The Farm 51 zapowiedziało premierę gry Chernobylite na lipiec tego roku

Omawiane walory:

Studio The Farm 51 poinformowało, że pełna wersja gry Chernobylite zadebiutuje w lipcu tego roku. W reakcji kurs akcji rósł momentami o 6 proc. do 57,70 zł.

farm51, chernobylite, premiera, gaming, akcje.

fot. materiały promocyjne The Farm 51

Chernobylite to eRPG osadzone w konwencji survival horroru od twórców uznanej na całym świecie gry Get Even. Tytuł łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także systemem wytwarzania przedmiotów. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4 w oparciu o technologię skanowania obiektów o nazwie Reality 51, nad rozwojem której studio The Farm 51 pracuje od ponad pięciu lat. Tytuł zadebiutował we wczesnym dostępie 16 października 2019 roku.

W lipcu 2021 roku nastąpi premiera pełnej wersji gry Chernobylite na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery zostanie podana do publicznej wiadomości podczas targów E3 odbywających się w dniach 12-15 czerwca 2021 roku.

>> POLECAMY: Jak inwestować na giełdzie (ze StockWatch.pl)?

Gra we wczesnym dostępie została przyjęta pozytywnie. Obecnie produkcja zebrała na platformie Steam prawie 2.400 recenzji z czego 73 proc. jest pozytywne. Według Metacritic średnia ocen graczy wynosi 7.5/10 na podstawie 55 recenzji.

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu gier akcji. Obecnie studio koncentruje się na produkcji finalnej wersji World War 3, Chernobylite oraz kontynuuje prace nad projektami dotacyjnymi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o farm51)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR