QubicGames szykuje 4 premiery na konsolę Nintendo Switch w 2021 r.

Omawiane walory:

Wydawca gier na konsole zawarł 4 umowy wydawnicze na konsolę Nintendo Switch. Jeszcze w 2021 na japońskiej konsoli ukażą się tytuły: Badland Game of the Year Edition, Tiny Lands, Cultist Simulator oraz edukacyjna produkcja Momolu and Friends.

Fot. Nintendo

– Każda z gier jest całkowicie odmienna, a wszystkie doskonale uzupełniają portfolio QubicGames. Dobierając kolejne produkty staramy się rozbudować bazę tytułów o unikalne gry, które do tej pory nie były dostępne na konsoli Nintendo i zdobyły uznanie graczy na innych platformach – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes spółki.

Najbardziej rozpoznawalną grą jest Badland: Game of the Year Edition, którego premiera planowana jest na przełom II i III kwartału 2021 roku. Ponadto, spółka będzie odpowiedzialna za dystrybucję gry Tiny Lands na terenie Europy, Ameryki Północnej, Azji i Australii oraz Cultist Simulator na terenie Japonii. Te dwie produkcje zadebiutują w II kwartale 2021. Ostatnia zapowiedziana gra QubicGames nosi tytuł Momolu and Friends. Jest to gra edukacyjna dla młodszych dzieci. Premiera gry jest planowana na przełom drugiego i trzeciego kwartału.

QubicGames to wydawca i developer niezależnych gier Premium z 17-letnim doświadczeniem. Spółka specjalizuje się w tworzeniu, portowaniu i wydawaniu gier na platformę Nintendo Switch. Jest skutecznym i globalnym wydawcą, który współpracuje z developerami z ponad 10 krajów. Od września 2016 roku akcje QubicGames są notowane na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o QUBICGMS)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR