pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Elmer

Elmer

Ostatnie 10 wpisów
Miałem rok temu taką sytuację. Nie wykazałem w PICie za 2016 rok poniesionej straty. Przy rozliczaniu zysku za 2017 rok uwzględniłem niewykazaną stratę i przez to obniżyłem opodatkowanie. Po kilku miesiącach od złożenia zeznania przyszedł list z US z poleceniem odwiedzenia instytucji. Rozeszło się po kościach. Pani inspektor sprawdziła zeznania w komputerze (biura maklerskie wysyłają PIT-8c również do US) i poleciła wykonać i złożyć w kancelarii korektę zeznań za rok 2016 Dancing

Do mnie też nic nie przyszło. W najbliższym tygodniu zamierzam wybrać się do oddziału i wyjaśnić sprawę.

Polska - Czechy 0-1

Koszyk, Ja tam widzę wiele logiki. MSP dzięki sprzedaży swojego pakietu Tauronu drenuje miliardy z KGHMu na wydatki bieżące i jednocześnie nie traci kontroli nad spółką, bo kontroluje ją przez miedziaka. Stołki dalej można obsadzać miernymi, ale wiernymi. Czyli mniej więcej taki deal z punktu widzenia polityka: Nic nie tracimy, a dostajemy coś gratis.salute

RafalManka napisał(a):
Ma jeszcze jedno pewne pytanie: jeżeli indeks giełdy "zanurkuje", to co NA PEWNO urośnie w obecnej sytuacji ekonomicznej?

Na pewno urosną zyski z krótkich pozycji na owy indeks. Jakbyś znalazł godzinę lub dwie to zapoznaj się z pierwszymi 52 stronami książki: pochodne.gpw.pl/pub/pdf/Podsta... salute

Info na stronie PARPu odnośnie dofinansowania wisi od czwartku godziny 16.13. Inna sprawa, że do czasu pisania tego posta podstrona o dofinansowaniach miała tylko 1358 wyświetleń, więc stosunkowo niewiele osób mogło wiedzieć i zrobić zakupy, co dodatkowo potwierdzają wątłe obrotyThink . Jak będzie, przekonamy się w poniedziałek, po ruchach cen i aktywności papieru.

Tak na szybko wyliczenie podatku przy dzisiejszej cenie miedzi.
Źródło: www.mf.gov.pl/_files_/projekty...

Cena miedzi na dziś: Cash LME 7592$/tona = 26367 zł/tona
Stawka podatkowa = 0,025*średnia cena miedzi+(0,001*średnia cena miedzi)^2,6
SP= 0,025*26367+(0,001*26367)^2,6=5611zł = 1614$/Tone.
Run z KGHMu jet więc baaardzo uzasadniony.

Witam. Mam kilka pytań o Integera.
-Jak oceniacie realność ekspansji paczkomatów na całą europę w skali jaką podaje zarząd spółki: "postawienie w Europie 16 tys. paczkomatów w ciągu czterech lat, co może kosztować 350 mln euro."
-Jak oceniacie spór z pocztą polską i ewentualną wypłatę wielomilionowego odszkodowania? Ile może trwać proces?
-Jak oceniacie otwarcie rynku pocztowego w 2013 roku? Jaki kawałek tortu integer może ugryźć? wave

A może kwestia dodatkowego opodatkowania surowców była po prostu reakcją na zapowiedź skup akcji kghmu i jego zarząd o niczym nie widział.
"A to gnoje, nie chcą płacić dużej dywidendy tylko skupują akcje, to im teraz pokażemy, że z urzędnikami nie wygrają"-pomyślał Donald. Taki scenariusz też mógł być realny.

PS: Wytrzymałem pół godziny. Socjał pełną gębą, byle słupki nie spadały. Anxious

Arkuos napisał(a):
http://www.pb.pl/2519025,67986,gw-premier-zapowie-wejscie-do-erm-ii

Planują wprowadzenie złotego do korytarza walutowego ? Powariowali ?

Mi te "przecieki" śmierdzą na kilometr. Wczoraj niby wyciekła propozycja ograniczenia becikowego i ulgi na dzieci. Dziś mamy informacje o ERM. Wygląda mi to na kontrolowany przeciek. W te 2 dni do ekspoze kancelaria premiera zrobi badania opinii publicznej i dopiero zdecydują co tak naprawdę znajdzie się w przemówieniu. Zgodnie z większością oczywiście blackeye

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 14 lutego 2020 08:34:08
Liczba wpisów: 67
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,483 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d