CCC przedłużyło wezwanie na akcje Gino Rossi do 15 lutego

Omawiane walory: ,

CCC przedłużyło wezwanie na akcje Gino Rossi do 15 lutego włącznie.

Termin przedłużono ponieważ do 31 stycznia nie ziścił się jeden z warunków wezwania, tj. wzywający nie uzyskał bezwarunkowej zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu kontroli nad Gino Rossi, ani nie upłynął termin, w jakim decyzja ta powinna zostać wydana.

Datę zakończenia przyjmowania zapisów na akcje wyznaczono na 15 lutego 2019 r. Przewidywany dzień transakcji nabycia akcji na GPW to 20 lutego 2019 r. Natomiast dzień rozliczenia transakcji nabycia akcji spółka przewiduje na 25 lutego 2019 r.

7 grudnia ub. roku CCC wezwało do sprzedaży 50.333.095 akcji zwykłych na okaziciela Gino Rossi uprawniających do 100 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu po cenie w wysokości 0,55 zł za każdą akcję.

Gino Rossi zarządza markami modowymi: Gino Rossi i Simple Creative Products. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ccc, ginorossi, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR