4 gwiazdy parkietu, którym marzy się pójście w tany

Omawiane walory: , , ,

Wraca moda na spółki odzieżowe i spożywcze. Wraz z ekspertem z SGH przeanalizowaliśmy wykresy czterech dobrze znanych walorów, które już kilka razy pokazały co potrafią. Analiza techniczna i tym razem wykazuje obiecujące układy na ich kursach.

Na ostatnich sesjach inwestorzy przypomnieli sobie o bohaterach minionych sezonów raportowych. W centrum uwagi znalazł się Graal, który błyszczał wynikami w 2012 roku. Ochotę do wzrostów przejawia także Seko, gwiazda sezonu wyników za I kwartał. Inwestorzy znowu odkurzyli Monnari, które dało popis dynamiką zysków w IV kwartale ubiegłego roku i z dobrej strony pokazało się w minionym okresie. Nieźle rokuje także Vistula, jedna z bardziej docenionych spółek w ostatnim sezonie sprawozdawczym.

We wtorek najwyższą zwyżkę z wymienionej czwórki zanotowało Monnari. Kurs zyskując 7 proc. za jednym zamachem złamał ważny opór. W środę notowania starają się kontynuować zwyżkę. Odzieżowa spółka potwierdziła wynikami za II kwartał powrót na ścieżkę dynamicznych wzrostów, jakie miały miejsce pod koniec ubiegłego roku. Przypomnijmy, że w I kwartale Monnari wykazała stratę operacyjną. Wcześniej skokowa poprawa wyników spółki w IV kwartale 2012 roku wywołała olbrzymią euforię na jej kursie. >> Techniczną stronę waloru znajdziesz też w ATTrader.pl


Dalszy ciąg artykułu zawiera analizę techniczną walorów Monnari, Seko, Vistula i Graal wraz z prognozą kierunku i zasięgu ruchu i dostępny jest w abonamencie.

Kliknij tutaj aby zamówić abonament i uzyskać pełny dostęp do serwisu.

Niezdecydowany? Sprawdź listę funkcji i narzędzi, jakie zyskujesz dzięki abonamentowi.

Jeżeli posiadasz abonament, a nie widzisz tekstu, zaloguj się do serwisu.


StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT graal, MONNARI, seko, vistula, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR