VOTUM – analiza techniczna na życzenie

Omawiane walory:

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Votum, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • 7 najciekawszych transakcji insiderskich w styczniu

  Insiderzy uaktywnili się na warszawskiej giełdzie. W pierwszych tygodniach nowego roku osoby pełniące funkcje zarządcze lub nadzorcze w spółkach przeprowadziły kilkaset transakcji. StockWatch.pl sprawdził, gdzie szukano okazji inwestycyjnych, a gdzie realizowano pokaźne zyski.

 • W październiku Votum wpłaci zaliczkę dywidendową z zysku za 2015 r.

  Giełdowa kancelaria w przyszłym miesiącu ustali prawo i wypłaci w sumie 3,8 mln zł tytułem zaliczki dywidendowej z zysku za 2015 r., a stopa dywidendy jest bliska 2 proc. Wypłata została zaplanowana na październik.

 • Analiza techniczna czterech asów pierwszego półrocza

  Na warsztat eksperta od analizy technicznej z SGH trafiły walory czterech spółek, które w tym roku podrożały w zawrotnym tempie. Sprawdziliśmy, jak wygląda ich sytuacja po zwyżkach i czy mają szansę na kontynuację wzrostów.

 • 11 nowych spółek, które uchwaliły dywidendę na 2015 rok

  Jak co roku podczas czerwcowych walnych ważą się losy ubiegłorocznych zysków w wielu giełdowych spółkach. StockWatch.pl sprawdził, w których spółkach akcjonariusze uchwalili ostatnio wypłatę dywidend ze stopą sięgającą nawet 7 proc.

 • 6 giełdowych misiów z wysokimi wycenami maklerskimi

  Zdaniem ekspertów, przedwakacyjna korekta to okazja do ostrożnej akumulacji papierów zdrowych spółek, które mają przesłanki do solidnych wyników w kolejnych kwartałach. StockWatch.pl w oparciu o najnowsze rekomendacje sprawdził, kto ma najciekawsze perspektywy w segmencie małych i średnich spółek.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR