pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marcueus

marcueus

Ostatnie 10 wpisów
2) nie wiadomo jak na informację o płatnym DLC zareaguje community gry. Spółka zarówno na Steamie jak i na Facebooku wielokrotnie obiecywała że wszystkie DLC do gry będą darmowe, więc trzeba się liczyć z tym, że po takim ruchu część graczy może zareagować otwartym hatem i negatywnymi recenzjami gry. Spadek oceny gry na Steam, etc. jest dość prawdopodobny. Doświadczyło tego wielu producentów gier.

Jeśli to powyżej to prawda, to po wydaniu płatnego DLC jak się zgłosi sprawę do UOKIKu i jego odpowiedniku w inych krajach to spółka wrzuci to DLC za free ostatecznie albo zapłaci kary za celowe wprowadzanie w błąd Whistle

Panowie teraz powinno być up, up i up. Jeśli jednak odbije to niestety teraz 36.5 będzie Shhh

kliknij, aby powiększyć

Chief Mike 75% to jest jeszcze nic, pamiętam jak w 2010 w maju podczas słynnego mini krachu były spółki co z 50 usd n 0.01 usd spadały i odbijały i to były spółki z kapitalizacja rzędu kilkuset mln usd i realnymi, powtarzalnymi zyskami love4

No i jest przyznana Brasterowi dotacja na 5,5 mln zł

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:8423-2016:TEXT:PL:HTML&src=0

www.ncbir.pl/gfx/ncbir/userfil...

Teraz tylko czekać na oficjalną informację ze spółki. Wszystko idzie zgodnie z planem jak narazie salute

krewa napisał(a):
Czy kolega Praktyk wciąż tu jest? Bo chciałbym reklamację złożyć - zarówno na zapowiadane wybicie BRA, które powinno było nastąpić 4 grudnia, jak i na na ten "na 100% pewny dołek" na SPX.

Brastera komentował nie będę bo nie ma czego :) Najpewniej wielki spodek rysują stąd takie a nie inne ruchy

Co do SPX to dołek był i miałeś wybicie, 2 razy na 5 minutowym przeszło RSI 70 by w nastepnych świeczuszkach zanegować i wrócić poniżej 70. Ja na tym przyciąłem 130% na opcjach w mniej niż 24 godziny salute (o ile mogę podawać chociaż jak inwestuję). Nie moja wina, że rynek wyrysował na czwartkowej sesji "rising wedge" i na piątkowej sesji złamał zasięg 1 z rising wedge - zasięg był 2029 pkt.

Następny zasięg to 1902 pkt i tam najpewniej rynek dojdzie już w tą środę w ramach podwyżki stóp w USA. I ten poziom minimum do stycznia 2016 roku będzie dołkiem. Co do poziomu 1902 pkt któego jestem pewny jako dołka to niestety nie wiem kiedy można się go spodziewać (strzelam, że w tym tygodniu środa lub czwartek i najpewniej tylko na CFD i kontraktach zostanie osiągnięty)

Do szanownego Anty-Teresy nie podaję zdjęć do tego skąd mam te a nie inne poziomy, gdyż zrozumienie tego kosztowało mnie dużo wysiłku i pieniędzy d'oh! d'oh! d'oh! Poza tym komentarze kolegi Krewy, że prosi

P.S. Jeszcze apropo tego nieszcżesnego dołka w środę. Opcje call na 2100 punktów na SPX.I wwgasające 19 grudnia były po 4.0 pkt dokładnie, szczyt w czwartek ich wyceny to był 7.5 pkt przy odjęciu 0.1 pkt jako kosztu transakcyjnego to miałbyś zysk rzędu 85% w mniej niż 24 godziny. Tak więc uważam, że dałem dobrą wskazówkę - zapytasz się czemu nie pisałem tutaj. A no dlatego, że już jednego bana na 2 tygodnie dostałem od Wielce Szanownego Pana Modera. Jak mi zagwarantuję niebanowanie to powrzucam tutaj najbliższe punkty zwrotu i sam ocenisz co i jak Think

Kod:
mod: wątek spółki Braster nie jest miejscem na dyskutowanie czy testowanie systemu gry na kontraktach na indeks amerykański czy dowolny inny instrument - proszę przenieść dyskusję we właściwe miejsce. Ten wątek będzie posprzątany

SPX jest łatwiejszy w określaniu ruchu :) Jeśli jutro będzie niżej niż dzisiaj to dołek jest na 100% pewny, tak samo jak to, że potem szczyt z tego dołka będzie 18 grudnia w okolicach 2120 pkt :) Potem ci nawet napiszę, że szczycik kolejny padnie 4 stycznia i będą spadki aż do 21 stycznia :) To taki prezent na Mikołaja dla czytających wątek.

A tutaj taki ułomny trójkąt:

kliknij, aby powiększyć

Jestem pozytywnie zaskoczony. Rynek robi historycznie wysoki obrót wybijając z trójkąta(być może mamy do czynienia z wielkim rocznym spodkiem) do góry bez żadnej informacji. Do tego szeroki rynek stanowczo nie pomaga :) W tym tygodniu ma być informacja kto stworzy komercjalny projekt urządzenia i przeprowadzi industrializację więc będzie ciekawie love4

P.S. Jutro dołek w stanach przed ostatnim w tym roku ruchu w górę :)

Kod:
mod: usunięto niemerytoryczną część wpisu

Wracając jednak do Brastera, to pozwolę się zapytać czy ktokolwiek z was ma jakąkolwiek wiedzę medyczną? Czy widział urządzenie na własne oczy ? Pytam, bo ja mam taką wiedzę i widziałem "urządzenie" osobiście (i to w czasach kiedy były to jeszcze paletki) i tylko dlatego "naganiam" ludzi na tą spółkę. Jestem prawie lekarzem i jestem altruistą, stąd takie moje podejście do tematu.

Kod:
mod: usunięto informację o stanie posiadania Użytkownika jako niezgodną z regulaminem

Mój błąd. Piszesz Krewa, że o podwójnym dnie możemy mówić po przebiciu linii szyi. Nie wspominasz nic o kupnie.Czyli to ma być czysto "akademicka" dyskusja nie związana z zarządzaniem kapitałem? Whistle

Jeśli tak to ja się z niej wycofuję, bo wiedza teoretyka a praktyka to dwie różne dziedziny. Bardzo mało ze sobą związane Shame on you

Malutkie info, które dużo zmienia thumbright

Braster może wejść do USA wcześniej niż w '18; nie wyklucza emisji akcji
14:31 | 03-12-2015
03.12. Warszawa (PAP) - Braster przygotowuje się do wprowadzenia na rynek USA urządzenia Braster Tester i może to nastąpić wcześniej niż we wstępnie zakładanym 2018 roku - powiedział Marcin Halicki, prezes spółki. Dodał, że firma nie wyklucza w przyszłości kolejnej emisji akcji.
"Polska jest tylko przystankiem, na którym chcemy przetestować nasze urządzenie. W 2017 roku chcemy rozpocząć wchodzenie na rynki zagraniczne, w pierwszym okresie myśleliśmy o Niemczech i Wielkiej Brytanii, ale aktualnie rozważamy również możliwość wcześniejszego wejścia na rynek amerykański" - powiedział prezes.
"To jest długi i skomplikowany proces, ale my pracujemy nad nim już teraz. W strategii wejście do USA jest zaplanowane na 2018 rok, ale jesteśmy optymistycznie nastawieni i jeżeli będzie to możliwe to będziemy chcieli wejść na ten rynek szybciej" - dodał.
Jak wcześniej podawano, początkowo urządzenie będzie sprzedawane na rynku polskim, a w 2017 roku spółka chce stopniowo wchodzić na nowe rynki i rozszerzać dystrybucję na kraje Unii Europejskiej, zwłaszcza na rynki niemiecki i brytyjski.
"W kraju chcemy prowadzić sami sprzedaż, także poprzez własną stronę internetową. Na zachodzie natomiast chcemy pozyskać silnych partnerów lokalnych, aby pomogli nam rozprowadzać produkt" - powiedział prezes.
Jak dodał, w zakresie dystrybucji w kraju Braster może nawiązać współpracę z Neucą, która ogłosiła w listopadzie założenia strategii rozwoju segmentów związanych z ochroną zdrowia: sieci przychodni, badań klinicznych i telemedycyny. Podstawową działalnością Neuki jest hurt farmaceutyczny.
Prezes pytany czy środki pozyskane z emisji wystarczą na wdrożenie i sprzedaż produktu w kraju i za granicą, odpowiedział: "Na dzisiaj wygląda na to, że tak".
W maju Braster pozyskał od inwestorów, wliczając koszty emisji, 39 mln zł brutto.
Prezes nie wykluczył w przyszłości kolejnej emisji akcji rzędu "kilku milionów złotych", ale perspektywa czasowa - jak zaznaczył - będzie zależna od wyników sprzedaży Testera.
Braster podtrzymał, że uruchomienie wielkoseryjnej produkcji urządzenia Braster Tester i jego sprzedaż może nastąpić w drugiej połowie 2016 roku.
"Uruchomiliśmy linię produkcyjną. Najbliższe kilka miesięcy to okres testowania, kalibracji (...). W drugiej połowie 2016 roku powinniśmy ruszyć z produkcją masową i sprzedażą" - powiedział prezes.
Produkt ma być dostępny w aptekach, sieciach apteczno-drogeryjnych oraz w sprzedaży internetowej.
Prezes podtrzymał także plan wdrożenia programu motywacyjnego, o którym 21 grudnia zdecyduje walne zgromadzenie.
Program motywacyjny Brastera zakłada m. in. kryterium operacyjne, jakim jest sprzedaż urządzenia na poziomie co najmniej 10 tys. sztuk na rynku polskim w 2016 roku oraz sprzedaż na poziomie 50 tys. sztuk w kraju i za granicą w roku kolejnym. (PAP)
sar/ osz/

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 lutego 2016 20:59:55
Liczba wpisów: 85
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,444 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d