Polnord sprzedał już ponad 50 proc. apartamentów w inwestycji Brama Sopocka

Omawiane walory:

Polnord od 40 lat oferujący swoim klientom wysokiej jakości mieszkania i apartamenty, znalazł nabywców na połowę lokali dostępnych w prestiżowym projekcie Brama Sopocka w Gdyni. 

Komunikat prasowy

Popularność inwestycji to zasługa starannie przygotowanego projektu architektonicznego, atrakcyjnej lokalizacji w naturalnym otoczeniu Parku Krajobrazowego i jednocześnie bardzo dogodnej komunikacji z Trójmiastem. Inwestycja składa się z trzech etapów, w ramach których deweloper oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 57 do 102 m kw. Obecnie lokale można nabyć w promocyjnej cenie, rozpoczynającej się już od 5 825 zł za m kw.

– Zainteresowanie kupnem apartamentów w inwestycji Brama Sopocka rośnie. Dotychczas sprzedaliśmy ponad 50 proc. lokali. Przez lata naszej działalności obserwujemy, jak zmieniają się i rosną oczekiwania Polaków. Model działania dopasowujemy do potrzeb rynku. Apartamenty dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom zainteresowanym nową formą lokowania kapitału w nieruchomości. – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnordu.

Cechą charakterystyczną gdyńskiego projektu jest kameralna, dwupiętrowa zabudowa. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 96 apartamentów, po 6 w jednym budynku. W ofercie znajdują się komfortowe lokale dwupokojowe z balkonami lub ogródkami oraz duże i reprezentacyjne lokale 4 pokojowe, których powierzchnie dopełniają przestronne antresole z wyjściem na taras lub wydzielone ogródki na parterach. Zaletą inwestycji są również komórki lokatorskie, sięgające nawet do 30 m kw. powierzchni, które można z łatwością zaadoptować na pracownię lub biuro.  

– Inwestycja Brama Sopocka gwarantuje szybki dostęp do rekreacyjnej i biznesowej części centrum Gdyni i całego Trójmiasta. Osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia, będą mogły skorzystać z uroków takich miejsc, jak Park Krajobrazowy i plaża miejska. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji położone w niedalekiej odległości szkoły, kompleksy sportowe oraz centrum handlowe Riviera. W pobliżu znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, m.in. molo w Orłowie czy stadnina koni, stanowiące idealne miejsce do spędzenia wspólnego weekendu z najbliższymi. – informuje Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na II kwartał 2017 r. Osiedle zaprojektowane zostało przez renomowane Biuro Projektów Architectonica, a do jego budowy wykorzystano materiały najwyższej jakości.

Brama Sopocka

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT polnord, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR