Image Power: Mocno wierzymy w każdą naszą grę

Omawiane walory:

Gościem wtorkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Paweł Graniak, prezes Image Power. Tematem spotkania był debiut na rynku NewConnect oraz plany wydawnicze studia na najbliższe kwartały.

Image,Power,czat

Paweł Graniak, prezes zarządu Image Power

Image Power to producent i wydawca gier z grupy PlayWay, który już w środę, 7 kwietnia zadebiutuje na NewConnect. Będzie to 377. spółka notowana na małej giełdzie oraz 7. debiut na tym rynku w 2021 roku. Kurs odniesienia ustalono na poziomie 30 zł za akcję.

– Wycena spółki na debiucie wynosi ponad 46 mln zł i wynika z przeprowadzonej emisji akcji serii E, z której Image Power pozyskało blisko 1,6 mln zł oraz obecnego poziomu rozwoju prowadzonej działalności – powiedział Paweł Graniak, prezes Image Power.

– Wchodzimy na giełdę ze względu na zobowiązania wobec inwestorów, którzy kupili akcje we wcześniejszych emisjach, co było źródłem finansowania spółki. Ani ja, ani według mojej wiedzy nikt z głównych akcjonariuszy spółki, nie zamierza sprzedawać akcji spółki po zakończeniu lockupu. Jest to dzieło mojego życia, które mam zamiar rozwijać i czerpać z niego dywidendy – dodał Paweł Graniak.

>> Gaming na Giełdzie VI: seria czatów inwestorskich i konferencja finałowa

Spółka pracuje obecnie nad 7 grami. Nad produkcją czuwa 5 zespołów wewnętrznych i 2 zewnętrzne: Punch Punk Games i GameFormatic.

– Dwóch członków zarządu i dyrektor kreatywny koordynują wszystkie projekty. Zakładamy wydawanie 4-5 gier rocznie, stąd taka liczba produkcji, nad którymi pracujemy. Stawiamy na dywersyfikację naszych projektów – powiedział Paweł Graniak, prezes Image Power.

Pierwszą grą spółki jest ciepło przyjęty Dieselpunk Wars, który przyciągnął uwagę graczy oraz mediów. Gra jeszcze w kwietniu wyjdzie z early access.

– Gra jest wciąż we wczesnym dostępie. Obecny poziom sprzedaży sugeruje szybki zwrot kosztów. Wkrótce po oficjalnym debiucie, który nastąpi niebawem, podamy pierwsze dane sprzedażowe – powiedział prezes Graniak.

Najważniejszą produkcją spółki ma być Offroad Mechanic Simulator. To gra z największym budżetem, który sięga 700 tys. zł. Pozostałe tytuły studia dysponują budżetami w przedziale 200-400 tys. zł.

Mocno wierzymy w każdą naszą grę, jednak tą największą będzie zdecydowanie Offroad Mechanic Simulator. W niej pokładamy duże nadzieje. Aktualnie trwa produkcja. Dewelopment tej gry przewidujemy na 2 lata – powiedział Paweł Graniak.

Według prezesa, dobrze rokuje także Creature Lab, którego wishlista buduje się bardzo dynamicznie oraz Ambulance Simulator.

>> Zapis całego spotkania z Pawłem Graniakiem, prezesem zarządu Image Power SA znajdziesz tutaj

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o IMAGEPWR)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR