Santander Consumer Bank umożliwia zawieszenie spłaty kapitałowej części raty kredytów

Omawiane walory:

W związku z epidemią koronawirusa Santander Consumer Bank – bank od kredytów umożliwia klientom zawieszenie spłaty kapitałowych części rat kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, kredytów ratalnych i kredytów hipotecznych na okres 3 miesięcy.

Santander,Consumer,Bank

Fot. Santander Consumer Bank

– Kluczowym warunkiem prolongaty jest brak bieżącej zaległości w spłacie kredytu, dlatego prosimy o terminowe regulowanie swoich płatności i ewentualne uregulowanie wcześniejszych zobowiązań, ponieważ wpłyną one na naszą decyzję w tej sprawie – informuje Dariusz Józefiak, dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy Santander Consumer Banku.

Wniosek można złożyć wygodnie korzystając z formularza znajdującego się na stronie Santander Consumer Banku. W kwestii wniosku o tzw. wakacje kredytowe wsparcie uzyskamy także za pomocą oficjalnego profilu Santander Consumer Banku na Facebooku.

Santander Consumer Bank wdrożył również inne udogodnienie dla klientów. Wszystkie karty kredytowe wydane przez bank – Visa TurboKARTA, Visa Comfort, Visa Comfort Plus, Visa Castorama, Visa MediaMarkt – od piątku 20 marca umożliwiają płatności zbliżeniowe do kwoty 100 złotych bez konieczności podawania PIN-u. Wszystkimi kartami można też wygodnie płacić w Internecie z wykorzystaniem 3D Secure.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 r. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty gotówkowe, kredyty na nowe i używane samochody, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są online oraz poprzez sieć oddziałów, salony i komisy samochodowe, sklepy i punkty usługowe.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT SANTANDER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Grupa Santander dementuje doniesienia o planach sprzedaży banku w Polsce

  Grupa SANTANDER nie planuje sprzedaży SANTANDER Bank Polska, podał bank w odniesieniu do dzisiejszych informacji prasowych.

 • Grupa Santander inwestuje ponad 1,7 mld zł w Ebury

  Banco SANTANDER został strategicznym inwestorem w Ebury, które m.in. zdobyło w ostatnich latach pozycję lidera niezależnego sektora międzynarodowych rozliczeń dla firm w Polsce. Łącznie inwestycja SANTANDERa wyniesie 350 mln funtów, tj. ponad 1,7 mld zł.

 • 4 najciekawsze roszady w akcjonariatach spółek z GPW

  Wrzesień na GPW to nie tylko kolejna porcja wezwań, przymusowych wykupów czy buy backów. W końcówce lata do gry włączyły się grube ryby światowej finansjery. 

 • Giełdy rosną pod zwrot w sondażach ws. Brexitu, w grze KGHM i banki

  Tragiczna śmierć Jo Cox odwróciła losy kampanii referendalnej w Wielkiej Brytanii. Najnowsze badania opinii publicznej sygnalizują wyraźny wzrost poparcia dla opcji pozostania w UE. W poniedziałek europejskie indeksy notują kilkuprocentowe wzrosty.

 • Raport: 7 plag pustoszących notowania akcji banków

  Już drugi raz 15 stycznia inwestorom objawił się Czarny Łabędź. Rok temu frank szwajcarski poszybował na 5,20 złotych, w tym roku tego dnia ruszyły prace nad przewalutowaniem kredytów frankowych. Ale szwajcarska waluta to nie jedyny problem sektora. StockWatch.pl przeanalizował siedem najważniejszych ryzyk ciągnących w otchłań notowania giełdowych banków.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR