iFun4All ma umowę w USA ws. ekranizacji gry Serial Cleaner

Omawiane walory:

Amerykańska Agency for the Performing Arts została reprezentantem spółki iFun4All w przemyśle rozrywkowym, filmowym i telewizyjnym w zakresie ekranizacji gry Serial Cleaner.

Fot. iFun4All

Agency For the Performing Arts Inc., znana również pod skróconą nazwą APA to jedna z największych agencji, które zajmują się reprezentacją różnorodnych talentów z branży rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych. Została założona w 1962 roku, a wśród jej klientów byli m.in. Rowan i Martin, Victor Borge, Johnny Cash, Tina Turner, Rosemary Clooney, Liberace, The Doors czy Harry Belafonte. Firma reprezentuje aktorów, pisarzy, producentów, showrunnerów, reżyserów, wykonawców, usługi produkcyjne, studia filmowe oraz luksusowe i lifestyle’owe marki z całego świata.

– Współpraca z APA to kolejny krok w kierunku wyprodukowania serialu telewizyjnego opartego na grze ‚Serial Cleaner’. Pierwszym było podpisanie umowy z DJ2 Entertainment – cały czas z nimi współpracujemy, to oni odpowiedzialni są za szukanie osób, które w serialu wystąpią, i które go wyprodukują. Z kolei APA zajmuje się negocjowaniem w naszym imieniu warunków umowy z wytwórniami z Hollywood. Współpraca z tak renomowaną firmą jak APA oznacza, że temat jest poważny. Wyszliśmy z fazy marzeń o serialu, teraz rozmawiamy o konkretach – skomentował prezes Michał Mielcarek.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Serial Cleaner to gra skradankowa. Głównym bohaterem jest tytułowy „czyściciel”, specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa i usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. Obecnie tytuł dostępny jest na platformach takich jak PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a niebawem trafi na urządzenia z systemem iOS.

Jak podano, krakowską spółkę czeka intensywny rok. Zakończyła właśnie prace nad grą Halls of Horror, przygotowywaną przy współpracy z firmą Microsoft, a siły zespołu dotychczas odpowiedzialnego za rozwój gry zostały przekierowane na inne projekty.

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Microsoftem i dumni, że mieliśmy okazję kroczyć innowacyjnymi na skalę światową ścieżkami gamedevelopingu z firmą o tak dużej renomie. Kolaboracja z platformą streamingową Mixer pozwoliła nam zebrać zupełnie nowe doświadczenie oraz nawiązać kontakty, które w przyszłości mogą zaowocować kolejnymi projektami – powiedział prezes iFun4all Michał Mielcarek.

– Nie jest to jednak koniec naszej przygody z samym tytułem. Obecnie pracujemy nad planszową wersją gry, co stanowi nasz samodzielny projekt. Przewidujemy finansowanie produkcji z funduszy pozyskanych podczas kampanii na portalu Kickstarter, która wystartuje w najbliższym czasie – dodał prezes.

Stale realizując strategię, oprócz wspomnianej wcześniej planszowej gry Halls of Horror, iFun4all pracuje nad ogłoszonymi w wcześniej tytułami: Ritual oraz Far Peak. Równocześnie deweloper przygotowuje się do nadchodzącej premiery swojej dotychczas najbardziej popularnej produkcji Serial Cleaner na urządzeniach z systemem iOS.

– Konsekwentnie urzeczywistniamy zeszłoroczne plany ekspansji Serial Cleanera. W minionym roku z dużym sukcesem udało nam się wydać grę na konsolę Nintendo Switch w Japonii. W drugim kwartale tego roku tytuł zadebiutuje globalnie w sklepie AppStore – zapowiedział Mielcarek.

Spółka podkreśla, że Serial Cleaner pojawi się na tej platformie także w Chinach – jednym z największych rynków na świecie, na którym możemy zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na mobilne produkcje premium.

– Dodatkowo wraz z Curve Digital przygotowaliśmy aktualizację wersji na komputery osobiste wprowadzającą język chiński. Trafi ona do graczy jeszcze w tym miesiącu – dodał prezes.

– Równocześnie przyglądamy się możliwościom wydawniczym naszej pierwszej gry akcji 3D – Ritual, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Kontynuujemy też prace deweloperskie nad naszym najbardziej obiecującym tytułem składającym hołd polskiemu himalaizmowi – Far Peak – zapowiedział Mielcarek.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real World-Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT IFUN4ALL, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR