Polnord sprzedał już ponad 50 proc. apartamentów w inwestycji Brama Sopocka

Omawiane walory:

Polnord od 40 lat oferujący swoim klientom wysokiej jakości mieszkania i apartamenty, znalazł nabywców na połowę lokali dostępnych w prestiżowym projekcie Brama Sopocka w Gdyni. 

Komunikat prasowy

Popularność inwestycji to zasługa starannie przygotowanego projektu architektonicznego, atrakcyjnej lokalizacji w naturalnym otoczeniu Parku Krajobrazowego i jednocześnie bardzo dogodnej komunikacji z Trójmiastem. Inwestycja składa się z trzech etapów, w ramach których deweloper oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 57 do 102 m kw. Obecnie lokale można nabyć w promocyjnej cenie, rozpoczynającej się już od 5 825 zł za m kw.

– Zainteresowanie kupnem apartamentów w inwestycji Brama Sopocka rośnie. Dotychczas sprzedaliśmy ponad 50 proc. lokali. Przez lata naszej działalności obserwujemy, jak zmieniają się i rosną oczekiwania Polaków. Model działania dopasowujemy do potrzeb rynku. Apartamenty dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom zainteresowanym nową formą lokowania kapitału w nieruchomości. – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnordu.

Cechą charakterystyczną gdyńskiego projektu jest kameralna, dwupiętrowa zabudowa. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 96 apartamentów, po 6 w jednym budynku. W ofercie znajdują się komfortowe lokale dwupokojowe z balkonami lub ogródkami oraz duże i reprezentacyjne lokale 4 pokojowe, których powierzchnie dopełniają przestronne antresole z wyjściem na taras lub wydzielone ogródki na parterach. Zaletą inwestycji są również komórki lokatorskie, sięgające nawet do 30 m kw. powierzchni, które można z łatwością zaadoptować na pracownię lub biuro.  

– Inwestycja Brama Sopocka gwarantuje szybki dostęp do rekreacyjnej i biznesowej części centrum Gdyni i całego Trójmiasta. Osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia, będą mogły skorzystać z uroków takich miejsc, jak Park Krajobrazowy i plaża miejska. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji położone w niedalekiej odległości szkoły, kompleksy sportowe oraz centrum handlowe Riviera. W pobliżu znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, m.in. molo w Orłowie czy stadnina koni, stanowiące idealne miejsce do spędzenia wspólnego weekendu z najbliższymi. – informuje Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na II kwartał 2017 r. Osiedle zaprojektowane zostało przez renomowane Biuro Projektów Architectonica, a do jego budowy wykorzystano materiały najwyższej jakości.

Brama Sopocka

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o polnord)

 • Szczepionka przeciwko giełdowym spadkom, w grze Polnord i KGHM

  Giełda w Warszawie kontynuuje wzrosty. Zatwierdzenie przez Wielką Brytanię szczepionki na Covid-19 i perspektywa uchwalenia pakietu pomocowego w USA podziałała na wyobraźnię inwestorów. W centrum uwagi znalazł się KGHM, który rośnie w ślad za drożejącą miedzią, a także spółki POLNORD, Cormay i TIM.

 • Jest kolejne wezwanie na Polnord. Spółka zniknie z GPW

  Cordia International Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság ogłosiła wezwanie do sprzedaży 6 905 644 akcji POLNORDu, stanowiących 7,08 proc. kapitału spółki, po cenie 3,55 zł za sztukę, podało pośredniczące w wezwaniu Biuro Maklerskie PKO BP.

 • Polnord zamknął III kwartał niewielką stratą netto

  POLNORD odnotował 0,2 mln zł skonsolidowanej straty netto przypadającej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2020 r. wobec 11,06 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie. Kurs akcji dewelopera spada w worek rano o blisko 2,5 proc., a za jeden walor płacono 2,77 zł.

 • Sprzedaż deweloperów z Catalyst spadła o 35 proc. r/r w II kwartale

  Deweloperzy obecni na rynku Catalyst zmniejszyli sprzedaż o 34,8 proc. r/r do 2.772 lokali w II kwartale 2020 roku, wynika z raportu przygotowanego przez DM Navigator.

 • Deweloperzy z Catalyst zwiększyli sprzedaż w I kwartale. W najbliższym czasie część firm zrewiduje swoje cenniki

  Według raportu DM Navigator, deweloperzy obecni na rynku Catalyst zwiększyli sprzedaż o 2,3 proc. r/r do 4.571 lokali w I kwartale 2020 roku. Punktem zwrotnym okazał się marzec, gdzie kontraktacja nowych lokali tąpnęła u niektórych nawet o ok. 70 proc. W najbliższym czasie na wielkie obniżki cen mieszkań raczej nie ma co liczyć, ale część firm chcąc ratować płynność będzie zmuszona do zrewidowania swoich cenników.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR