pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

addi

addi

Ostatnie 10 wpisów
@eMPe
"Hmm... może to i słuszny argument choć zysk na takim samym poziomie albo nawet lepszy, czyż nie? Think"
Wiesz ... jeżeli przychody spadają to jest kwestią czasu a i zysk walnie o glebę ... rynek to widzi ... dlatego kurs jest taki jaki jest z opcją dalszego opadania wave.

@eMPe
Poważny spadek przychodów wave. Efekt 3-letnie miny wave.

Od siebie dodam, że kurs spółki wygląda b. źle i właśnie dzisiaj zaliczył historycznego mina na sporym jak na tą spółkę obrocie.

Spółka o zerowym zainteresowaniu confused2 a ostatni raport jest jednym z najlepszych biorąc pod uwagę wszystkie spółki na GPW. Spółka znajduje się od 3 lat w trendzie wzrostowym a jej aktualna roczna stopa zwrotu to ca 108% wave. Obecnie spółka wydaje się być po korekcie i jeżeli okoliczności rynkowe pozwolą powinna zaliczyć nowe wieloletnie max-y. Wartym zauważenia są również sowite regularnie płacone dywidendy wave.

Spółka dała zarobić w przeciągu ostatniego roku ca 72% ... ale wygląda na to, że na chwilę obecną Eldorado się skończyło: www.stockwatch.pl/przeglad-pra...

@Analizuj
Chodzi o to samo co z: FON, EKP, RES, IFR, IQP wave.

Czyżby podwójne dno? W sumie afera z Ciech nie powinna przełożyć się na wyniki.

@WIKUS
Strata jest większa od przychodów confused2, resztę dośpiewaj sobie sam. Kurs spółki zaliczył dzisiaj historycznego mina wave. Aż dziw bierze, że jest notowana jeszcze tak wysoko confused2.

Opór, który podałem wyżej został dzisiaj łyknięty w cuglach thumbright. Kurs spółki po 6-cio miesięcznej konsoli wyszedł górą na potężnym obrocie wave. Dla przypomnienia cały czas obowiązuje reko DM Trigon z docelową 46 zeta.

Kurs spółki uformował trend wzrostowy zarówno w krótkim, srednim jak i długim terminie. Spółka wydaje się być mocno niedoszacowana fundamentalnie, aż się prosi o skup papiera thumbright.

@Ukrainian
Za krótki termin na rynku akcji przyjmuje się okres zawarty pomiędzy kolejnymi sprawozdaniami a więc do 3 m-cy wave.

Spółka niewątpliwie rozwija się dynamicznie thumbright . NE to ca 7,5% papiera więcej, ale co najważniejsze to cena emisyjna 4,50 zeta wydaje się być fair. Technicznie spółka znajduje się w trendach wzrostowych (zarówno w długim, srednim jak i krótkim terminie). Po zakończeniu obecnej korekty kurs spółki powinien zaliczyć nowe historyczne maxy wave .

Kurs spółki w ciągu ostatniego roku daje piękną stopę zwrotu na poziomie 131% ale i ona musi przejść korektę (jak to już kilka razy w ostatnim roku bywało). Czy to już ten moment?

Spółka zalicza coraz to nowe historyczne minima i brak przesłanek aby miało się to zmienić. Każde odreagowanie spadków rynek potraktuje jako okazję do dalszej ewakuacji.

Wygląda na to, że kurs spółki jest po dość głębokiej korekcie. Dzisiaj mamy klasyczną formację objęcia hossy. Z potwierdzeniem nie powinno być jutro żadnego problemu wave.

Spółka jest po kolejnym swietnym raporcie, wzrost przychodów o 86% to nie w kij dmuchał. Technicznie przed spółką b. ważny opór na 33,10 a dalej to już nowe historyczne szczyty wave.

Kurs spółki jest po blisko 3-miesięcznej korekcie i po uporaniu się z oporem na 54,58 wydaje się być w drodze na nowe historyczne szczyty wave.

Kurs spółki ustanowił nowego 7-mio letniego max-a na poziomie 3,42 wave, niemniej trudno nie zauważyć, że zabrakło "pary" do dalszych wzrostów ... a zatem czas na korektę wave.

Kurs spółki zalicza coraz to nowe historyczne minima blackeye. Za kuriozum należy uznać ujemne przychody w raporcie za poprzedni kwartał binky. Każde odreagowanie tych koszmarnych spadków rynek uzna zapewne jako okazję do dalszej ewakuacji wave.

Kurs spółki wydaje się być po baaaardzo głębokiej korekcie. Ostatni raport należy uznać za zadowalający (vide analiza wyżej). Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości kurs powinien przetestować historycznego maxa na 44,80 wave.

Kurs spółki znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym blackeye. 9-cio letnie wsparcie na 7,90 pękło praktycznie bez obrony. Ostatni raport koszmarny blackeye. Ewentualną korektę rynek potraktuje prawdopodobnie jako okazję do ewakuacji wave.

Pomimo zawirowań na rynkach kurs spółki trzyma się dobrze thumbright, sprzyjają temu ostatnie pozytywne informacje w tym dzisiejszy komunikat o podwojeniu sieci sieci sprzedaży:
www.stockwatch.pl/przeglad-pra...

Kurs spółki zalicza coraz to nowe historyczne minima blackeye czemu trudno się dziwić biorąc pod uwagę, że przychody są mniejsze od straty operacyjnej a i kapitałów sukcesywnie ubywa.

Cytat:
Na JSW będzie się dało zarobić kilkaset procent. Wystarczy poczekać na ten ostateczny dołek i trzymać ze 2-3 lata.

Prorok jaki czy co? Think

Cytat:
Obecne infa to już jak kopanie leżącego - jak ostrzeżenie dla płochliwego tłumu

O Polimexie i kilku innych spółkach też tak pisali a np. Wałbrzych kiedyś kopalniami stał.

Wygląda na to, że kurs spółki jest po kolejnej dość głębokiej korekcie. Zgodnie z najnowszą rekomendacją DM PKOBP cena docelowa to 49 zeta wave:

Cytat:
Zarząd Giełdy postanawia wykluczyć z obrotu giełdowego z dniem 25 maja 2015 r. akcje spółki GANT DEVELOPMENT S.A.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Tak dla przypomnienia gdyby ktoś przeoczył blackeye. Zawsze lepiej mieć stratę niż bezwartościowy papier na rachunku.

Najbliższy raport 12.05. Czy rynek powtórzy reakcję na wynik podobnie jak to było po opublikowaniu raportu za 4q? Dla przypomnienia ca +75% w 10 sesji thumbright.

Kurs spółki wydaje się być po ponad miesięcznej korekcie w drodze na nowe historyczne maxy thumbright. Roczna stopa zwrotu (z uwzględnieniem dywidendy) to 59%, 3-letnia to 348%, 5-cio letnia to 504%, 10-cio letnia 712% a od początku t.j. od 1997r to 1561% wave.

@bm...
Cytat:
Hawe - akcje dla naiwnych?

Gdy np. MON i RBW były ca 25 raaaazy tańsze też tak pisali ...
Cytat:
Spektakularne obroty i mizerny wzrost (...)

+21.39% w 3-y miechy to mizerny wzrost?
Cytat:
Zdarzyło się spółce nieznacznie poprawić wynik finansowy (...)

+140% przychodów to nieznaczna poprawa wyników?
Cytat:
Hossa dla naiwnych, kupujcie.

Wiesz ... zawsze można swoje grosiki ulokować na 2,5% lokacie bootyshake, wave.

W dniu dzisiejszym kurs spółki zamknął się dokładnie na historycznym H=6,55 (z uwzględnieniem dywidendy). Ostatni raport był rewelacyjny thumbright (w szczególności w zakresie przychodów) ... najbliższy już 08.05. Myslę, że grubasy wiedzą cos więcej i dlatego łykają to jak bocian żaby Angel.
Kurs spółki, licząc od stycznia, wysforował się na historyczne maxy praktycznie bez korekty. Widząc determinację grubasów myslę, że to nie koniec wzrostów i bezwzględne historyczne H=6,76 zostanie w nadchodzących dniach najzwyczajniej zdmuchnięte podobnie jak wszystkie inne dotychczasowe opory.
Automatycznie nasuwa się pytanko: gdzie jest punkt zwrotny, po którym nastąpi korekta? confused2.

Nie zdziwię się jeżeli w kolejnym raporcie strata będzie większa od przychodów toothy10.

Spróbuję odpowiedzieć ... chociaż odczuwam tremę confused2.
Cytat:
Z tego co mi wiadomo, trzeba mieć założone konto w jakimś 'domu maklerskim', dzięki temu można w ogóle rozpocząć 'grę'.

Jeżeli chce się zaangażować własne, ciężko zarobione pieniążki, to oczywiście trzeba założyć konto w jakimś 'domu maklerskim'. Jeżeli chce się poćwiczyć na 'sucho' to nie ma potrzeby zakładania konta.
Cytat:
Chciałem się dowiedzieć, czy jest możliwość 'gry' na giełdzie na jakiejś stronie internetowej (...)

Jest kilka stron internetowych, na których można poćwiczyć thumbright.
Cytat:
Proszę o odpowiedź, gdyż bardzo zależy mi na czasie.

Starałem się odpowiedzieć tak szybko jak tylko mogłem wave.
Pozdrawiam

Spółka wydaje się być po kłopotach. Od stycznia uformował się kanał wzrostowy. Obecnie przed spółką test oporu na 2,24.

Ostatnie wzrosty dyskontują prawdopodobnie zapowiedź dobrych wyników rocznych:
Cytat:
Emitent zakończył poprzedni rok obrachunkowy rekordowym poziomem sprzedaży i dochodów handlowych, zatem przewiduje istotną poprawę zysków operacyjnych oraz EBITDA w odniesieniu do wyników poprzedzającego roku obrachunkowego.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Na szczegóły trzeba będzie poczekać do 17.06 kiedy to ukaże się raport roczny.
Na marginesie w tabelce SW "Terminy kolejnych sprawozdań" jest mały błąd. Roczny ukaże się jak napisałem wyżej a 14.08 ukaże się raport za Q1.

O kurcze ... znowu się pomyliłem o całe 2 zeta violent1. Czas na głębszą korektę wave.

Po kolejnym swietnym raporcie (wg mnie najlepszym w historii pobytu spółki na GPW) kurs wyszedł na 3-letniego maxa. Wrażenie robi 87% wzrost zysku operacyjnego wave.

Kolejna spółka, która wydaje się być po korekcie. Wzrostom pomaga niewątpliwie fakt wejścia w skład indeksu mWIG40. Zasięg wychodzi mi w okolicach 459 zeta wave.

@ImP
To nie ludzie sprzedają Shame on you. Udział indywidualnych w obrotach to ca 13%. Przyczynę dzisiejszego zjazdu to efekt spadku dynamiki zysku operacyjnego, który wynosi 13,3% podczas gdy po IIIQ wynosił 157,1% a po IIQ wynosił 330,4%wave.

Kurs spółki wydaje się być po głęęęębokiej korekcie. Ciężko prognozować zasięg odreagowania ostatnich spadków. W ostatniej krótkiej analizie z 18.12 pomyliłem się o całe 6 gr crybaby.

Wygląda na to, że kurs spółki jest po korekcie. Zasięg wychodzi mi na 38,80 wave.

@knoker
Pewnie wiedzieli już wcześniej o fiasku z KAN i dlatego tą zła informacją podali na 1 dzień przed tą dobrą ... i tyle wave.

No to mamy wyniki. Przychody +25,2%, operacyjny +58,5% thumbright. A zatem jutro powinniśmy zobaczyć nowego 6-cio letniego maksa wave.

Wyniki super thumbright. Przed spółką test oporu na 9,45 wave.

cyzo napisał(a):
1. Stopów się używa !

Jak najbardziej ... jeżeli się inwestuje kilkaset zeta w spółki przez Ciebie wymienione (za wyjątkiem PKN). A co jeżeli się inwestuje kilka kPLN?

WatchDog napisał(a):
Pytanie po co naszej giełdzie jest (i był) w takim razie system UTP, który jaki kiedyś liczyłem, potrafi obsłużyć całą sesję w kilka minut ze swoją wydajnością przetwarzania zleceń.

Przy wydajności 20 000 zleceń/sekundę (z możliwoscią zwiększenia!) jest to kilka sekund confused2.
Warset miał wydajność 850 zleceń/sekundę a zatem całą sesję mógł obsłużyć w ca 2 min.

Całe to srodowisko górnicze musi zrozumieć, że pewna epoka skończyła się ponad 25 lat temu. Musi zrozumieć, że potrzebna jest reorganizacja i oszczędności, które muszą dotyczyć WSZYSTKICH.
Muszą wreszcie zrozumieć, że związki zawodowe winny być finansowane i wynagradzane ze składek.
I wreszcie muszą skończyć z filozofią: „Co konia obchodzi, że się wóz przewraca”.
A tak na marginesie to szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł aby 14-tkę wypłacić w postaci papierów JSW thumbright.

Zyski w ostatnim raporcie były masakryczne i o ile się to nie zmieni kurs będzie nadal dołować wave.

W dniu dzisiejszym kurs spółki ustanowił nowego historycznego maxa na poziomie 36,00 zeta. Słaby rynek nie pozwolił na poważniejsze wzrosty, a zatem czas na korektę wave.

Wygląda na to, że kurs spółki rozpoczął wzrosty pod wyniki zdmuchując po drodze opór na 46,25 wave. Czy po wynikach będzie powtórka z 30.10.2014?

@Ucofb
F score Piotroskiego przetestowałem i mogę tu napisać, że jest kiepskim wskaźnikiem. Jako przykład mogę podać BMC, który też kilka m-cy temu miał 9 a dzisiaj zalicza coraz to nowe historyczne miny confused2.

ucofb napisał(a):
Prosze o sprzedaz Intercars.

Myslę, że nie jest to dobry pomysł ... no chyba, że masz cos lepszego w zanadrzu thumbright.

Oboje uczestnicy konkursu o tak masakrycznych stratach to ... swieżaki confused2. Należało ograniczyć udział uczestników do np. min 1 roku pobytu na SW wave.

@Maruder
Banki mogą mieć problemy w związku z niespłacaniem kredytów zaciągniętych w CHF.

Na giełdzie trzeba mieć trochę szczęścia np. jak ten gościu:
www.bankier.pl/forum/temat_o-w... wave

He he ... kiedyś gdzies czytałem, że sredni czas żywota spółki w USA to 10 lat confused2.

Przed rokiem w okresie 14.01-28.02 kurs spółki wzrósł o ponad 55%. Czy w tym roku będzie powtórka z jazdy przed raportem za Q4? Perspektywa dobrych wyników (w szczególności dodatniego zysku) wydaje się być lepsza niż przed rokiem. Wszak historia lubi się powtarzać wave.

@AT
Ryzyko RBW jest tutaj niewielkie. Przypominam, że zgodnie z naszym prawem biuro turystyczne na 20 dni przed wyjazdem może zrobić z ceną co zechce.

Nie rozumiem wylewanych łez zarządu confused2. Jeżeli uważają, że papiery zostały w sposób nieuzasadniony przecenione to należy je po prostu skupywać thumbright. Podobnie nie rozumiem instytucji finansowych wydających rekomendacje z kosmosu, przecież również mogą rzucić kilka baniek aby zarobić Angel.

Mój typ na 2015 to Rainbow Tours (kupno jutro na open) wave.

Trzeba być szaleńcem aby trzymać papier, który zalicza ponad -70% rocznej stopy zwrotu i chyli się ku upadkowi. Ostatnie odreagowanie potraktowałbym jako okazję do ewakuacji wave.

Mój swiąteczny prezent smilebox to ciekawy przykład spółki o dobrych fundamentach, od wielu kwartałów każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego, FF to ca 3% confused2 a mimo to spółka w skali roku zalicza ponad -20% i AT wskazuje, że będzie jeszcze niżej. Wniosek: w inwestowaniu należy łączyć AF z AT salute.

Spółka wydaje się być po baaaardzo głębokiej korekcie. Zasięg odreagowania wychodzi mi w okolicach 34,58 wave.

Wygląda na to, że Arctic w krótkim terminie jest po dość głębokiej korekcie, zasięg wychodzi mi na ok 5,03 zeta wave.

@Mod
Od 06.2007r salute.

Dzisiaj napiszę po japońsku: Tenkai! wave
Walka o przejęcie TVN rozpoczęta. Wycena BESI na 17,90 to tylko preludium. Dzisiaj kurs spółki pomimo b. słabego rynku zaliczył 3-letniego maxa love4.

Spóła z taaakimi wynikami a tutaj zerowe zainteresowanie confused2. W mojej ocenie obecnie jest to jedna z najlepszych spółek na GPW. W dłuższej perspektywie rysuje się spodek z zasięgiem ... 1400 zeta wave.

Kod:
mod: może jakiś rysunek dla zilustrowania tej sensacyjnej hipotezy?

Własnie ukazał się raport półroczny.
Przychody ze sprzedaży 1008 mln wobec 783 mln przed rokiem (wzrost o 29%), zysk netto 8,11 wobec 6,03 przed rokiem (wzrost o 34,5%), zysk operacyjny 13,88 mln wobec 7,90 przed rokiem (wzrost o 75,7% Wow love4), przepływy pieniężne z działalności operacyjnej 16,36 mln wobec 12,52 mln przed rokiem (wzrost o 30,7%), zysk na akcję 0,85 zeta wobec 0,63 przed rokiem (wzrost o 34,9%) wave.

Radzę być czujnym ... pieprznięcie będzie baaaardzo brutalne wave.

Nie kumam tego resplita angry3. Kapitan zwiał (pozostawiając na pokładzie żonę) w stylu gorszym od Francesco Schettino confused2.

Wyniki koszmarne crybaby ... na horyzoncie test kilkuletniego mina na 0,89.

Przykład spółki o swietnych wynikach, wypłacającej regularnie sutą dywidendę ale ... bez płynności angry3.

Po swietnym raporcie spółki (wyższym od konsensusu) pojawiają się nowe rekomendacje:
Cytat:
Cena docelowa została wyznaczona na poziomie 60 zł

Taaakie wyniki a tutaj od ponad roku zerowe zainteresowanie confused2. Najbliższy opór to 15,52, po pokonaniu następny na 16,01 powinien zostać zdmuchnięty wave.

Kolejny swietny raport thumbright. Szczególne wrażenie robi wzrost zysku operacyjnego o 149,98% kw/kw. Nie zdziwi mnie jeżeli w przyszłym tyg. pęknie historyczny max na 18,45. W kontekście ostatnich wyników rekomendacja BM BGŻ na 24,85 nie wydaje się być przesadzoną wave.

Jak dla mnie raport super thumbright, potwierdzony wyjściem kursu na 6-cio letnie max-y wave. Znacznie poprawiły się również przepływy operacyjne oraz marża ze sprzedaży hello1.

Proponuję usunąć noto takich spółek jak: Stormm, ZNTKLapy, OPTOPOL, TETA, WSIP, WOLAINFO, SWARZĘDZ, BANKIER; żeby ktoś nie pomyślał, że są jeszcze notowane na GPW.

Tutaj nie ma czego omawiać blackeye, spadek przychodów, spadek zysków, spółka zalicza coraz to nowe historyczne minima wave.

Dzisiaj mielismy kolejny dzień degrengolady LPP po słabym raporcie, w którym trudno przeoczyć spadek zysku blackeye. Do tego dochodzi regularna produkcja papiera blackeye.

No to mamy dzisiaj reakcję na b. dobry raport spółki wave.

Spółka nie generuje zysku i rynek przestał wierzyć w gruszki na wierzbie wave.

"Skąd się bierze tak duża różnica między wyceną rynkową a wyceną biznesu?"
Myslę, że bierze się ona z produkcji nowego papiera oraz ujemnych przepływów operacyjnych wave.

Spadek przychodów, spadek zysku, spółka zalicza coraz to nowe minima wave.

Dzisiaj ukazał się b. dobry raport roczny. Wrażenie robi zdecydowana poprawa w zakresie przepływów operacyjnych hello1.

Ano ano ... zysk operacyjny 7,497mln wobec 5,045mln rok wcześniej (wzrost o 48,6%).
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży 225,5mln wobec 180,4mln rok wcześniej (wzrost o 25%).
Zysk na akcję 0,56 wobec 0,31 rok wcześniej (wzrost o 80,6%) wave.
Nie da się ukryć ... wynik ponownie kosmos hello1.

Cytat:
Swoją drogą, ktoś kojarzy kiedy oni wypłacali jakąś dywidendę?

Jakies grosze wypłacili w 2007r.

Na pierwszy rzut oka wyniki wydają się być ok ale skala ujemnych przepływów operacyjnych wydaje się być porażająca confused2.

Rozstrzygnięcie na dniach:

kliknij, aby powiększyć

Obstawiam wyjście górą ponad linię długo/średnioterminowego trendu spadkowego wave.

Przyznam, że ciekawy wątek się zrobił thumbright. Od siebie napiszę, że podstawą sukcesu jest dobry system wave, nad takim systemem pracuje się kilka ... lat! Gdy już taki system się zbuduje trzeba obserwować zmiany zachodzące na rynku gdyż rynki się niestety zmieniają blackeye. Proszę przypomnieć sobie jaką euforię jeszcze przed kilku laty wywoływało info o NE z PP (co było wg mnie absurdalne), dzisiaj takich emisji jest jak na lekarstwo i ... bardzo dobrze.
Innym problemem jest płynność ... 95% papiera na GPW trudno jest kupić w dobrej cenie i jeszcze trudniej sprzedać blackeye.
Jak wątek się rozwinie i znajdę trochę czasu napiszę trochę więcej wave.

Wóz albo przewóz ... po uporaniu się kursu z ważnymi oporami na 8,48 i 8,80 na drodze kolejny istotny ... linia demarkacyjna przebiega na poziomie 9,18:

kliknij, aby powiększyć

Czy kolejny raport, który ukaże się 20.06 będzie równie udany jak poprzedni?

Tylko jedna kreska:

kliknij, aby powiększyć

Kurs pokonał długo/srednioterminową linię trendu spadkowego wave.

Piękny strzał dzisiaj na potężnym wolumenie. Czyżby to efekt tej rekomendacji:
Cytat:
Analitycy DI Investors w raporcie z 27 maja rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Hawe od zalecenia "kupuj" z ceną docelową na poziomie 4,52 zł

Technicznie też spółka wygląda dobrze, roczna stopa zwrotu 138% thumbright. W długim terminie kurs spółki wydaje się być po korekcie a w dniu dzisiejszym wyszedł górą ponad linię krótkoterminowego trendu spadkowego wave.

Zgodnie z przewidywaniami Rainbow stał się drugim biurem podróży w PL:
http://www.rp.pl/temat/984572.html
Dynamika wzrostu przychodów (33%) jest większa niż u Itaki (18,5%)
Dzisiaj opublikowano również info o przychodach w 04/2014r:
Trzeba przyznać, że i tutaj wzrost przychodów robi wrażenie.

Kod:
mod: dodawaj cytaty do linków - inaczej post do skasowania

Biorąc pod uwagę słabe wyniki ostatnią zwyżkę można potraktować jako okazję do ewakuacji wave.

Elbudowa ma po prostu coraz słabsze wyniki. Z drugiej strony cały sektor budowlany jest ofiarą chorego systemu rozliczeń, bo jaki sens ma podpisywanie kilkuletnich kontraktów ze stałymi cenami w sytuacji gdy koszty srodków produkcji potrafią się wahać kilkadziesiąt % w skali roku? Inną sprawą jest fakt, że firmy za wszelką cenę chcą wygrywać przetargi licząc, że niedoszacowania odbiją sobie zleceniami dodatkowymi i zmianami.

Po swietnych wynikach spółki za IQ2014 należy się spodziewać w najbliższych dniach testu oporu na 45,45 ... w przypadku pokonania atak na historyczny maxy na 46,49, w przypadku pokonania i tego oporu: Sky is the Limit wave

Mamy kolejny dobry raport, wrażenie robi zysk netto w ujęciu kwartalnym na poziomie +115%, iloć papiera bez zmian. Kurs spółki wydaje się być po korekcie z pozytywną reakcją +4,2% wave

@gauss
Lepiej samemu nie bilansować różnych PIT. Jeżeli US nie zdążył tego zrobić to bezpieczniej jest wpłacić daninę i czekać na zwrot z drugiego PIT.
Cytat:
(...) do kiedy mam czas na opłacenie podatku z PIT38?

Do 30.04 blackeye.

Wygląda na to, że kurs spółki w końcu odpalił po wyczesaniu stopów na 7,60. Do pokonania krótkoterminowej linii oporu jeszcze trochę brakuje. Najbliższe sesje dadzą odpowiedź czy to tylko odreagowanie ostatnich spadków czy też wyjście na nowe max-y.

Czy ktoś potrafi wyjaśnić ten komunikat:
"Zarząd Stalexport Autostrady S.A. z siedzibą w Mysłowicach informuje, że w dniu 10 kwietnia 2014 r., przyjął uchwałę dotyczącą unieważnienia odcinka zbiorowego nr 11 akcji serii G, reprezentujących 89.500.00 (słownie: osiemdziesiąt dziewięć milionów pięćset tysięcy) akcji serii "G" o numerach od 157.762.024 do 247.262.023 zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 2,00 (dwa) złote każda. Unieważnienie odcinka zbiorowego związane jest z utratą aktualności treści odcinka zbiorowego nr 11 akcji serii G."?
Tak na marginesie spółka daje spokojne 72% rocznej stopy zwrotu wave.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 11 grudnia 2015 22:35:49
Liczba wpisów: 1 086
[0,29% wszystkich postów / 0,24 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,436 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +234,22% +46 843,00 zł 66 843,00 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło