pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

trtr

trtr

Ostatnie 10 wpisów
Kakarotto napisał(a):
Spółka czysto hazardowa, akcjonariusze obstawili czarne na ruletce a wypadło czerwone.
Cała branża taka jest, albo gra się uda albo nie

Oby jak najszybciej spółka dostała kopa z wigu20, bo zwyczajnie go topi.


Naprawdę dziwny post.
CDP wypuścił pełen błędów CP2077, z tego powodu sprzedaż szybko wyhamowała i teraz Spółka "zbiera" plony. Gdzie tu jest hazard? Wystarczyło logicznie pomyśleć. Pewnie mało kto spodziewał się aż tak niskiego zysku netto, ale mimo wszystko i tak miało być słabo. 2Q też nie zapowiada się dobrze i rynek może to zaraz zdyskontować.

2021-01-29
INNO GENE S.A.: Przekazanie informacji na wniosek GPW
Cytat:
Firma BI Biotech India Private Limited pomimo złożenia zamówienia nie otrzymała jeszcze zamówionego towaru.


Analiza sytuacji gospodarczej, majątkowej i finansowej i perspektyw dalszego prowadzenia działalności przez spółkę INNO-GENE S.A.
Cytat:
Umowa na dostarczenie 250000 testów RT-LAMP. Zamówienie testów pilotażowych w ilości 5 000 szt. miało być zrealizowane w październiku 2020 r., natomiast zamówienie pozostałej części testów tj. 245 000 szt. miało być zrealizowane do 31 grudnia 2020 r. Spółka BI Biotech India Private Limited złożyła zamówienie na testy, niemniej jednak nie dokonała żadnej wymaganej przedpłaty za towar. W związku z tym testy nie zostały wysłane do zamawiającego. Umowa nie jest już aktywna i nie miała wpływu na wyniki finansowe.Z ESPI ze stycznia wnioskuje, że to z winy Emitenta umowa nie została zrealizowana, a dzisiaj już odwrotnie. Czy nie powinno być ESPI, że ta umowa nie została zrealizowana?
btw. dzięki komunikatowi z BI Biotech India zostało wybite ATH i zaczął się rajd na kursie. (;


Cytat:
Umowa na opracowanie dokumentacji niezbędnej do otrzymania certyfikatu CE/IVD oraz zgłoszenia testu do Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz na produkcję testu do diagnostyki SARS-CoV-2 metodą RT-LAMP. W dniu 16 listopada 2020 r. Emitent poinformował o zakończeniu certyfikacji CE-IVD dla produktu o nazwie SARS-CoV-2 RT-LAMP FAST DETECTION KIT. Spółka zależna Emitenta nie otrzymała zamówionych testów od Medicofarma sp. z o.o. w 2020 r. Pierwsze, gotowe do sprzedaży zestawy do diagnostyki IVD RT-LAMP spółka zależna otrzymała w dniu 26 stycznia 2021 r. W kolejnych okresach strony nie kontynuowały współpracy. Umowa nie miała istotnego wpływu na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej


Brak komunikatu, że już nie kontynuują współpracy.

Pomimo, że GPW wzięło się za nich, oni dalej nie informują uczestników rynku o negatywnych istotnych zdarzeniach.Jeśli GPW odwiesi, to będę zaskoczony.

Warto też pamiętać, co było w maju zeszłego roku.

2020-05-21 komunikat o skonsolidowanym szacunkowym zysku netto ze sprzedaży, który wyniósł 14,7 mln zł wobec 5,3 mln zł w analogicznym okresie w roku poprzednim, co stanowi wzrost o 9,4 mln zł, tj. o 180%.
2020-05-25 Stanowisko Zarządu Spółki dotyczące wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego w dniu 8 maja 2020 r.


Cytat:
Bazując na wnioskach zawartych w Opinii przygotowanej przez ww. zewnętrzną firmę doradczo-konsultingową oraz w oparciu o informacje przedstawione powyżej, w ocenie Zarządu proponowana przez Wzywającego 1 i Wzywającego 2 w Wezwaniu Cena akcji odpowiada wartości godziwej Spółki, tj. znajduje się na dzień 8 maja 2020 r. w dolnym zakresie oszacowanego przedziału wartości godziwej100%akcji Spółki, przeliczając na jedną akcję, a jednocześnie poprawnie odzwierciedla wartość rynkową akcji w kontekście notowań akcji Spółki z ostatnich 6 miesięcy.


Wezwanie było po 86 groszy., czyli kapitalizacja Spółki ok. 130 mln zł... "wartość godziwa" po takich dużych zyskach w 1Q 2020. :)

Tak, spółki dzielą się zyskiem... z urzędem skarbowym. To jest jedyny wygrany dywidendy.

rudygonzalez napisał(a):
Jak w takim razie można interpretować te wyniki? Czy jest to raczej sygnał do dalszych spadków (ze względu na niższe zyski od oczekiwanych), czy też możliwość odwrócenia trendu i powolnej wspinaczki do góry, czy chociażby stabilizacji na obecnym poziomie?

Pozdrawiam

Scarry dobrze wyjaśnił.
Scarry napisał(a):

W gamedev liczy się zysk powtarzalny do przodu, obecna wycena ma implikować zysk z 2021 i 2022, jeśli miałaby z niej wynikac wycena 18 miliardów, to spółka powinna pokazac za rok i dwa po lekko licząc miliardzie zysku (jest bessa gamedevowa wywołana zresztą katastrofalnym odbiorem Cyberpunka, więc nie ma mowy o wycenach typu CZ30 póki co, szczególnie na spółce która tak bezczelnie mijała się z prawdą jak CDR).


Wyniki są poniżej konsensusu o ok. 13%, co można jeszcze przełknąć(w mojej ocenie). Prawdziwy problem może się zacząć, gdy Spółka poinformuje, jaka była sprzedaż CP w 1Q 2021. Jeśli będzie źle, to rynek może zacząć dyskontować czarny scenariusz finansowy za cały rok 2021. Dodatkowo, atmosfera wokół Spółki jest wciąż słaba, co też ma znaczenie. Jak Scarry napisał, liczy się zysk powtarzalny do przodu, żeby usprawiedliwić obecną kapitalizację.

8 grudnia 2020 prezes Cherrypick poinformował, że globalna premiera Solitaire TriPeaks: Adventure Journey planowana jest na początek 2021 roku. Zakładając, że nic się nie zmieniło, to już w niedalekiej przyszłości powinna wyjść gra.
link do wypowiedzi. Słuchać od 2:02:55

strefainwestorow.pl/artykuly/w...

W momencie gdy walor otworzył się na 150 zł, RSI na interwale dziennym znajdował się w okolicy 90. Chyba większej zachęty do realizacji zysku nie ma.

Cytat:
Cyberpunk 2077 na PlayStation i Xboksa był projektem drugiej kategorii.


Cytat:
Jak twierdzi informator, wersja na PS4 oraz XO zaczęła powstawać dopiero latem br. To znaczy, grubo po pierwotnej dacie premiery, którą zaplanowano na 16 kwietnia, a to i tak wcześniej niż w przypadku PS5 i XSX|S. Do tych ostatnich deweloperzy mieli przysiąść dopiero jesienią. Przy czym każdorazowo punkt wyjścia stanowił build dla GeForce'ów RTX.


www.dobreprogramy.pl/Cyberpunk...

Pytanie do osób, które znają się w tym temacie. - Czy to jest w ogóle możliwe, żeby w tak krótkim czasie "zrobić" wersje na konsole? Czy raczej ten artykuł, to bajdurzenie?

W Cyberpunku korporacje nie są przedstawione w pozytywnym świetle. Spółka, która zamieściłaby swoje logo, raczej miałaby niezłą antyreklamę. ;)

Dla mnie to jest klasyczny przykład, że pieniądze to nie wszytko. Zszargana reputacja, stracone zaufanie.


Zdaniem analityków łączne koszty przekroczyły miliard złotych.

Wczoraj w aktualnościach napisali
Cytat:
powołamy specjalny zespół do sprawnego rozpatrywania reklamacji.


www.ing.pl/aktualnosci?news_id...

Jak wszyscy wiedzą, awaria w ING.
Według danych KDPW na koniec października BM ING Banku Śląskiego prowadziło ponad 128 tys. rachunków.

Pewnie będą "jacyś" klienci, którzy ewakuują się i jest szansa na jakąś część tortu dla XTB. :)

Wskaźniki są przegrzane, dodatkowo na 57.80 zł była ukryta sprzedaż.

Jakim cudem jest to zgodne z prawem, że nie został ujawniony podział wpływów z gry? Przecież to jest kluczowa informacja.
To nie jest inwestowanie, tylko hazard.

micmak napisał(a):
W 2019 akcje chodziły po około 1zł... w tym roku na fali euforii kurs wzrósł do niemal 100 zł... czy sytuacja finansowa spółki poprawiła się stukrotnie ...?

Raczej spekulantów takie szczegóły nie interesują, tym bardziej, że CBDNA, spółka zależna od Inno-Gene wkleja na Facebooku takie posty. :)
Cytat:
Według analityków dziennika "Parkiet" Inno-Gene S.A. oraz Budimex i Decora z największymi szansami na zwyżki.

pl-pl.facebook.com/cbdna/posts...

krewa napisał(a):
trtr napisał(a):
Tylko osoby w wieku produkcyjnym powinni mieć prawo do swobodnego przemieszczania się.

@Kakarotto
Ok, teraz dostrzegam niedorzeczność.

Moje stanowisko w dużym uproszczeniu jest takie - żadne przepisy i rozporządzenia nie zastąpią zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego.

Nie napisałem tego jako przywilej, tylko z "technicznego" punktu widzenia. Są w miarę odporni i tę grupę stać na zostawienie np.w barze, restauracji kilkadziesiąt, kilkaset złotych. Żeby dzięki nim zostały utrzymane miejsca pracy.
Wszystkie grupy wiekowe powinny ze sobą współpracować, a nie np. lecieć na protest bez maseczki, mając w domu starszą osobę. Rząd też dokłada swoje, pozwalając na lekcjach być bez, a rowerzysta jadąc ulicą musi mieć.

Kakarotto napisał(a):
trtr wrzucił emerytów do grupy nie tworzącej PKB.

Nie napisałem, że emeryci, to grupa nie tworząca PKB. Widzisz coś, czego nie ma.
trtr napisał(a):
Emeryci i dzieci raczej nie nakręcają w dużym stopniu PKB

trtr napisał(a):
Raczej statystyczny emeryt nie pójdzie na strzelnice czy do kina.
Kakarotto napisał(a):
To jest coś na zasadzie : tworzysz problemy, jesteś nieprzydatny to zamkniemy w domu.

To są Twoje słowa, nie moje. Muszą chodzić do sklepu, lekarza...
Jeśli będzie drastyczny wzrost zgonów(emeryci są najmocniej zagrożeni), to media postarają się o piłowanie na każdym kroku statystyk. Jak umrze młoda osoba, opiszą ten przypadek, żeby był wydźwięk, że młodsi tak samo zagrożeni, jak starsi. Portale internetowe będą na czerwono, żeby wywołać strach. To jest czysta psychologia. Rząd będzie pod presją i w czarnym scenariuszu lockdown. Już po pierwszym porozpadały się związki, rozbite rodziny. Za drugim razem mogą już poupadać małe, średnie biznesy, co za tym idzie, zwiększy się bezrobocie i będzie emigracja. Minimalna krajowa też może stać się problemem.


Kakarotto napisał(a):
Jednak selekcjonowanie grup ludzi, bo też była mowa o dzieciach, w kontekście jak wspomniałem wyżej jest nie na miejscu.Widzę, jakie mają podejście najmłodsi do covidu.
To nie jest selekcjonowanie, tylko trudnym okresie, osoby, które nie są jakoś mocno zagrożone i mają możliwości finansowe, muszą napędzać gospodarkę. To jest krótki, chwilowy okres. Rząd obiecał, że w 2021 będzie czternasta emerytura. Pieniądze nie rosną na drzewie. Jeszcze może się okazać, że na obietnicy się skończy.


Kakarotto z całym szacunkiem, ale Ty nawet nie próbujesz polemizować.
Najpierw napisałeś
Kakarotto napisał(a):
Proszę zwrócić uwagę co działo się w domach starców w Hiszpanii. I połączyć to z w/w wypowiedziami.
Nie udało się, to szybko zmieniłeś temat ataku na
Kakarotto napisał(a):
Sprowadza się to do tego że są ekonomicznie nie przydatni więc można im prawa okroić.

Wniosków z tych Twoich dwóch cytatów nie będę pisał, bo to zbyt poważny temat, ale logiki, to tutaj nie ma.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że bez odbioru.

Odpowiem Tobie jeszcze na te pytanie.
W Hiszpanii musieli decydować, kogo podłączyć do respiratora.
Jak był lockdown, to trzeba było manifestować, że zabierają Tobie prawa obywatelskie.

trtr napisał(a):
Ale niech będzie profilaktyka. Piszę, żeby wyeliminować bezsensowne poruszanie się osób w pewnych przedziałach wiekowych, a szczególnie w skupisku, gdzie gospodarka nic nie zyskuje. Tyle. Raczej statystyczny emeryt nie pójdzie na strzelnice czy do kina. Wiem, że zdarza się, że mieszkają ze swoimi dziećmi, ale nie wszyscy. Nie ma idealnych pomysłów.


czyli emeryci chodzą np. do sklepu, lekarza, normalnie funkcjonują, ale powinny być obostrzenia dla nich, żeby nie przebywali bez jakiegokolwiek celu w skupisku, bo są najmocniej zagrożeni.
Jakoś jak był lockdown, to nie miałeś problemów z tym, że nie można było swobodnie poruszać się po mieście. Niech moderator kasuje.

Kończę rozmowę, bo nie ma sensu polemizować.

dokładnie przeczytaj, co napisałem, a nie wklejasz wyrwane z kontekstu.

Ale niech będzie profilaktyka. Piszę, żeby wyeliminować bezsensowne poruszanie się osób w pewnych przedziałach wiekowych, a szczególnie w skupisku, gdzie gospodarka nic nie zyskuje. Tyle. Raczej statystyczny emeryt nie pójdzie na strzelnice czy do kina. Wiem, że zdarza się, że mieszkają ze swoimi dziećmi, ale nie wszyscy. Nie ma idealnych pomysłów.


pandorinium napisał(a):
. Taka ciekawostka, 30% w Polsce ma nadciśnienie tętnicze. To jest grupa obarczona ryzykiem zgonu na covid jako choroba współistniejąca. Chcesz ich wszystkich zamknąć?


Tak, emeryci na sezon grypowy powinni mieć ograniczenia, bo u nich jest wysoka śmiertelność. Piszesz, jakby ci emeryci z nadciśnieniem w okresie zimowym, dla własnego zdrowia musieli jeździć co najmniej na nartach.

pandorinium napisał(a):
I co takiego poruszanie się dzieci po ulicy powoduje? Od czerwca latały i nic się nie działo.


w czerwcu nie ma sezonu grypowego... chyba, że masz na myśli Australię. ;)

Emeryci i dzieci raczej nie nakręcają w dużym stopniu PKB. Nie rozumiem Twojego wywodu o zgonach z powodu nowotworów.
Napisałem, że w pilnych potrzebach tylko wychodzenie, a nie stanie pod kościołem i zdawanie relacji, co, kto, gdzie i kiedy. Dzieci też nie muszą bezsensownie włóczyć się po mieście. Od tego PKB nie urośnie. Po protu starać się wyeliminować bezsensowne poruszanie się osób w pewnych przedziałach wiekowych, gdzie gospodarka i tak nic z tego nie ma.


Emeryci powinni mieć zaraz wychodzenia z domu. Tylko w pilnych potrzebach i nie mam tu na myśli kościoła.

Dodam jeszcze, że powinna być nauka zdalna i do 18 roku też zakaz wychodzenia. Tylko osoby w wieku produkcyjnym powinni mieć prawo do swobodnego przemieszczania się.

Wygląda, jakby zaraz miała być panika na covidach.

Obserwuje ktoś arkusz zleceń, jak pakiety za kilka mln zł pchają kurs? RSI na dziennym 89.37.

Warto jeszcze dodać, że do spółki wróci 900 tys. zł (200 tys. euro), która przez ostatni rok była zamrożona na rachunku fińskiego komornika.


Mam deja vu. :)

2020-04-16
Uruchomienie wykonywania kompleksowych testów wykrywających obecność SARS-Cov-2 (COVID-19) przez spółkę zależną Centrum Badań DNA
"Spółka posiada potencjał diagnostyczny do przeprowadzenia testów wykrywających obecność SARS-Cov-2 (COVID-19) w ilości do 1000 badań genetycznych dziennie i 2500 badań serologicznych."
2020-04-16
Wpisanie Laboratorium spółki zależnej Centrum Badań DNA na listę laboratoriów obwodowych Ministerstwa Zdrowia
2020-04-17
Zamówienie dostawy 20.000 testów wykrywających obecność przeciwciał przeciwko SARS-Cov-2 (COVID-19) od spółki portfelowej
2020-04-22
Podpisanie umowy przez spółkę zależna na obsługę mobilnych punktów pobrań na terenie kraju
"...Na podstawie zawartej umowy firma została koordynatorem działań związanych z mobilnymi usługami na terenie Małopolski, Górnego i Dolnego Śląska, Opolszczyzny, województwa Łódzkiego i Mazowsza.
Zgodnie z informacją podpisanie umowy gwarantuje możliwość wykorzystania 10 ambulansów i karetek wraz z zespołem medycznym które będą zdolne do pobierania materiału i wysłania go do Laboratorium spółki zależnej Emitenta."
2020-04-23
Informacja o pracach B+R prowadzonych przez spółkę zależną – test genetyczny na zwiększone ryzyko do zachorowania na COVID-19
2020-04-28
Podpisanie przez spółkę zależną Centrum Badań DNA umowy z NFZ w zakresie testów diagnostycznych RT-PCR w kierunku SARS-CoV-2
2020-05-04
Otrzymanie przez spółkę zależną zlecenia od Centrum Ośrodek Medycyny Sportowej, opiekuna Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na badania genetyczne sportowców w kierunku SARS-CoV-2
2020-05-05
Złożenie zgłoszenia patentowego spółki zależnej Centrum Badań DNA dotyczącego pierwszego na świecie testu genetycznego na predyspozycje do zwiększonego ryzyka infekcji SARS-Cov-2 oraz identyfikującego ciężką i łagodną formę COVID-19.
2020-05-05
Otrzymanie listu intencyjnego od firmy farmaceutycznej dotyczącego licencjonowania testów, dostępu do danych genetycznych oraz inwestycji w spółki portfelowe
2020-05-06
Podpisanie umowy przez spółkę zależna na lokalizację punktów pobrań w 7 miastach Polski
"Spółka poinformowała iż obecnie posiada potencjał w postaci 60 zespołów wyjazdowych (karetka wraz zespołem medycznym). A w ciągu najbliższych 2 tygodni utworzy dodatkowo punkty pobrań w 9 miastach Polski."
....i ciach
2020-05-07
Powiadomienie o transakcji na akcjach Emitenta - zbycie 74.187 akcji.

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w 2Q - 1 155 938 zł, a zysk netto - 681.557 zł.
Warto też porównać raport Inno-Gene do GenXone.


Harmonogram konferencji:
"Podczas konferencji zostanie zaprezentowana nowa technologia w testowaniu pod kątem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nowy 5-minutowy test genetyczny zostanie wdrożony do produkcji już w październiku. 250 tysięcy sztuk tego testu zamówiła już jedna z firm biotechnologicznych w Indiach.
Gościem konferencji będzie Pan Profesor Andrzej Mackiewicz, który poinformuje o postępach w pracach nad polską genetyczną szczepionką na COVID-19, opracowaną wraz z zespołem Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Trzecia część konferencji zostanie poświęcona omówieniu zjawiska obecnej pandemii. Organizator konferencji w trzeciej części, odda czas na wystąpienia obecnych przedstawicieli WHO, IATA i branży turystycznej w obecności mediów krajowych i zagranicznych."

Na Facebooku produkowali się z tą konferencją, ale widocznie zabrakło sił na wyjaśnienie, dlaczego nie odbyła się trzecia i moim zdaniem najważniejsza część. Za to, o czacie inwestorskim w Pulsie Biznesu już są dwa posty. :)
Nie rozumiem narzekania, że nie mają wsparcia od rządu.

W dniu 06.04.2020 NCBR poinformowało, że przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem.
NCBR przewidziało trzy podstawowe obszary tematyczne, w które wpisywać powinny się zgłaszane do dofinansowania projekty, są to:
1.Diagnostyka – urządzenia do szybkiego wykrywania obecności koronawirusa.
2.Leczenie – badania nad wykorzystaniem istniejących lub nowych leków, a także prace nad szczepionką.
3.Profilaktyka – działania prewencyjne ograniczające rozprzestrzenianie się pandemii (w tym koronawirusa SARS-CoV-2) oraz działania na rzecz Polskiej tarczy antywirusowej: poprawy bezpieczeństwa biologicznego i ochrony społeczeństwa oraz wsparcie jego funkcjonowania w stanach zagrożenia epidemiologicznego.
Nabór wniosków rozpocznie się 6 maja i potrwa do 31 grudnia 2020 r do godz. 12.00. Konkurs podzielony jest na 3 rundy: pierwsza potrwa od 6 maja do 5 czerwca 2020 r., druga od 6 czerwca do 24 lipca 2020 r., a trzecia od 25 lipca do 31 grudnia 2020 r. Ocena wniosków będzie przeprowadzana po zakończeniu każdej z rund i potrwa do 90 dni.

Na wielu spółkach powinna być dogłębna kontrola, bo po świetnych informacjach insiderzy na podbitkach zbyt ochoczo zbywają swoje akcje. Mnóstwo spółek nie odzwierciedliło tych optymistycznych ESPI w wynikach finansowych.

Przecież to już jest spawa dla prokuratury.

Był ktoś z WHO na konferencji ?

Zastanawiające jest to, kto tak namiętnie zbywał akcje między 54-57 zł :)

EBITDA Za 3 kwartały roku 2019 wyniosła 9 819 tys.zł, a strata netto - 428 tys. zł
W prognozach za cały rok 2019 EBITDA - 18,7 mln PLN, czyli ostatni kwartał mieli niezły, ale zysk netto nie jest znany. Z tego co wiem, to spółka jest trochę zadłużona, więc nie wiadomo, co wrzucą do EBITDA za cały rok 2019.

Klasyczna ewakuacja spekulantów przed wynikami.

Zleciała się tam ładna spekulacja.
Fascynujące jest to, że do tej pory KNF nie zorientował się, że w momencie sprzedaży akcji przez prezesa, w dniu 6 maja trwał okres zamknięty. :)

Szczęściarz ze mnie, że uciekłem z tej spółki z zyskiem :)

Krewa mam pytanie, jak to widzisz?

Wojciech Babiński 18.09.2020 napisał(a):
Jako największy akcjonariusz AQT Water S.A. zamierzam kontynuować i rozwijać działalność Spółki w kierunkach wyznaczonych przeze mnie w latach poprzednich. Moim celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej Emitenta oraz konsekwentne budowanie pozycji Emitenta w Europie, jako producenta i dystrybutora produktów sektora wodno-ściekowego. Służyć temu będzie wybór Rady Nadzorczej Spółki niezależnej od Zarządu, której zadaniem będzie zwiększenie kontroli nad działalnością Spółki, oraz wsparcie w kształtowaniu jej długofalowej polityki działalności.


Czy tutaj nie doszło do wprowadzenia w błąd akcjonariuszy ? Czy ta informacja nie daje wydźwięku, że nie ma zamiaru zbywać kolejnych, przynajmniej znacznych pakietów?

Na moje amatorskie oko, jutro w pierwszej godzinie mocna podbitka a później korekta.

Chwilę przed ogłoszeniem giełdowych planów UOKiK wszczęła postępowanie wyjaśniające, a bodajże w Luksemburgu szybciej rozpatrują prospekty. :)

Wraca AQT
Podpisanie umowy dotyczącą współpracy w zakresie rozwijania projektów technologii retencji wody oraz oczyszczania ścieków w krajach Zatoki Perskiej.

Jeśli zarząd nie będzie już wywijał żadnych numerów, to powinno być dobrze.
Mogli dać te ESPI o 16.40, to może powstałaby na wykresie wyspa odwrotu.

Zysk netto Allegro w I półroczu 2020 r. wzrósł rdr do 289,7 mln zł z 195,7 mln zł - podała spółka w prospekcie.
Skorygowana EBITDA Allegro w pierwszym półroczu 2020 r. wzrosła o 28 proc., do 808 mln zł z 631 mln zł.
Przychody netto grupy w pierwszym półroczu 2020 r. zwiększyły się o 50 proc. do 1,77 mld zł.

Jeśli spółka ma być wyceniana na ok. 40 mld zł, to trzeba przyznać.. szanują się.

PiS ma inny problem, który może doprowadzić do przedterminowych wyborów... zakładając, że to co się teraz dzieje, to nie przedstawienie.

Przychody ze sprzedaży za lipiec i sierpień wyniosły 8.385 tys.zł. Chyba może być problem powtórzyć wynik za 2Q.

mrk napisał(a):
Tak więc Wojciech Babiński jako prezes nie miał wiedzy o tym, że Wojciech Babiński jako akcjonariusz sprzedał swoje akcje.


To pokazuje, jak niewiele wiemy o ludzkim mózgu. Żeby się nie okazało, że też potrafi być w dwóch miejscach jednocześnie. (:

Na początku września Lubawa będzie w sWIG80.

anty_teresa napisał(a):
średnie długoterminowe stopy zwrotu z rynku akcji to kilkanaście procent, bliżej 10. A na naszym rynku to już bliżej koło zera :)

Chyba chcesz, żeby drobni inwestorzy nabawili się depresji. :)

vasco napisał(a):
Dokładnie. Czy ten „rynek” zadał sobie trud, żeby sprawdzić, jaki jest profil działalności firmy?

To spekulacja wywindowała kurs, a dla nich nie jest istotne jaki jest główny profil spółki i czy w ogóle coś zarobi.

Cytat:
Mam wrażenie, że na fali popularności tej pseudo epidemii, do branży covidowej zaczęto zaliczać nawet produkcję aromatów do ciast.

Jeśli te aromaty do ciast nazywałyby się covid, to spekulanci nie przepuściliby takiej okazji.

Szacunkowy skonsolidowany zysk netto w pierwszym półroczu 2020 roku wyniósł 25,8 mln zł. Obecna kapitalizacja- 223.902.300 zł. Kto tak dusi tą spółkę?

Jest błąd w zawiadomieniach B.Babińskiej. To jest niekończąca się opowieść.

Dobrze, że M.Pawluk też poprawił daty, bo 28 lipca był okresem zamkniętym. :)

Cytat:
Czy będzie rozdawany za darmo? Ja nie znam leku, które są rozdawane za darmo na takiej zasadzie, że wszyscy,którzy są związani z jego wytwarzaniem nie czerpią z niego korzyści.


Mam rozumieć, że dawcy też dostają?/ Będą dostawać pieniądze? Nie mam problemu z oddaniem krwi w szczytnym celu, ale jeśli prywatna spółka zarabiałby na tym... to ja również chcę zarobić.

sasky napisał(a):
Dziwię się, że po "lekcji Krezusa" (wczortaj wrócił temat skandalu z 2018 r.) ktoś w zarządzie AQT w ogóle myślał, że mu się upiecze... Te czasy minęły, polityka tolerowania takich numerów już dawno się skończyła.

Specjalnie dla Ciebie drugi raz napiszę.
Dwa cytaty ze Stockwatch:
1 -"Tym razem sprawa dotyczy zatajenia transakcji na akcjach spółki przez akcjonariusza oraz osobę pełniącą obowiązki zarządcze."
2 -"Nieoficjalnie mówi się, że sprawa dotyczy zmiany stanu posiadania Beaty Babińskiej."

B.Babińska nie siedzi w zarządzie... a jak się mylę, to popraw mnie i napisz, na którym krześle ona siedzi.

Dobrze pisze blu. Od bardzo dawna była znana sprawa B.Babińskiej. Bankier jak i Stockwatch próbują siać panikę.
O KNF szkoda pisać. Dopiero po tak długim czasie reagują i zawieszają spółkę, jakby to zwykli akcjonariusze byli winni.

i jeszcze dodam cytat ze Stockwatch

"Notowane na NewConnect AQT Water znów ma problemy. Tym razem sprawa dotyczy zatajenia transakcji na akcjach spółki przez akcjonariusza oraz osobę pełniącą obowiązki zarządcze. "

B.Babińska nie siedzi zarządzie.

Przychody ze sprzedaży:
IV - 6.325 tys. zł,
V - 6.764 tys. zł
VI - 3.003 tys. zł

Dla mnie dość mocno odstraszające są przychody za czerwiec. Jeden z powodów jaki podała spółka, to chwilowe nasycenie kanałów dystrybucji towarem. Pewnie jest jakieś ryzyko, że może rozciągnąć się na 3Q.

W podstawie opinii negatywnej biegły rewident napisał - " Księgi rachunkowe nie były prowadzone za pomocą programu komputerowego", więc jest powód do spekulacji, że może chodzić o uregulowanie należności. Kością niezgody może być m.in. ten cytat. Chyba płaci się za dobrze wykonaną usługę.

Zarząd zamierza skierować sprawę do prokuratury w celu odzyskania ksiąg rachunkowych oraz dokumentów źródłowych od biura, które prowadziło księgi. Co nie zmienia faktu, że AQT się nie popisał.

Ciekawe dlaczego ta spółka jest zdołowana? :) a dwa, dlaczego nie ma ESPI, tylko jest przekazywanie istotnych informacji jak na jakimś bazarze?

Strach wchodzić. Zaraz znowu okaże się, że zarząd walił akcjami w rynek.

Ponad 6 tys. wniosków na łączną kwotę 27 mln zł w 10 dni, czyli 27% całej puli. Chyba mało kto spodziewał się, że będzie takie duże zainteresowanie. Ciekawe, czy będą rozszerzać program?
Duży plus, że AQT nie ma chyba za bardzo dużej konkurencji, tym bardziej na giełdzie :)

Czy przypadkiem nie ma na wskaźniku OBV niedźwiedziej dywergencji na interwale dziennym?

Wygląda, jakby ktoś z grubym portfelem realizował zysk.

W wywiadzie prezes powiedział, że nie zawyżali cen podczas pandemii - utrzymywali je na poziomie sprzed pandemii.

Myślicie, że to już całkowity koniec spółki Wiśniewskiej czy kolejna gra?
PBG nie przeniosło aktywów OIL and GAS do RAFAKO.

Chwalą się, że mają test na ryzyko zachorowalności na COVID-19 jako jedyni na świecie, a na samej górce sypie prezes. Na dobitkę piszą, że mają "ambitny" cel - 5 mln złotych na ten rok.


sasky napisał(a):
Cytat:
Trzecia największa spółka gamingowa na GPW na tegoroczną dywidendę chce przeznaczyć ponad 62 mln zł, czyli cały zysk za 2019 r. plus pulę środków z lat wcześniejszych. Proponowana stawka na akcję to 9,46 zł.


www.stockwatch.pl/wiadomosci/p...


Zamiast za te pieniądze spróbować wydać jedną dużą grę, dzięki której spółka mogłaby wejść na wyższy level...
Z dywidendy, to chyba tylko cieszy się skarbówka, która kolejny raz opodatkuje te same pieniądze.

trtr napisał(a):


Ciekawi mnie, czy prezes mógł sprzedawać akcje, jak 15 maja jest raport za IQ? Czy nie ma okresu dwóch tygodni?


To się sprawa wyjaśniła. Przesunęli raport. Takie praktyki powinny być zakazane.

Na 22 zł latały paczki po 1500 akcji. Jak to zobaczyłem, to od razu była ewakuacja. :)

Ciekawi mnie, czy prezes mógł sprzedawać akcje, jak 15 maja jest raport za IQ? Czy nie ma okresu dwóch tygodni?

wybicie nie zostało zanegowane?

Przemieliło się 67% FF. W piątek były konkretne informacje. Krewa, co sądzisz o obecnych wzrostach?

Gdy już włosi opanują obecną sytuacje, to jak myślicie? Będą chcieli wrócić do lira? UE nie zdała egzaminu. ''Wspólnota'' jest tylko na papierze.

Raczej Rafako będzie pomagało spłacić zadłużenie.

Pod koniec lutego jest NWZ w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa. W uzasadnieniu piszą o przeniesieniu kompetencji EPC oraz generalnego wykonawstwa w sektorze gazu ziemnego i ropy naftowej do Grupy RAFAKO. Kontynuowanie działalności w obszarze oil&gas, w tym poprzez realizację dotychczas pozyskanych kontraktów przez RAFAKO S.A. w oparciu o zasoby ZCP, jak również zwiększanie udziału w tym perspektywicznym segmencie rynku z ich wykorzystaniem przez Grupę RAFAKO, pozwoli na realizację strategii i w przyszłości odbudowę wartości aktywa strategicznego, jakim dla PBG S.A. jest RAFAKO S.A

Jak myślicie, uda się przebić opór na 3.2 ?

Dziękuję za analizę.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 10 stycznia 2019
Ostatnia wizyta: 1 czerwca 2021 08:57:26
Liczba wpisów: 90
[0,02% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 9

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,896 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +165,97% +33 194,87 zł 53 194,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło