoneczne i są jakieś badania nad ich rozwojem ?


witam czy ktoś coś wie więcej na ten tema ?

4,7-5,1 tys. zł za 1 kWp na dachu krytm blachodachwką o nachyleniu 30%-40% stopni .

kwota nie zawiera ulg dotacji .

realny wydatek na instalację o mocy 5 kWp to mniej więcej 16,4 tys. zł (w 2019 r.), a prosty czas zwrotu takiej inwestycji to 7,5 roku.

to uwzgędnia dotację 5 000zł ,i ulgę podatkową na 3,600 zł szczególy w linku . całkowity koszt to 25 ,000 zł .

zbudowane z krzemowych ogniw polikrystalicznych po 12 latach będą osiągać jeszcze co najmniej 90% mocy znamionowej, a po 25 latach nadal będą działać, a ich moc nie spadnie poniżej 80%. Więc wygląda na to, że instalacja fotowoltaiczna to atrakcyjna inwestycja.

link do strony z której wybrałe najwazniejsze informacje

muratordom.pl/instalacje/fotow...

Link do strony

www.planergia.pl/post/wydajnos...

, żel zwiększający sprawność paneli nawet o o 100 % nowe krzemowe panele wykorzystują tylko czaerwone widmo , niebieskie dopiero po nałozeniu żelu jak widzimy jest sporo naprawdę sporo, łatwo dosępnych rezerw ,obecna technologi nadal jest oporna nie efektywna , nie masowa , ale właśnie przechodzi do masowego urzycia , ale jak widać skokowa poprawa wydajności , moze przyjść z wileu kierunków jednocześnie ,
poprawa sprawności o absorbcji energi słonecznej , poprawa sprawności zamiany ciepła w energię , mniejsze straty , większe dotację i masowość urzytkowania technolgi,w tej chwili nadal jest to jest margines .

czyli za 4 lata panele mogę być tańszę bo będom w masowym urzyciu więc cena jednostkowa spanie , mogą skokowo poprawić wydajność czyli nawet o te 100 % absorbować energi .

lepiej zamieniać ją na prąd powiedzmy ze też 100 % lepiej

więc mamy 400 % tyle prądu z tego samego panelu przy cenie mniejszej to ile zajmie wtedy zwrot inwestycji ????

obecnie to no 8 lat liczmy no to w takiej sytuacji bedzie to 2 lata ?

a panele krzemowa mają działać 25 lat i sprawność ma nie spaść poniżej 80 % .

potencjał jest olbrzymi ciekawe czy w naszym szczęsliwym kraju ktoś prdukuje panale słoneczne i są jakieś badania nad ich rozwojem ?

i co jak oceniamy potencjał sprzedażowy beep symulator ? kiedyś podon=bna gra sprzedałą sie w ilości miliona w 2011 roku .

varsav ma dobry produkt , pytanie pod co rośnie farm 51 hehe pod 38 osób w grze ww3 kilka dni temu w nocy mi sie sprawdziło .

i jak zaczyna sie wymana akcjonariatu , i akumlacja na 30-32 jest tu jakiś technik moze ktoś z zespołu stock watsch skusi sie najakąś analizę techniczą to jednak spadło z 200 zł , jak tam te nowe gry , podobno nie są tak miodne jak poprzednia ktorą sprzedali , no wlasniejak to jest ze oddali własność nad grą nie otrzymując zapłaty . ?????

czy to normalne praktyki czy prezes działą na szkodę spółki >?
czy poprostu naiwniak ?

bo wydaje mi sie to załośnie smieszne zeby dac sie tak zrobić w bambuko .

no i jak to rzytuje na przyszłosc spółki pod nadzorem takiego kleszcza .hehe nie pisząc leeszcza .

lawinowy warost nowych kosztów plus premie daje to zupenie nowe poziomy kosztów .

zgadzam sie . to moze być straszak zeby zebrać przed dobrymi wynikami kiedyś akcje chodziły po 70 zł . niechce sie wierzyć zeby getin leszka skończyłjak get back .

cięgle ten sam schemat co na krezusie altusie get backu ciągle to samo pompka a potem powrót do rzeczywistośći .

sama gra było opózniona o 6 miesięcy , rozgrywka jest krótka , przychodzy mniejsze niż oczekiwano koszty większe , ewidentnie widać ze prace nad kolejnymi prokuktami nie posówają sie w zadowalającym tępie ,projekt 8 najwcześniej 2021 roku . dlaczego jeszcze nie ma wersji na konsole ? gdzie prezes powiedziałze wzrost kosztów to koszt nowego zespołu dzięki któremu prace nad grami przyspieszą ? ja nic nie słyszałem za to premie wzrost kosztów jest realny , ja osobiście widzę scenariusz w którym nawet 280 zł to drogo .

i 40 mln nowych kosztów rocznie nie licząc premi .

Mnie zastanawia wzrost kosztów o 10 mln zł , co to za koszty ? mi to pachnie przysłowiowym polskim kapitalizmem , czyli wyprowadzaniem kasy ze spólki , jakieś ousorcingi itp , a wszystko zeby sie nachapać jak najszybciej , a co tam ze firma na tym ucierpi . przychody dla spółki są smieszne niskie 45 mln to znaczy , sprzedało sie milion kopi ,a z kopi było 45 zł wpływów , czy raczej sprzedało sie ponad 1 mln kopi ja obstawiam 1,3 mln - 1,4 mln a to znaczy ze przychód z kopi to jakieś 25 zł moze 30 zł ceny bazowej dla usai europy , to zysk to ile to bedzie 20 zł 15 zł ceny produktu ? jak na wysoko marżowy przemysł wysokich technologi to słaba stopa zwrotu 20 % ceny bazowej dla usa i europy to reszta swiata ile daje zarobić na jednej grze 5 % ceny gry ? wszystko to było by mniej wazne gdyby nie wzrost kosztów no i niebotyczne premie które mogą być juz właściwie zdazeniami powtarzalnymi czyli wzros kosztów o 15 mln ponad połowa zysku a to najlepszy kwartał w cągu ilu następnych 2 3 lat ?czyli 8 albo 12 kwartałów. Przy takim wzroście kosztów, jak generwoać chociaż minimalne zyski w tym czasie ? 10 mln nowych kosztó w tym czasie 8Q to 80 mln ,a co z wczesniejszymi kosztami ?
a w przypadku powtarzalnosci premi to 120 mln zł nowych kosztów do następnej gry . łoł to ile ta gra projekt 8 by musiała by zarobić zeby były zysk ? i wystarczyły na kolejne wzrosty kosztów premie no i działalność , ale to juz chybaa nie jest główne zadanie zarządzających . dbanie o rziałalnośc firmy myślę ze działalność bedzie wygaszana za to kasa bedzie trzepana na spekulacjach finansowych .wygląda na to ze te dotacje państwowe to był zatruty owoc , chyba sie chłopaki z zarządu czymś zarazili od sektora państwowego . nasza firma obrasta tłuszczem i pasorzytami , sprawnośc naszego silnika spada . no cięzko nie odnieść wrazenia ze coś już nie jest takie samo , przyszłosc nie wygląda tak rózowo jak kiedyś .

cięzko mi ocenić gempley ale pozostawia wiele do rzyczenia , niestet gorsze rwazenie robią matactwa na akcjach prezesa czy presesów , rok temu porzyczali akcje erne a ci sypali ile tylko sie dało dziś moze nieco zmienili modus operandi ale ogulnie spodziewam sie ypania akcjami ile sie tylko da zeby okraś ludzi , a jak by sie cos wymkneło z pod kontroli i gra zaczeła zarabiać i nie mieli jak zbić kursu to zrobią sobie emisje 20 % albo i 30 % nowych akcji na gre AAA z kąd my to znamy patrz cia i złotousty . a po emisji dalsze sypanie porzyczki erne spzedawanie przez zarząd moze wymyślą jakiśnowy sposób , zeby nie było mam kilka set akcji ale juz 3 czy 4 ras trace na tym kilkadziesiąt procent i jednak opinia o społce słabnie powiedziałbym ze smierdzi mi to WSI tam to tylko okradać i kłamać umieją , więc właściwie pasuje a ten cały hype łatwo sfabrykować tym sie przecież słuzby zajmują . na razie sprzedale i omija to szeroki łukiem nagłe spadki przypominają krezusa a co tam si stało wszyscy wiedzą dziś znowu zanęcili drobnice heheheh .

jednym słowek socjalizm niszczy Polskie górnictwo .

połączenie Lotosu i orlenu spowoduje ze Ltos bedzie okradany tak jak teras orlen , sukces lotosu to własnie to ze jest mniejszy i Polityczne złodzieje lgną do orlenu bo tam wiecej mozna nakraść , w normalnych warunkach był bym za połączeniem obu firm , ale obawiam sie ze połączenie wywoła pogorszenie wyników ,i moze byc celowym zabiegiem zeby mniejszy dynamiczny lotos który własnie kończy najlepsza rafinerie w europie stracił impre rozwojowy .

ktoś sie orientuje kim jest ten kosmiczny inwestor ? swoją drogą te 130 krajów kojarzy mi sie z nowoczesnym ryśkiem

zgadzam sie z kolegą , ale muszę napisać łoł naprawdę robi wrażenie suche fakty . dzięki oby więcej takich .thumbright
2 metry czarnoziemu , w USA mają obszar na którym jest 30 cm czarnoziemu , i nazywają ten obszar spichlerzem , chińczycy są głodni , jak chlera . kto ma nakarmić chińczyków ? , w dobie modyfikowanej rzywnosci , ukraińska ziemia moze zamienić sie w złoto .Dancing . w donbasie czały czas jest gorąco ostatnio odcieli miasteczko 27 tysięczne chyba, od mediów ot wielka zawierucha . skoro do tej pory przetrwali to co im moze zaszkodzić ? za trumpa chyba miało nie być wojny z Rosją ? na razie jest 6 zł przed wojną było 50 o ile sie nie myle , no to potencjał jest , na brylantowe jajo .

najwyrazniej wie ktoś kiedy raporty

możliwe ze ktoś blokuje kurs , ale mozliwe również ze ktoś kontroluje ten kurs zeby wspinał sie równomiernie i nie spadł tak nagle jak urusł . pozdro czekamy na raport za 4 kwartał

popieram kolegę średnio sie znam na informatyce , i do tej pory myślałem ze ten projekt 51 to coś przełomowego w branży a okazało sie ze to nic odkrywczego , ja dziękuje wszystkim za rzeczową krytykę .

dalej wyrzucają konfetti ludzie się połapali ze ten wzrost 1500% to na papierowych podstawach jest . z teo postu kolegi wynika ze spółka pod każdym względem ok. tylko jakoś zysków nie umie wypracować ale kogo to obchodzi ?hehe

tu widać perspektywy , oprócz produkcji gier firma inwestuje również w inne produkty które uniezależnia od sezonowych wpływów z produkcji gier widać ze ktoś stras się robić bardzo głębokie fundamenty pod przyszły sukces .

a jak byś kolego opisał świński ogon jest prosty jak drut . tłumacze obserwuje kurs od prawie 3 miesięcy i widać jedno ciągle ktoś sypie papierem , ci co wiedzą więcej już się ewakuują a leszcze znowu się potopią , hehe . niech ktoś kto ma 100 000 zrobi na widłach pkc to kurs wystrzeli na 10 15 zł . a mimo to ciągle dołują kurs , niech się podniesie i zaraz zasypują . czekam tylko jak kurs runie i znajdzie się w okolicy 3,85 .
vivid radzi sobie słabo , lepiej tylko od cig ale to już sztywniejący trup .

przepływy przepływami , ale zysku nie ma , a papier wywalają jak konfetti na konwencji u Dudy .

przychody będą już tylko spadać , przynajmniej do następnej wydanej gry , ale czy ta powtórzy sukces poprzedniej ?? wątpliwe . skoro kurs nie urósł po raporcie to pod co ma przebić 85 zł . zysk z two rynek zdyskontował w 4 pierwsze dni. teraz nastąpi miesięczna moze 2 miesięczna korekta w okolice 50- 45 zł . potem konsolidacja i miejmy nadzieje kolejny sukces wydawniczy i jedziemy w okolice 200 zł o ile tak droga akcja nie będzie bariera dla dalszych wzrostów .

szkoda ze watek taki zaniedbany , moim zdaniem spólka ma duży potencjał wzrostowy ,od roku jest na poziomie 8 zł + . prognoza zysku 4 razy rewidowana w górę . no i wystarczy spojrzeć na wykres od początku i widac ze spółka w ciągu tygodnia moze podwoić swoja wartość . oby raport za 4q był tym impulsem.

Kod:
mod: jak spojrzałeś i widzisz to pokaż innym, zaznacz, będzie o czym rozmawiać

Ja osobiście myślę ze vivid to słaba inwestycja 1 mln zysku to śmiech na sali a i to pewnie dzięki sztuczka księgowym. cieżko zrobić grę która zarobi a w przypadku gier które można pobrać za darmo no cóż w przypadku vivita vidać ze to nie działa. a swoja droga obserwuje ten walor od listopada i widzę jedno ktoś tam ciągle sypie tym papierem pewnie maja lewa drukarnie jak kim dzong un ,hehehe. widać ze osoby wtajemniczone sypia juz od dłuższego czasu. nie polecam chyba ze ktoś chce utopić kasę .

liczac zyski pamietajcie o fabryce na ukrainie w 2001 jeszcze jej nie było to moze znacząco zmniejszyc koszty .

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 25 marca 2010
Ostatnia wizyta: 1 kwietnia 2021 10:15:10
Liczba wpisów: 70
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,524 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło