7Levels zapowiada premierę Castle of Heart w Japonii Ma również zabezpieczone środki na dokończenie nowej gry

Omawiane walory:

7Levels ma zabezpieczone środki finansowe na zakończenie i marketing nowej gry, poinformował wiceprezes Krzysztof Król. Podtrzymał plan premiery na ok. połowę przyszłego roku. Deweloper liczy również na skokowy wzrost przychodów po aktualizacji gry Castle of Heart i premierze w Japonii zaplanowanej wstępnie na grudzień.

– Nowy projekt 7Levels, czyli platformowo – przygodowa gra akcji, planowana jest na połowę przyszłego roku. Długość gry będzie podobna jak Castle of Heart. Będzie jednak więcej poziomów i inny klimat niż CoH. Gotowy jest zaawansowany prototyp, prezentujemy go potencjalnym wydawcom – powiedział ISBnews Krzysztof Król podczas Poznań Game Arena.

Dodał, że spółka powiększyła zespół w związku z nowym projektem – w studio aktualnie pracuje 11 osób plus 4-5 zdalnie. Debiut na GPW zapewnił również finansowanie dla tego projektu.

– Mamy zabezpieczone fundusze na skończenie produkcji nowej gry, marketing i jeszcze nam zostanie. Chodzi tylko o pieniądze z oferty publicznej na giełdzie, nie licząc przychodów ze sprzedaży – zaznaczył wiceprezes.

Deweloper oczekuje także wzrostu przychodów po październikowej aktualizacji gry Castle of Heart oraz jej premierze na rynku japońskim, która zaplanowana jest na grudzień br.

– Poznań Game Arena jest dobrą okazją, aby pokazać Castle of Heart polskim graczom. Zwłaszcza, że pod koniec października szykujemy publikację dużego update, a w grudniu wstępnie planujemy premierę gry w Japonii, która stanowi 30 proc. rynku rynku Nintendo Switch. W związku z tymi dwoma wydarzeniami liczymy na skok przychodów ze sprzedaży gry – poinformował ISBnews Król.

Aktualizacja jest efektem współpracy spółki ze społecznością Nintendo. Z kolei po zerwaniu umowy z Natsume Atari, która – jak wskazuje polska spółka – nie wywiązywała się z umowy, spółka szybko znalazła nowego wydawcę w Japonii – firmę Rainy Frog.

– Wstępnie premiera Castle of Heart planowana jest na grudzień tego roku. Cena gry w Kraju Kwitnącej Wiśni ustalona została na 1500 jenów – podsumował Król.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 7levels, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR