Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Johnny Bravo

Johnny Bravo

Ostatnie 10 wpisów
Dzięki Wojtek za wiadomość, oczywiście z zaproszenia do udziału korzystam, biorę konto jak jest, czyli TRK, ale czuję, że zmienię spółkę na dniach :)
Trade what you see, not what you think! - Joe Ross

Jeśli nadal są miejsca to proszę o wpisanie mnie na listę, spółkę podam w wyznaczonym terminie

C/Z 18,87 i C/WK 1,17 wg SW, stooq pokazuje odpowiednio 11,96 i 1,12. wg mnie wycena rynkowa jest prawidłowa, ani tanio ani drogo

Wszyscy tak wpłacają pieniądze na lokaty do banków LC, że aż musiał się zebrać Komitet Stabilności Finansowej i zadeklarować gotowość natychmiastowego wsparcia płynnościowego dla GNB i IDA w celu zapewnienia obsługi zobowiązań wobec klientów...
komunikat KNF
twitter.com/k_berenda/status/1...
O 9:30 konferencja prasowa

wygląda na to, że CDR skapitulował. Wojna Krwi od dziś dostępna także na steam:
twitter.com/Gwint_PL/status/10...
Cytat:
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest teraz dostępna także na @steam_games! Możesz ją kupić na oficjalnej stronie gry na Steam: http://bit.ly/SteamTB

sprzedaż na GOG-u zapewne zdecydowanie poniżej oczekiwań

Elderion napisał(a):
Fajnie byłoby poznać liczbę graczy Gwinta, której nie mogę się doszukać. Na becie nie było tłumów. Ciekawe jak to teraz wygląda.

mam w tej chwili rozegraną jedną grę rankingową, 38 mmr po przegranej, co daje miejsce 85545 w rankingu. po tygodniu od rozpoczęcia sezonu w becie dawno miałbym pozycję +100000, jednocześnie mając znacznie więcej mmr. ogólnie w mojej opinii od zeszłorocznego patcha Midwinter update gra stacza się po równi pochyłej. ja ciągle próbuję się przekonać do nowego gwinta, ale chyba się poddam mimo spędzenia ponad 1100h z tą grą w becie. to moje osobiste odczucia, mogą nie pokrywać się ze stanem faktycznym

będzie emisja, prywatna
Cytat:
Niemiecki fundusz ACATIS jest gotowy zainwestować kolejne 4,4 mln zł w XTPL komercjalizujące na rynku globalnym przełomową technologię nanodruku. Zarządzany przez ikonę niemieckiego rynku kapitałowego – dr. Hendrika Lebera – fundusz obejmie nową, prywatną emisję akcji spółki. Pozyskane środki sfinansują proces rozwoju biznesu w Stanach Zjednoczonych, a zwłaszcza w Dolinie Krzemowej.

4,4 mln zł za 47k akcji daje cenę emisyjną 93,62 zł, tymczasem rynek 80% wyżej...

W takich debiutach to ja mogę brać udział Dancing
otwarcie na +53,85%, +75% w tej chwili hello1

Rada Doradcza ma kolejnego członka z USA:
Cytat:
Amir Nayyerhabibi przez ostatnie trzy dekady zbudował lub sfinansował w Kalifornii kilkanaście unicornów, specjalizujących się w zaawansowanych technologiach. Doświadczenie zdobywał w Intelu oraz Cisco. Teraz będzie wspierał oraz doradzał XTPL S.A., otwierając spółce drzwi do ekosystemu Doliny Krzemowej.

informacja na stronie spółki

wywiad z Amirem Nayyerhabibi
Cytat:
XTPL stało się pierwszą firmą z Polski, którą wspieracie w ekspansji do USA. Jest „coś więcej” w tej spółce?

XTPL to jest przykład bardzo interesującej firmy, posiadającej kluczowych technologów, rozwijających coś, co jest wyjątkowe i trudne zarazem. Kiedy spotkaliśmy zespół po raz pierwszy, byliśmy pod wrażeniem. Potrafili sami wziąć to, co rozwinęli, to czego się nauczyli w Polsce i przenieść to na rynek amerykański. A potem jeszcze wdrożyć to na tym rynku, który przecież jest kilkakrotnie większy niż ich obecny rynek. Przed nimi stoi całkiem spora szansa na to, żeby wejść szeroko w segment elektroniki drukowanej, rozszerzyć go i odnieść wielki, wielki sukces. Ten optymizm nie leży tylko w technologii XTPL. Nasza wiara opiera się też na tym, że w XTPL znaleźliśmy bardzo niezwykły zespół. Z ograniczonymi funduszami, zasobami i w krótkim czasie zrobili coś, co zajmuje tak naprawdę dużo więcej czasu w Stanach. Skoro tak, to przyjęliśmy, że to ten zespół ma naprawdę spore szanse na odniesienie sukcesu w USA.

ograniczone fundusze Think emisja?

piotrsobien napisał(a):
cinis_ napisał(a):
Nowa giełda od 02.07 będzie handlowała opcjami kowertowanymi getback, co to oznacza dla posiadaczy akcji gbk na gpw?

"Parkiet" donosi, że start notowań okazał się imponujący - o 14 wycena Getback wyniosła 11,99 zł, co oznacza wzrost o ponad 200 proc.

I dołączam się do pytania @cynis_, co to oznacza dla posiadaczy akcji na GPW? Czy jako ich posiadacz mogę je sprzedać poprzez NG?

zobacz sobie czym się handluje na novej: link do karty informacyjnej
Cytat:
Każda 1 opcja konwertowalna serii GETBACK daje prawo do wymiany na 1 Token, wydawany, rozliczany oraz napisany przez kontrakt, który został utworzony transakcją o numerze:
0f52f9762eded470bfc187bca75393bc1d039a89043087a92d26e348663c3c1f w sieci ETP, noszący nazwę w tej sieci GETBACK

i czy to jest cokolwiek warte Liar

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 18 czerwca 2019 13:39:05
Liczba wpisów: 258
[0,08% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,466 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d