SimFabric: Koszty 3 gier zwróciły się w dniu ich premiery

Omawiane walory:

Gry "Saboteur!", "Saboteur II: Avenging Angel" i "Mad Age & This Guy" w dniu premiery zwróciły wszystkie koszty produkcji, poinformował SimFabric.

simfabric, gry, koszty, produkcja, gaming,

Fot. materiały prasowe

– Z satysfakcją informujemy, że wszystkie trzy gry – ‚Saboteur!’, ‚Saboteur II: Avenging Angel’ i’ Mad Age & This Guy’ – od momentu pojawienia się w sklepie PlayStation Store, w ciągu jednego dnia, wygenerowały sprzedaż, która pokryła koszty związane z ich portowaniem i wydaniem na konsolę PlayStation 4. Gry zarabiają w podobnej skali jak wersje wydane na konsolę Nintendo Switch, gdzie łączna sprzedaż tych gier przekroczyła 300 tys. sztuk – powiedział przewodniczący rady nadzorczej SimFabric Emil Leszczyński.

Tytuły dedykowane konsoli PlayStation 4 zadebiutowały 31 lipca br. na rynkach Europy, Australii, Afryki i Bliskiego Wschodu.

– Wyniki sprzedaży są dla nas satysfakcjonujące i pozwalają sądzić, że zaprezentowane pod koniec minionego tygodnia produkcje spodobały się graczom. Tak jak zapowiadaliśmy, planujemy również wydanie ‚Saboteur!’, ‚Saboteur II: Avenging Angel’ i ‚Mad Age & This Guy’ na konsole Xbox One oraz Xbox Series X, a także PlayStation 5, o czym informowaliśmy w jednym z bieżących raportów – dodała prezes Julia Leszczyńska.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Simfabric, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR