ECC Games przemianował DRIFT19 na DRIFT20

Omawiane walory:

Producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych wczoraj odwołał premierę Drift19, a dziś zdecydował o zmianie nazwy gry na Drift20. Spółka podała, że zarząd prowadzi negocjacje z zagranicznym wydawcą.

ECCGames,drift,gra

fot. ECC Games

– Drift19 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w kategorii gier motoryzacyjnych dlatego musimy być pewni, że produkt, który udostępnimy graczom będzie kompletny i ich nie zawiedzie. Stąd, zgodnie z rekomendacją zespołu PlayWay Testing Center, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu dodatkowych prac optymalizacyjnych i poprawek do Drift19 – powiedział Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Studio nie podało nowej daty premiery. Z środowego komunikatu wynika, że termin zależy od uzyskania ostatecznej akceptacji zespołu testerów. PlayWay pełni rolę wydawcy gry, jest też akcjonariuszem ECC Games.

– W naszej ocenie prowadzone prace przełożą się na większe zadowolenie graczy i lepsze wyniki sprzedażowe. Na bieżąco współpracujemy z zawodowym kierowcą rajdowym, który czuwa nad tym, by rozgrywka, którą zaprezentujemy już pod nowym tytułem – Drift20 – jak najwierniej odwzorowywała prawdziwą jazdę po torze wyścigowym. Prowadzimy także negocjacje z zagranicznym wydawcą w zakresie dotarcia do nowych kanałów sprzedaży – informuje Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Informacja o odwołaniu premiery na tydzień przed planowanym terminem nie spodobała się akcjonariuszom. W środę kurs akcji ECC Games przy rekordowo wysokich obrotach spadł o kilkanaście procent. W dołku za jeden walor płacono 1,61 zł.

Najwięcej wątpliwości wzbudza wcześniejsze zachowanie kursu akcji. Notowania ECC Games od dłuższego czasu leciały jak kamień w wodę, mimo iż ze spółki nie napływały żadne niepokojące informacje. W dwa tygodnie kapitalizacja spółki skurczyła się o 1/3. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom ECC Games

Kliknij, aby powiększyć.

ECC Games zadebiutowało na NewConnect w lutym tego roku. Był to jeden z najlepszych debiutów w historii. Pierwszą transakcję zawarto po cenie 2,85 zł, czyli ponad 300 proc. wyżej niż wynosił kurs odniesienia. W czwartek rano jedna akcja ECC Games wyceniana jest na 1,76 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ECCGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR