Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Mota-Engil Central Europe wybuduje hotel dla Orbisu w Szczecinie

Opublikowano: 2018-12-19 11:25:54

Omawiane walory:

Orbis podpisał z Mota-Engil Central Europe z siedzibą w Krakowie umowę generalnej realizacji inwestycji związaną z budową 161 pokojowego hotelu ibis Styles, zlokalizowanego w Szczecinie. Wynagrodzenie generalnego wykonawcy to 41,5 mln zł netto.

– Prace budowlane powinny zostać zakończone przez generalnego wykonawcę w III kw. 2020 r. Zawarcie umowy generalnej realizacji inwestycji jest zgodne ze strategią emitenta, zakładającą koncentrację własnych inwestycji na kluczowych rynkach miejskich, oferujących długoterminowy wzrost wartości i atrakcyjny zwrot z inwestycji – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Grupa Orbis jest największym operatorem hotelowym w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r. Partnerem strategicznym Orbisu jest AccorHotels.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o orbis)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku