19 kwietnia akcje Kerdosu znikną z GPW

Omawiane walory:

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) postanowił wykluczyć z obrotu giełdowego akcje spółki Kerdos Group w upadłości od czwartku 19 kwietnia.

Decyzja nastąpiła w związku z upływem terminu 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia sądu o ogłoszeniu upadłości spółki, wskazano w uchwale.

Kerdos Group był spółką holdingową, skupioną na sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów kosmetycznych i higienicznych poprzez sieć drogerii.

notowania

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Kerdos, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Krajobraz rynku obligacji korporacyjnych Catalyst po I półroczu 2018 r.

  Pierwsze półrocze 2018 r. było okresem pełnym wyzwań dla polskiego rynku obligacji korporacyjnych. Afera GetBack nadszarpnęła zaufanie inwestorów i negatywnie wpłynęła na postrzeganie wiarygodności pozostałych emitentów. Mimo to, spadki na rynku akcji oraz otoczenie niskich stóp procentowych nadal przyciągają inwestorów do rynku Catalyst, a jego całkowita wartość wzrosła w porównaniu z końcem poprzedniego roku.

 • Kapitał spekulacyjny ruszył na łowy, w grze Serinus i Rank Progress

  Początek tygodnia na warszawskim parkiecie upływa pod znakiem niewielkiej zmienności i symbolicznych obrotów. Największy ruch widać dzisiaj na spółkach powszechnie uznawanych za ulubiony cel kapitału spekulacyjnego.

 • Inwestorzy walczą o jak najwyższe zamknięcie, w grze CCC i banki

  Giełda bez fajerwerków żegna się z chudym 2015 rokiem. Dzisiejsza sesja to ważny moment dla inwestorów instytucjonalnych, którzy chcąc podciągnąć wyniki mogą pokusić się o tzw. window dressing.

 • Giełdy zaliczają mini rajd św. Mikołaja, w grze KGHM, PZU i Lotos

  W Europie inwestorzy wykorzystują ostatnią sesję przed feriami świątecznymi do kupowania akcji. Największe indeksy, takie jak DAX, FTSE, CAC czy Euro Stoxx, rosną dzisiaj o blisko 1,5 proc. Na mini rajd łapią się także główne wskaźniki warszawskiego parkietu.

 • Kerdos nie wykupi wcześniej obligacji i będzie restrukturyzował Dayli

  Nowe władze KERDOSu zakwestionowały zasadność żądań wcześniejszego wykupu papierów dłużnych, pomimo prawdopodobnego złamania warunków emisji obligacji. Jednocześnie spółka ogłosiła, że zamierza obniżyć i zmienić charakter zadłużenia w najważniejszej spółce zależnej - Dayli Polska.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR