pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bushido

Bushido

Ostatnie 10 wpisów
Szkoda czasu kończę temat

brzegus napisał(a):
Gdzie by nie zerknął, naganianie na spadki przy poziomie 130 PLN. Poziom stał się tak oczywisty, że przetsał działaćEh?

https://stooq.pl/mol/?id=13686

Cytat:
Z tym przebijaniem oporu to ..............może mam inne notowaniaAnxious

Droga do okolic 160 staje się coraz bardziej realna, a otoczenie tylko temu sprzyja.

Mistrzu proponuję spojrzeć na datę posta który cytujesz następnie odpalić wykres i wydedukować czy wtedy był przebity poziom 131 czy nie i jak dalej wyglądały notowania przez kilka sesji
Proszę nie manipulować i pamiętać że zbytnia euforia często gubi

Niejaki Maxiking na forum KGHM (Bankier) przewiduje z dokładnością co do tygodnia w którym nastąpi ten "wyszczał" Boo hoo! - 30-sto letni
Deja vu

Z tym przebijaniem oporu to ..............może mam inne notowaniaAnxious

Ciężka spółka do AT - czysto spekulacyjne ruchy i specyficzny - impulsywny akcjonariat

Masa napisał(a):
Panowie czy Wy naprawdę myślicie że ktoś "wywala" grube miliony bo zobaczył rekomendację ? Powiem tak. Kluczem do sukcesu na giełdzie jest przede wszystkim informacja i ja osobiście uważam że skoro "ktoś" zainwestował wczoraj grube miliony to takową informację otrzymał. Może to info wypłynie niedługo może za jakiś czas ale ponieważ w spółce i grze nic istotnego się nie wydarzyło więc na pewno ktos coś wie. Może znana jest już data premiery ? Zobaczymy czas pokaże :)

Ktoś zainwestował a ktoś się pozbył balastu - rynek działa w dwie strony

Ja preferuje fakty

@lelo-pakero
Zarzucasz komuś domysły a sam pisząc na temat RDR 2 używasz słowa - sprzedałby - fantazjując o wersji PC której nie ma i jeszcze podajesz konkretne liczby ..............(??)thumbright

Greenthumb napisał(a):
Spokko robi kolejne AAA+ dla CDR? No pojechałeś...Liar
Przypominasz mi wpisy WINa sprzed premiery W3. Polecam przejrzeć.
Zamiast pisać elaboraty na mało istotne tematy, naganiając na spadki poczekaj na preordery i wtedy będziemy rozmawiać o faktach, a nie Twoich domysłach.
Widocznie nie zrobił na Tobie wrażenia sposób prezentacji trailera na E3, wyświetlenia na YT, ani nie śledzisz hype'u w necie. Jeśli na podstawie tych prostych porównań nie jesteś w stanie określić jaki ta gra ma potencjał, to jest mi troszkę przykro.

Na wielu ekspertach nie zrobiło to wrażenia i co ???
Czy na każdym miało zrobić wrażenie bo to robota CDP ???

Czasem można odnieść wrażenie że "zakon CDP" widzi wszystko tylko - ach och - cud miód
a są specjaliści którzy twierdzą że CP może być dobra grą ale jak to górale mówią " jajec nie urwie "
Osobiście nie wierzę w sukces CP - nie z tymi ludzmi - ale jakoś w głębi troszkę kibicuję bo to w końcu firma z naszego podwórka

CP tworzą prawie 8 lat więc o jakich 3 latach wspominacie ?
Całokształt kosztów może się otrzeć o 0,5 mld zł - CP dla nich to "wóz albo przewóz" - oczekiwania bardzo wysokie a zakończenie może być różne
Wycena na dziś - kosmos

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 7 sierpnia 2020 11:19:46
Liczba wpisów: 257
[0,07% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,324 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d