pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

grabson

grabson

Ostatnie 10 wpisów
Podają 1 500 000 sztuk dla indywidualnych.

Witam
Czy jest jakieś czasowe ograniczenie co do sprzedaży akcji po ich przyznaniu?
Bo jeśli 15% akcji po cenie 4.07 wejdzie na rynek przy cenie obecnej ~7.3 pln to łatwo przewidzieć co się stanie z kursem.
Ogólnie firma z ciekawymi projektami i wydaje się przyszłościowa.

Sądzisz, że możliwe jest zejście poniżej wsparcia na 0,85 ?

Dalej pewnie będzie test kolejnego wsparcia poniżej, czyli okolic 85 groszy gdzie nastąpiło odbicie również w 2019 roku na kursie.

Witam
Jaki wpływ na kurs może mieć informacja o zamiarze emisji akcji - może bardziej o wstępnym projekcie na walne o nowej emisji akcji w celu podniesienia kapitału??
biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...
Dlaczego niedawno skupowali akcje w celu ich umorzenia, co pozbawiło zysku sporą część drobnych akcjonariuszy (brak dywidendy, kłopotliwe/kosztowne pozyskanie świadectwa depozytowego przy niewielkiej ilości akcji) wydając na to sporą część z zysku, a teraz szykują emisję bez prawa poboru.
Pozdrawiam

Witam
Jak to teraz wygląda niemrawo...
Jest jakaś szansa na odbicie? Słyszy się o tylu inwestycjach w kolej tzn. "kolej+" itp...prosto licząc są to kwoty idące w miliardy.
Jednak po kursie tego nie widać...

Pasowałoby domknąć lukę z maja ale to na razie moje oczekiwanie w fazie dalekich marzeń... w sumie coraz bliższych Dancing

Witam
Czy jest jeszcze szansa na dokupienie pakietu akcji w celu otrzymania dywidendy?
Ustalenie prawa mija 30.07 jednak nie wiem jak z tą zasadą T+2... wynikałoby mi z niej, że ostatnią okazją był dzień wczorajszy 28.07 może jednak się mylę i dnie ostatniej szansy będzie 30.07?

Pozdrawiam

Cytat:

Kurs powoli zacznie się wyrównywać. W dniu połączenia po prostu PDA automatycznie będą miały cenę akcji, a ich ilość się zsumuje.

Rozumiem.
Dziękuję za odpowiedź.

Cytat:
Na pierwsze pytanie nie odpowiem. Odpowiedź na drugie brzmi - 46,60 zł (2) i 58,40 (2,618)

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Pozdrawiam

edit:

Mam jeszcze jedno pytanie:
Dzisiaj w arkuszu zleceń na SNT pojawiła się pozycja sprzedaży ponad 18k papiera, co zbiło by kurs w okolice 16pln.
Pozycja niestety została wycofana przed samym startem notować co nie pozwoliło skorzystać.
Moje pytanie odnośnie takich zagrań:
Czy ma to na celu "wystraszenie" drobnych inwestorów i skłonienie ich do złożenia zleceń sprzedaży, usunięcia w ostatniej chwili swojego, a następnie "wessanie" papierów przez większego inwestora/grupę inwestorów?
Czy może to było efektem pomyłki w systemie?
Bo kursem w dół minimalnie drgnęło ale jedynie na zakres -1%.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 23 października 2020 22:41:10
Liczba wpisów: 18
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,351 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d