Creepy Jar przewiduje sprzedaż 300 tys. sztuk Green Hell do końca br.

Omawiane walory:

Creepy Jar ocenia, że sprzedaż gry Green Hell przebiega zgodnie z założeniami i przygotowuje się do opublikowania aktualnej "mapy drogowej" do gry oraz potwierdza zaawansowane prace nad trybem co-op, który może trafić do graczy jeszcze w tym roku, poinformował prezes Krzysztof Kwiatek.

Creepy, Jar, gaming, gry, prognozy, sprzedaż

(Fot. Screenshot z Green Hell)

– Wyniki pierwszego tygodnia sprzedaży są zgodne z naszymi założeniami. Zawsze staramy się być zachowawczy w naszych prognozach i myślę, że zapowiedziane 300 000 łącznie sprzedanych kopii do końca roku, można traktować w tej kategorii. Nie mamy w tej kwestii wątpliwości. W tej chwili pracujemy nad nową road mapą, którą opublikujemy na początku przyszłego tygodnia – zapowiedział Kwiatek.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

5 września do sprzedaży trafiła pełna wersja Green Hell, symulatora przetrwania w dżungli amazońskiej. Na grę czekało ponad 400 tys. graczy z tzw. wishlisty.

– Pierwszy tydzień sprzedaży pokazuje, że gra spełniła ich oczekiwania. W serwisie Steam w tydzień pojawiło się prawie 400 nowych komentarzy, a średnia wszystkich (ponad 4000 w 14 miesięcy z czego prawie 400 w ostatnim tygodniu) to wciąż 83 proc. – czytamy dalej.

– Green Hell to typowy longseller z kilkuletnim cyklem życia. Wprowadzenie pełnej wersji z tzw. story mode przyciągnęło rzeszę nowych graczy, ale kolejni czekają na co-op. Chcemy im wyjść naprzeciw. W przyszłym tygodniu zaczynamy testy, które pokażą czy uda się to jeszcze w tym roku. Jeśli nie natrafimy na duże problemy techniczne chcielibyśmy zdążyć przed Świętami – dodał Kwiatek.

Kolejny krok to Green Hell w wersji na konsole. Creepy Jar planuje wypuścić grę na wszystkie 3 najpopularniejsze platformy, Nintendo Switch, PlayStation i Xbox. – Rozpoczęliśmy poszukiwania wydawcy – podsumował prezes.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CreepyJar, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR