Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ekancelar

 • 28 września 2015

  Giełda wyrzuciła obligacje e-Kancelarii z rynku Catalyst

  Od poniedziałku posiadacze ostatnich dziewięciu serii obligacji e-Kancelarii nie znajdą ich na liście instrumentów notowanych na Catalyst. Za nieco ponad pięć miesięcy taki sam los spotka akcje bankrutującej spółki obecne na głównym parkiecie.

 • 21 maja 2015

  Sąd zgodził się na upadłość układową e-Kancelarii

  W środę wrocławski sąd dał szansę giełdowej spółce na porozumienie z wierzycielami. Od momentu ogłoszenia decyzji w Monitorze Sądowym i Gospodarczym obligatariusze będą mieli równo dwa miesiące na zgłoszenie wierzytelności na ręce sędziego-komisarza.

 • 13 marca 2015

  Kolejna upadłość na Catalyst, e-Kancelaria wnioskuje o układ

  Piątek trzynastego okazał się wyjątkowo pechowy dla akcjonariuszy i obligatariuszy e-Kancelarii. Spółka poinformowała pod koniec sesji, że wystąpiła do sądu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości układowej. 

 • 26 lutego 2015

  Wyprzedaż obligacji e-Kancelarii, spółka nie wykupiła lutowej serii

  Windykacyjna spółka nie zdołała przekonać obligatariuszy do rolowania długu i w efekcie nie spłaciła obligacji oznaczonych symbolem EKA0215. Obligatariusze pozostałych serii nie czekając na efekty uchwalonej w środę emisji akcji zaczęli pozbywać się papierów dłużnych e-Kancelarii. W czwartek wycena grudniowej serii na Catalyst spadła do 37 proc. w. nom.

 • 05 lutego 2015

  e-Kancelaria liczy na zrolowanie dwóch najbliższych serii obligacji

  Windykacyjna spółka chcąc uniknąć problemów z wykupem lutowej i majowej serii długu zaprasza obligatariuszy do rozmów. Inwestorom oferuje udział w emisji obligacji lub wymianę na akcje. Projekt uchwały w sprawie emisji akcji będzie głosowany na walnym pod koniec miesiąca.

 • 17 września 2014

  Obligacje e-Kancelarii rekordowo tanie, powodem obawy o wykup

  Impulsem do kolejnej fali wyprzedaży obligacji windykacyjnej grupy okazał się słaby wynik ostatniej emisji długu. Aktualnie inwestorzy dyskontują nie tylko problemy z ewentualnym uplasowaniem nowych emisji obligacji, ale także możliwość realizacji najczarniejszego scenariusza.

 • 25 sierpnia 2014

  Rozkład jazdy na najgorętszy tydzień wakacyjnego sezonu wynikowego

  Lwia część spółek popularnych wśród inwestorów zostawiła publikację wyników na sam koniec okresu sprawozdawczego. W efekcie w ciągu najbliższego tygodnia na rynek trafi grubo ponad 300 raportów. Zobacz listę czterdziestu najciekawszych pozycji nadchodzących dni.

 • 02 lipca 2014

  e-Kancelaria pracuje nad terminowym wykupem obligacji

  Na środowym spotkaniu on-line z inwestorami w StockWatch.pl, Mariusz Pawłowski, prezes zarządu e-Kancelarii został dosłownie zasypany gradem pytań. W dyskusji przeważały tematy dotyczące wykupu obligacji.

 • 11 czerwca 2014

  Na Catalyst trwa mocna wyprzedaż obligacji e-Kancelaria

  W środę obligacje windykacyjnej grupy notowane na rynku długu tracą nawet po 5-7 proc. Przeceny nie uzasadnia żaden nowy komunikat. Przedstawicielka spółki w rozmowie z redakcją StockWatch.pl zapowiedziała, że jeszcze dzisiaj pojawi się oficjalne stanowisko spółki w tej sprawie.

 • 02 maja 2014

  Kary KNFu dla czterech spółek za spóźnienie z raportami

  Komisja Nadzoru Finansowego wstrzymała handel akcjami czterech spółek. Nie można obracać akcjami m.in. Cormaya i Alterco. StockWatch.pl sprawdził, z jakiego powodu emitenci trafili do zamrażarki i kiedy mogą się z niej uwolnić.

 • 02 stycznia 2014

  e-Kancelaria ostro ścięła prognozę zysku brutto

  Spółka windykacyjna okroiła prognozę zysku brutto o 50 proc. Decyzja jest efektem przedłużających się negocjacji w sprawie kupna nowych portfeli wierzytelności. Na przestrzeni ostatniego kwartału akcje e-Kancelarii staniały o blisko połowę.

 • 24 września 2013

  Wzmacniamy naszą pozycję na rynku – czat z prezesem e-Kancelaria

  Wirtualne spotkanie z prezesem przechodzącej na główny rynek e-Kancelarii śledziło ponad 230 inwestorów. Mariusz Pawłowski liczy, że parkietowy awans poprawi płynność na akcjach spółki oraz zwiększy jej rozpoznawalność. Uczestników najbardziej interesowały założenia dalszego rozwoju organicznego oraz plany emisyjne na kolejne lata.

 • 16 września 2013

  Akcje e-Kancelarii zadebiutują na rynku głównym 26 września

  Grupa działająca na rynku zarządzania i obrotu wierzytelnościami w przyszłym tygodniu przeniesie się z NewConnect na główny parkiet. Debiutowi na rynku regulowanym GPW nie będzie towarzyszyła oferta publiczna.

 • 04 września 2013

  Wywiad z e-Kancelarią: Emisje obligacji są atrakcyjnym źródłem kapitału

  Z Mariuszem Pawłowskim, prezesem zarządu e-Kancelarii Grupy Prawno-Finansowej SA, o emisji obligacji na GPW Catalyst rozmawia Kamil Gemra.

 • 20 lutego 2012

  e-Kancelaria wprowadzi obligacje na Catalyst 21 lutego

  Będzie to odpowiednio 111. emitent papierów dłużnych na Catalyst oraz 11. debiut na tym rynku w 2012 r.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku