UF Games i Ultimate Games mają umowę na wydanie gry Grave Keeper na Nintendo Switch

Omawiane walory: ,

Spółka UF Games zawarła umowę licencyjną z Ultimate Games, na wydanie gry Grave Keeper na konsoli Nintendo Switch.

Fot. Steam/Grave Keeper

– Planowany termin premiery gry na konsoli Nintendo Switch to II kwartał 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana na Nintendo Switch przy współpracy z Forever Entertainment SA – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

W czerwcu 2018 r. Ultimate Games zawarł z Forever Entertainment umowę inwestycyjną w sprawie utworzenia spółki UF Games. Przedmiotem działalności nowo utworzonego podmiotu jest portowanie gier na konsole: Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One oraz ich wydawnictwo. Podstawową platformą docelową w nowej spółce będzie Nintendo Switch.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o foreveren, ULTGAMES)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR