The Dust zaprezentował na Steam grę Airport Renovator

Omawiane walory:

Na platformie Steam nastąpiła prezentacja zwiastuna nowej gry The Dust "Airport Renovator". Kurs akcji producenta gier wystrzelił w środę rano o ponad 17 proc., a za jeden walor zapłacimy 18,40.

Fot. materiały prasowe

– Airport Renovator to gra z gatunku symulatorów, w której gracz będzie miał możliwość wcielenia się w renowatora portów lotniczych. Zadaniem gracza będzie zaplanowanie i odrestaurowanie starego lotniska oraz stworzenie infrastruktury zgodnie z planem budowy. Począwszy od wieży kontroli lotów poprzez poprawne działanie pasów startowych, terminali oraz hangarów. Nie należy zapominać o mniejszej infrastrukturze, takiej jak sprzęt pomocniczy (ruchome schody) i pojazdy (melexy, autobusy dowożące pasażerów do samolotu) – czytamy w komunikacie.

Prezentacja trailera na platformie Steam ma na celu wstępne zbadanie popytu. Po analizie wyników podjęta zostanie decyzja o produkcji gry.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Studio deweloperskie planuje wydać serię 15 symulatorów.

– Do tej pory można było usłyszeć o zwiastunach gry ‚Exterminator Simulator’, gdzie gracze wcielą się w rolę dezynsektora. Będą mogli przeżyć zarówno niebezpieczne, jak i zabawne przygody tępienia insektów, gryzoni i niebezpiecznych zwierząt. Drugą realizacją jest ‚Hotel Renovator’ który znalazł się na Global Top Wishlist. Tym razem fani projektowania zajmą się hotelami, które należy wyremontować, urządzić, a następnie przyjąć gości. Dla miłośników szybkiej jazdy samochodami jest trzecia zapowiedź ‚Car Thief Simulator’, gdzie będzie można zostać złodziejem aut. Podczas rozgrywki głównym zadaniem będzie kradzież samochodów z ulic miasta i jego przedmieść, parkingów oraz garaży – czytamy dalej w komunikacie.

The Dust jest producentem i wydawcą gier. Spółka intensywnie rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021, zamierza wydawać 5 gier rocznie. Uzupełnienie działalności The Dust stanowi oferta szerokiej gamy narzędzi w obszarze advergamingu, tworzenie projektów z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT THEDUST, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR