pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Swierszczu

Swierszczu

Ostatnie 10 wpisów
Wszytskiemu sa winne media bo zrobily nagonke na zly debiut, grubi to wykorzystuja i zbieraja taniej

Obserwuje Famura od tygodnia, mysle ze dolek juz jest zaliczony a wsparcie na 1,85 puki co trzyma. Sila relatywna tez rosnie. Srednia 45 jest dosc wysoko bo na 2,10 wiec pole do korekty tez duze a po jej przekorczeniu moze byc nowy impuls wzrostowy.

krewa napisał(a):
tak, po 18 powinieneś mieć zwrot.
jak się czułeś po telefonie z DM? wave

Nie mialem telefonu z DM, wzieli z rachunku Whistle

Jeszcze mam jedno male pytanie..

Wczoraj musialem doplacic do depozytu dzisiaj jestem juz na + i pozycje zamknolem.. na rachunku mam 0 kontraktów

Czy ta dopłata wraca na moj rachunek?

Dzieki wielkie, jak cos to bede pisal na PW w poniedzialek.Co do gry na FW jestem przygotowany psychicznie i tez na poczatku nie mam zamiaru grac duza kwota Angel

Własnie też mam taki sam problem 'jak sprzedać cos czego nie mam'...

Czyli powiedzmy w poniedzialek aby zając pozycje krótka musze wystawić zlecenie S FW20M10 2564 i po sesji jak spadnie powiedzmy na 2530 to moj zysk to 34 pkt czyli 340 pln?

Pytanie mam odnosie krótkiej sprzedaż na FW20. Poniewaz dopiero co debiutuje na rynku kontraktów terminowych..

Jak zawierać takiego typu transakcje?

Oni juz dawno nie maja akcji PZU..

Wywalilem gdy poszlo 22.39, w sumie nie zdziwil bym sie gdyby zobaczyl za pare dni ze sa testowane okolice 19.50..

Dokladnie.. Jak narazie wybicie jest kontynulowane i pierwszy opor na 23 zostal pokonany

No i mamy na dziennych fajne zakoncznie tym bardziej ze ta konsodliacja z lekka przypomina trojkat z ktorego sie wybilismy gora na zwiekszonym obrocie hello1

Mysle ze juz czas, jak narazie biala swieczka i obrot lekko wyzysz niz na pozostalych sesjach

Z AT tez ladnie wszytsko wychodzi, dzisiaj przebilismy linie prawie 8 miesiecznego trendu spadkowego.

Ja tam wole zobaczyc jak Barlinka rynek wycenia.. a tak wycial ze wkoncu wyrysowal trojkat znizkujacy..

3,65 sie przebije i mozna mowic w srednim terminie o testach maksow z sierpnia czyli okolice 4,80

Na SWIGU80 opór pokonany!

Po tej sesji zmieniam nastawienie na bycze :) Do pelni szczescia brakuje tylko przebicia opor na 11750 przez SWIG80, ale za to PLN wybil sie dolem z konsolidacji do USD co jest dobrym prognostykiem na przyszlosc :)

Wszytsko powiem nam poniedzialek lub wtorek.. USD/PLN zamkniete na wsparciu.. a dzieki cudofixowi mamy niby sygnal K na WIG20

Calkiem interesujaco wyglada wykres.. 5% wystraczy aby przebic srednioterminowa linie trendu spadkowego..

No brawo byczki za domkniecie luki na 2213 moze dojedziecie do tych 2280..

Taurus80 napisał(a):
A ja poprostu mysle ze dzisiaj zrobia podwojne dno z pikna swieca na zakonczenie sesji.

A moze celem na dzisiaj bedzie spadnek ponizej SMA200 :):):)

Watpie.. FED juz nawet juz ma z czego stop scinac.. chyba ze chce zrobic ujemne hahahaha

Dzisiaj bezrobotni moga nie pomoc, bo FED chce podniesc stopy:

http://stooq.pl/n/?f=306782

mathu jestes za bardzo byczo nastawiony.. mam nadzieje ze w pore uratujesz swoj kapital wave

Mam wrazenie ze ktos ciagnie na sile indeksy w gore..

mathu napisał(a):
Swierszczu napisał(a):
Jak wiadomo zagranica nie odpusci sobie zarobku na S

Na S to mogła zacząć zarabiać jak W20 był w szczycie. Teraz raczej nie odpuści sobie zarobku na L.

Ja nie mowie o ruchu w krotkim terminie..

Nastepny argument za spadkami:

stooq.pl/q/?s=wig20usd&c=5...

WIG20 Dolarowy przelamal wsparcia z wrzesnia, pazdziernika, listopada, grudnia.

Jak wiadomo zagranica nie odpusci sobie zarobku na S

Vox napisał(a):
Cytat:
Dow 9908.4 -1.04% 22:02

kierunek na jutro ustalono. wave

Były wiadomy juz na fixie u nas bo maly RGR sie wyrysowal na 10 min blah5

0,80 to przesada za EUR/USD okolice 1,05 - 1,10 i bedzie dobrze :)

Słabe wyniki bankow beda dodatkowym paliwem do spadkow Sick

Vox wszytsko zgodnie z planem czyli misie maja sie dobrze thumbright

ami napisał(a):
Stoplossy wyłapane. Zmieniły własciciela w długich dolnych cieniach młotów, doji i innych gwiazd porannych Angel RSI, %R wielu spółek rąbnęły w podłogę a ATRy w sufit a to oznacza, że kto kupił akcje odpowiednio nisko wczoraj ten zarobi na niezłe wakacje Dancing

Ceny małych spółek rosły w piątek na koniec sesji mimo, że na WIG20 grubas walił bombami koszykowymi. Objawiła sie siła popytu jakiej daawno nie widziałem.

W szybkich trendach ocylatory sie myla, tak samo jak w boczniakach

konik napisał(a):
Swierszczu napisał(a):
Ten wzrost dzisiejszy w stanach jest sztuczny.. moze bedzie w pon open na malym plusie a pozniej na koniec dnia czarna swieca..

Niedzwiedzie dobrze wiedza co robia.. gratuluje lapania dołkow tak wysoko.. ja zaczekam na 1400 jak to wsparcie nie podziala to czeka nas przebicie dolkow z lutego ale na pocieszenie uwazam ze po ustanowieniu tych dolkow czeka nas pozniej wielka hossa ktora potrwa wiecej niz 5 lat..

Ja juz pisalem 2 tygodnie temu w tym temacie ze to bedzie wielka wyprzedaz niz korekta

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos moja opinie przeczytal i wiecej nie bede sie wypowiadal bo wyjdzie ze naganiam na spadki..

krysztalowa kule masz?

Przyjmuje zalozenie ze wzrosty od lutego to fala korekcyjna bessy A-B-C.

ORGR na USD/PLN sygnalizuje jeszcze paniczna wyprzedaz przez zagranice z powodu slabego PLN.

Tak sobie jeszcze przez weekend myslalem ze ostatnio paliwem dla S byl upadek Lehman Brothers, teraz podejrzewam ze to bedzie bankrutctwo jakiegos panstwa ze strefy EURO bo raczej USA tego nie zrobila poniewaz zadluzenie zagraniczne bedzie im spadac z powodu umacniajacego sie USD. Wtedy nastapi prawdziwa panika a jednoczesnie dobra opcja dla mocno jajecznych na skupowanie akcji.

busz napisał(a):
Swierszczu napisał(a):
Niedzwiedzie dobrze wiedza co robia.. gratuluje lapania dołkow tak wysoko.. ja zaczekam na 1400

Co zrobisz gdy nie dojdzie do Twojego targetu?

To odkupie dopiero wtedy gdy linia ciagnieta ze szczytu z 2007 i tego styczniowego bedzie przebita na wysokim obrocie.

Ten wzrost dzisiejszy w stanach jest sztuczny.. moze bedzie w pon open na malym plusie a pozniej na koniec dnia czarna swieca..

Co do czerwca to mielismy RGR ale spadki odbily sie od głownej lini trendu wzrostowego.. teraz jest inaczej poniewaz przerwana zostala ta linia

Akcje na WIG'u20 tez to zrobily.
PEKAO pare tygodni temu
PKO przedwczoraj
Dzisiaj np zrobil to TVN i PKN.

Nie wiem dlaczego nie ktorzy ludzie omylkowo ciagna ja od dolka z lutego tylko powili ciagnac ja od luki hossy z konsolidacji w lutym i przez cienie z marca i poczatku kwietnia.. lepiej to bodajrze widac na wykresie tygodniowym.

Zerknicie tez na wykres WIG20 Short i na USD/PLN.

EUR/USD nie pokonalo szczytu z 2008 i jest na drodze do przebicia dolkow na 1.21 i z tego co prognozuje powinlo sie zatrzymac na lini trendu ciagnietej przez dolki z lat 70 i 80 ktore wyznaczaly wtedy uwczesne krzysy czyli obecnie ta linia przebiega na 1.05

Niedzwiedzie dobrze wiedza co robia.. gratuluje lapania dołkow tak wysoko.. ja zaczekam na 1400 jak to wsparcie nie podziala to czeka nas przebicie dolkow z lutego ale na pocieszenie uwazam ze po ustanowieniu tych dolkow czeka nas pozniej wielka hossa ktora potrwa wiecej niz 5 lat..

Ja juz pisalem 2 tygodnie temu w tym temacie ze to bedzie wielka wyprzedaz niz korekta

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos moja opinie przeczytal i wiecej nie bede sie wypowiadal bo wyjdzie ze naganiam na spadki..

Moze ten cudofix jest przez to ze DM PKO padl na fixie i mozliwe ze gosc nie zdarzyl anulowac zlecenia..

Vox.. co do PKN to jeszcze linie trednu przerwal wiec w pon nie zdziwie sie jak beda na nim widly dolne.

POLECAM WSZYTSKIM:

analizatechniczna.blox.pl/2010...

Goldmanmorgan aby zarobic na futach zrobi Ci promocje na PMX..

mathu napisał(a):
Z cyklu "nie rozumiem czemu spada" :)

http://stooq.pl/n/?f=305326

"problemy Toyoty szkodzą notowaniom złotego"

Jasssne :)

Na wszytsko znajdzie sie wymowka.. Taka jest prawda ze odpał na walucie dopiero sie zaczyna..

Ja bym raczej nie wierzyl w 2000 pkt.. licze na 1400 pkt w perspektywie 6-8 miesiecy i po ustanowieniu tego dna zacznie sie prawdziwa hossa ktora potrwa pare ladnych lat :)

Czas oczywiscie pokaze kto ma racje..

Tymczasem polecam zakup USD albo w kantorze lub na forexie :) (Oczywiscie nie jest to rekomendacja tylko moje odczucie ze bedzie sie dalo zarobic)

W 2007 tez w gospodarce bylo dobrze i wyprzedaz sie zaczeła. Pamietajmy ze giełda dziala z wyprzedzeniem..

Misie dzisiaj maja ASA w rekawie w postac ultra zawyzonej prognozny PKB w USAblah5

Ja tam jestem sceptycznie nastawiony.. na tygodniowym wyglada cala ta hossa jak koretkta bessy.. akcji nie mam gram tylko DT na WIG'u 20 i jak dla mnie moze byc W

Ciekawe co to bedzie gdy WIG20 zacznie bardziej leciec.. bo papier ma ochote na wieksze maksy..

Rocznia i tak jak wtedy widomo duzych spadków przed nami Whistle

Inna droga papier zawsze wyprzedzal rynek..

Jutro pewnie spora luka w góre i w sam raz sesja na dystrybucje.. na USD/PLN ORGR co dobrze nie wrózy na przyszłość.

mathu napisał(a):
Włączcie futki na SP500 na świeczkach tygodniowych - trend trzyma :)

Jeśli dziś Bovespa w górę to po korekcie :)

Raczej długo terminowy spadkowy trzyma idealnie..

Ten kto siedzi na S moze juz opijac dobry poczatek tygodnia.. DJ bez przeszkod przebil dno "dubajowe" i chyba wsparcie znajdzie dopiero na szczycie z pazdziernika 2009..

Tez czekam na podbitke bo sie nakupilem za 21 i dupa.. :(

Kazdy tak dobiera.. a nikt nie zauwazyl ze sie rysuje RGR?

Zapomnialem dodac ze SWIG80 nie przebil szczytu z sierpnia tylko ustanowil podwójny szczyt.

DJ ma podstawy bo bez skropów jechac pod kreska bo przebil dno z 4 stycznia..

Zobacz ile akcji wyrysowalo juz kanaly spadkowe..

Dolar rosnie w sile..

Co raz bardziej uswiadomiam sobie to co mielismy bylo i wylacznie odbiciem w bessie.. i czeka nas W albo nowe dno.. (analizuje sobie wykresy malych społek ktore za nic nie moga przejsc lini dlugoterminowego trendu spadkowego zapoczatkowanego w 2007 roku)

Odbicie jakies musi byc bo spadlismy na dolna linie krótkoterminowego kanalu spadkowego..

Witam załoge ponownie..

Mam nadzieje ze jutro nadal bedziemy bronic 21.00 inaczej nie bedzie za dobrze..

I bedzie jeszcze nizej.. kanal spadkowy sie wyrysowal

siekoo napisał(a):
kselos napisał(a):
A może masz jakiś inny pomysł na pozbycie się tego wspaniałego papieru, (oprócz czekania na wzrosty bo to mu raczej nie grozi) bo ja jakoś innego nie widzę.

to pytanie raczej do kraula albo Dapi'ego - to sa fachowcy od Biotka, choc ze skrajnych obozow king
na logike pozostaje ci, zlozenie zlecenie sprzedazy nie jednodniowego, ale na kilka dni - wtedy twoja pozycja w kolejce bedzie zachowana i moze po 2-3 dniach wyskoczysz z papiera. albo puscic ze strata (tzn. na zero minus prowizje), o ile dobrze zrozumialem twoje posty.
moge sie mylic - niech ktos potwierdzi/zaprzeczy, bo watek biotka odwiedzam wylacznie w celach edukacyjnych i zdrowotnych.
salute

Mozna zabawic sie przez PKC na fixie i jedym slowem zagrac w ruletke

Spokojnie trzeba pozbierac.. potem kierunek na 30 pln

polmoney to wsparcie Jutkiewicza to takie wymyslone bo nie wynika z kresek wiec nic dziwnego ze jest przelamane blackeye

Mozna powiedziec ze wlasnie nam sie podwojne dno utworzylo

Nie.. czekam na inna cene..

Kupilem za to troche Ganta bo tanio

gramer napisał(a):

to Ci pakiet poleciałłłłłłł... po co ustawiales na widlach? przeciez te wzrosty to dopieto poczatek :)

Licze ze odkupie taniej niz sprzedalem blah5

Na dzisiaj pas.. odbila sie od gornego ograniczenia i przymuszczam ze sie skorekci do 2.30

Ta swieczka wystarczy.. zamkniecie na 2.29 i jutro otwarcie z luka bedzie lepsze na przyszlosc bo utworzy bardzo silne wspracie king

Wrazie czego dzisiaj swoj pakiet ustawilem na widlach wave

Plich jest spoko masz racje.. widać ze fundusze (a ich duzo w naszym walorku) tez maja do niego zaufanie bo zaden nie sprzedal akcji. Zarazem szkoda troche chlopakow ze w grudniu nie mieli tych 3 zl jak zakladal program motywacyjny.. ale co się odwlecze, to nie uciecze..

A co do dzisiaj to mam nadzieje ze zamkniemu sie pieknie na 2.30 na duzym wolumenie. Bo wtedy droga na 2.50 otwarta

PÓŁNOC king

Kto taki bedzie mily i nasypie po 21.10 bo chce sie przyczynic do tego aby ladnie wykres wygladal.. blah5

Ja tam bym sie wstrzymal z kupnem az przebije 4.65 poniewaz na wykresie "intraday" odbila sie od kanalu spadkowego.. Kosztów alternatywy bede mial malo bo dzisiaj akurat wywalilem po 4.60..

Wzrosty chyba slysza poniewaz zbieranie jest bronienie 2.20 rowniez.. kwestia dzisiaj lub poniedzialku az nowy trend sie zacznie..

Co raz bardziej silny papierek sie staje..

Dokladnie PGE syfek.. tyle tam mojej gotówki sie kisi.. ale czekam na 23 to wtedy dobiore i jakas srednia mi normala wyjdzie akurat aby sprzedac bez straty..

Moze zamiast dyskutowac postaramy sie przebic 2.32 bo wtedy wreszcie wejdziemy we wzrosty :)

Pomalutku na północ.. ponizej 5 pln nie ma sensu oddawać

Pewnie jakos w lutym..

Moze troche pozytywnych informacji nam sie przyda:

Cytat:
Parkiet - "Rolex powyżej założeń"
Otwarty przed tygodniem pierwszy w naszym kraju sklep oferujący wyłącznie zegarki marki Rolex zadebiutował, zdaniem Grzegorza Pilcha, prezesa Vistuli, zdecydowanie lepszą sprzedażą, niż zakładano. - Widać, że na artykuły z najwyższej półki cały czas jest duży popyt i że jest to dobry świąteczny prezent - mówi szef odzieżowo-jubilerskiej grupy. Dotychczas zegarki Roleksa były oferowane w sieci salonów W. Kruka, również należących do Vistuli. Zdaniem Pilcha sprzedaż wyrobów jubilerskich w okresie przedświątecznym jest na podobnym poziomie jak przed rokiem. Dodaje, że podobnie sytuacja wygląda również w handlu odzieżą (grupa jest właścicielem marek Vistula, Wólczanka i DeniCler). - W naszych salonach nie widać załamania popytu. Nie sprawdziły się czarne scenariusze mówiące, że w ostatnich miesiącach tego roku Polacy przestaną kupować tego rodzaju wyroby - podkreśla szef grupy.

Ja zostalem i licze na duze zyski z walorka.

Mozna obudzic watek spekulacja czy zwiazku z emisja nowych akcji pozstali akcjonariujesze beda chcieli dokupic akcji aby zachowac procentowo udzialy w walorku..

Dzisiaj wysyp pozytywnych informacji..

Cytat:
Zarząd APATOR SA informuje, że w dniu 4 stycznia 2010 r. spółka APATOR SA zawarła umowę o współpracy z podmiotem zależnym FAP PAFAL SA z siedzibą w Świdnicy. Przedmiotem współpracy jest prowadzenie przez spółkę APATOR SA:
- sprzedaży produktów spółki zależnej FAP PAFAL SA,
- obsługi posprzedażnej,
oraz świadczenie usług konstrukcyjnych na rzecz FAP PAFAL SA.

Szacowane wzajemne obroty z tytułu powyższej umowy na 2010 r. wynoszą 50 mln zł.

Umowa o współpracy została zawarta na czas nieokreślony, a jej warunki nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku.
Umowa nie zawiera zastrzeżenia warunku lub terminu.
Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych, których maksymalna wysokość może przekroczyć równowartość co najmniej 10% wartości tej umowy lub co najmniej wyrażoną w złotych równowartość kwoty 200.000 EUR, według średniego kursu ogłoszonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski, obowiązującego na dzień zawarcia tej umowy.

Zawarcie umowy o współpracy wynika z realizacji strategii działania Grupy Apator, zgodnie z którą rozwój i sprzedaż elektronicznych liczników energii elektrycznej (kredytowych i przedpłatowych) oraz systemów pomiarowych prowadzona jest przez spółkę APATOR SA.

Umowa została uznane za znaczącą ze względu na przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych APATOR SA.

Cytat:
Zarząd APATOR SA informuje, że w dniu 4 stycznia 2010 r. spółka APATOR SA zawarła umowę z CECHTAR sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie na dostawy w 2010 r. kredytowych liczników energii elektrycznej oraz modułów komunikacyjnych GSM/GPRS. Realizacja umowy nastąpi poprzez zamówienia składane przez CECHTAR sp. z o. o., w których każdorazowo określane będą: rodzaj i ilość wyrobów, harmonogram, miejsce i terminy dostaw. Szacowana wartość umowy wynosi 14,6 mln zł.

APATOR SA informuje, że warunki opisanej powyżej umowy nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku.
Umowa na dostawy zawiera typowe postanowienia dotyczące kar umownych, wynikające z ewentualnego niedotrzymania terminu dostaw, opóźnienia w usunięciu ewentualnych wad lub braku wystawienia dokumentu gwarancji zgodnie z wymaganiami umowy. Wartość kar nie jest możliwa do określenia, ponieważ są one uzależnione od ewentualnych ilości dni opóźnień w realizacji zamówienia lub usunięcia wad.
Umowa na dostawy nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku lub terminu.
Umowa została uznane za znaczącą ze względu na przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych APATOR SA.

Cytat:
Zarząd APATOR SA informuje, że spółka APATOR SA zawarła z RWE Stoen Operator sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, umowę na dostawę elektronicznych kredytowych liczników energii elektrycznej o łącznej wartości 6 mln zł. Realizacja dostaw przez APATOR SA nastąpi w okresie do 15 grudnia 2010 r.

Podstawą zawarcia umowy był przeprowadzony przetarg nieograniczony.

Umowa została zawarta w trybie korespondencyjnym w dniu 28 grudnia 2009 r. i wpłynęła do spółki APATOR SA w dniu 5 stycznia 2010 r.

Ja uwazam ze dolek na 0,22 z czerwca czy z lipca zostal obroniony i teraz lecimy w gore..

15% zarobie i lece z BIOTONU bo masz racje spolka dno

konik napisał(a):
jakos nie widze tego trendu wzrostowego, wg mnie ciagle obawiazuje konsolidacja wokol 3,80

Ja mowie o srednioterminowym wzrostowym w trendzie bocznym ktory jest z lekko wzrostowy z obecnym ograniczeniem na 5 pln dopiero przebicie gornego ograniczenia wprowadzi nas w dlugoterminowy trend wzrostowy..

Ale i tak do 5 pln jest sporo procentów love4

Ja sie spoznilem.. widzialem odpał ale czekalem z wejsciem az przebije 2.16.. Moze jutro cos sie skorekci z lekka to kupie. Na Barlinku rowniez kresli sie interesujaco.. gdy przebije 4 pln moze byc dzida i to spora..

Kopex to rósł jak my spadalismy wiec niech spada dalej to bedzie opcja z kupnem taniej jak sie z Famura wyjdzie..

Załapalem sie jeszcze po 0.23 bedzie dobrze..

konik ale teraz polimex jest juz w trendzie wzrostowym i sadze ze bez problemu dojdzie do okolic 5 pln.. zrob sobie dobrze AT to sam zobaczysz ;)

mozliwe tez ze z konsolidacji wyjdziemy gora to wtedy kosmos bedzie.. ja osobicie troche walorka usrednilem dzisiaj ale w gore

DDN jestes jeszcze na pokladzie? Bo widze ze ladny wykres sie rysuje a w poniedzialek jakis odpał moze byc.. Whistle

Mi sie udalo sprzedac dzisiaj na fixie i jestem bardzo zadowolony.. odkupie dopiero po odcieniu pp king

Musza jeszcze troche podbic aby po odcieniu pp wykres ladnie wygladal.. ale to dobrze bo zyskiem dla mnie..

Obstawia ktos cene na fixie 4 stycznia?

Tak kupilem, lyknolem jeszcze polimex i budimex (caly wig budowlany prezentuje sie niezle!)

Wykres prezentuje sie dosc niezle czekam na zamkniecie powyzej 3.93 i kupie pare sztuk ;)

Po zyjemy zobaczymy, tez na tej spolce lubie pogrywac ale nie wiecej niz 10% portfela bo mala plynnosc jest jej..

Vox napisał(a):
Cytat:
4 stycznia musisz miec akcje aby pp objąć

kupione czy rozliczone w KDPWiG?

4 kupione

5 odciencie pp

7 ustalanie

4 stycznia musisz miec akcje aby pp objąć

Calkiem mozliwe poniwaz ten papier potrafi miec sesje +20%..

Podobralem troche bo sadze ze to ostatni dobry moment aby sie tanio zalapac.. Spadek jak narazie zatrzymal sie na lini srednioterminowego trendu wzrostowego i na SMA200 :) Mysle ze to bedzie mocne wsparcie.

Rob310 napisał(a):
...22 mln akcji, ale pamiętajcie, że o łącznej wartości nie większej niż 2.181.768,00 (dwa miliony sto osiemdziesiąt jeden tysięcy siedemset sześćdziesiąt osiem złotych 00/100)

Powiles miec bana na to forum za przekrecanie infa.Liar

Zgadzam sie ze dwa miliony sto osiemdziesiąt jeden tysięcy siedemset sześćdziesiąt osiem złotych ale wartości nominalnej

Jeden nominal dla IDMSA to 0.10 gr!

Czyli 22 mln akcji.

Dna na 2.20 nie przebilismy to oznacza ze kurs nadal pozostaje w konsolidacji i calkiem mozliwe ze przebijemy ostatni szczyt 3.10 tym bardziej ze bedzie nam wsprzyjal buy back.

Pozdrawiam posiadaczy i tych co nie dali sie wyleszczyc z walorka bo transkcjach bylo widac uwalanie kursu..

Trzeba przebic 2.32 aby wyjsc z trendu..

Mysle ze to poczatek nowej fali wzrostowej.. z malym przystankiem na 2.50 :)

MonsieurB napisał(a):
owner napisał(a):
fasola70 napisał(a):
widzieliście te duże transacje - co to znaczy?

nic. jedynie to dobre że przy wzroście obrót robia Angel

Tradycyjny juz piatkowy numer z nachalnym pompowaniem kursu akcji TVN w gore tuz przed zamknieciem sesji. Tak aby poprawic kurs otwierajacy nowy tydzien notowan w poniedzialek. Prawdopodobnie owoc pracy zorganizowanej grupy. Co na to KNF ?

Zawsze sie kupuje na koniec sesji aby swieca ladnie wygladala Whistle

To ze przysowaja IDMSA do MWIG40 to bardzo dobre posuniecie :)

Ja tam trzymac i trzymac bede :) Fortis godzil sie obejmowac nowe akcje z taka premia. Sam W.KURK gdy byl jeszcze notowany to jego wartosc ksiegowa wynosila okolo 4.70 pln

Sprzedasz prawa poboru i wyjdziesz na zero..

Jako ze systematycznie gram na tych akcjach moge napisac:

1. Akcjonariat odleszczony
2. Wykres wybil sie gora z konsolidacji
3. Przelamana dygrywencja spadkowa na oscylatorach
4. Sygnal K na MACD
5. Fundametalnie tanio

Zycze wszytskim w dluzym terminie wysokiej stopy wzrotu i mam nadzieje ze przebijemy 1,40 tym razem bez problemu

Vox napisał(a):
a po ile będzie IDM
zakładając korektę w20 na 2000 pkt? Angel

Korekty nie bedzie do 2000.. Ten lekko wzrostwy boczniak jest juz korekta :-) Teraz trzeba wyjsc z niego gora (zasieg to 2700-2800 pkt) a mysle ze to sie stanie gdy S&P 500 przebije trwale 1120 pkt.

Mysle ze bardzo prawdopodone jest to 14 pln..

Moim zdaniem wybicie dolem jest falszywe i jezeli zamkniemy sie powyzej 2.20 to powstanie ladna duza pro zwrostowa swieca ;)

Brac z prawej a nie rozmawiac, GRAAL i Barlinek odrobili przypadkowe wczorajsze zejscie Whistle

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 20 lutego 2012 22:20:24
Liczba wpisów: 299
[0,08% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,337 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło