SPÓŁKA: yawal

 • Raport: Wezwania na akcje w 2014 roku Omawiane walory: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Na tegorocznym liczniku jest już 17 wezwań. Do ubiegłorocznego rekordu jeszcze daleko, ale eksperci nie przekreślają szans na jego pobicie. W II połowie roku zachętą dla dużych graczy będą kuszące wyceny oraz podaż ze strony OFE, które potrzebują szybkiego wyjścia z inwestycji. Sprawdziliśmy, gdzie jeszcze w tym roku grube ryby będą szukały okazji do przejęć.

 • Jest wezwanie na Yawal po 5,99 zł za akcję Omawiane walory:

  Notowania dostawcy systemów profili aluminiowych zyskują w poniedziałek w dwucyfrowym tempie. Nagła zwyżka to efekt ogłoszonego wezwania, w którym grupa inwestorów chce skupić brakujący pakiet akcji i oferuje po 5,99 zł za walory Yawalu.

 • Dwadzieścia najtańszych spółek i co im dolega – cz. 4 Omawiane walory: , , ,

  Już czwarty tydzień StockWatch.pl wspólnie z ekspertami od zarządzania i restrukturyzacji prześwietla najtańsze majątkowo spółki z GPW. Sprawdzamy gdzie niska wartość wskaźnika C/WK jest prawdziwą okazją dla inwestora, a gdzie wodzi na manowce. Dziś pod lupą NTT System, Polcolorit, Sanwil oraz Yawal.

 • Yawal po dwóch latach zwłoki umorzył 900 tys. akcji Omawiane walory:

  Zarząd Yawal SA poinformował 9 stycznia o umorzeniu 900 tys. akcji spółki kupionych jeszcze w 2009r. oraz zmianie wysokości kapitału zakładowego. Kurs mocno podskoczył po tej informacji, jednak nadal na bardzo małych obrotach.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR