Kino Polska podbiło cenę w wezwaniu na akcje Stopklatki

Omawiane walory: ,

Kino Polska TV - większościowy akcjonariusz Stopklatki - podwyższył cenę akcji w wezwaniu na walory Stopklatki do 7 zł z 6,20 zł. Kurs akcji Stopklatki rośnie dziś o blisko 10 proc.

Kino,Polska,TV,Stopklatka,wezwanie,akcje

Kino Polska TV podwyższył cenę akcji w wezwaniu na papiery Stopklatki.

– Zarząd Kino Polska TV niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 20 listopada 2019 r. za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ, dokonał zmiany ceny, po której nabywane będą akcje w ramach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Stopklatka z 6,20 zł za jedną akcję tego podmiotu do 7 zł za jedną akcję Stopklatki – czytamy w komunikacie.

>> Promocja: tylko do końca listopada 12 miesięcy abonamentu w cenie 6! >> Sprawdź co zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

11 października br. Kino Polska TV ogłosiło wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 250.476 akcji Stopklatki, stanowiących 2,24 proc. jej kapitału, przy cenie za jedną akcję w wysokości 6,20 zł. Zapisy potrwają do 29 listopada.

Kino Polska TV to grupa medialna. Głównymi gałęziami biznesowymi grupy są: emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza, produkcja filmowa, rekonstrukcja i archiwizacja dzieł polskiej kinematografii oraz internet. Akcje spółki są notowane na GPW od 2011 r.

Stopklatka prowadzi branżowy portal informacyjny specjalizujący się w tematyce filmowej działający pod adresem www.stopklatka.pl. Działalność oparta jest na modelu biznesowym, w którym przychody generowane są głównie ze sprzedaży powierzchni reklamowych, kreacji reklamowych oraz treści informacyjnych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT kinopol, stopkla, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR