Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Stalprofi

 • 01 kwietnia 2019

  13 najhojniejszych propozycji dywidendowych marca

  Przymiarki do tegorocznego sezonu dywidendowego trwają w najlepsze. Tylko w marcu konkretne propozycje przedstawiło blisko 40 spółek z GPW, a kolejnych kilkanaście zasygnalizowało zamiar ogłoszenia rekomendacji w najbliższych tygodniach. Wśród nich jest aż 13, gdzie stopa dywidendy przekracza 5 proc.

 • Stalprofil zaproponuje 0,23 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

  Stalprofil rekomenduje wypłatę dywidendy w wysokości 0,23 zł na jedną akcję z zysku za 2018 rok. Oznacza to przeznaczenie na dywidendę dla akcjonariuszy spółki kwoty 4.025.000 zł.

 • wczoraj

  20 najciekawszych raportów przyszłego tygodnia

  Szczyt sezonu jest już za nami, ale wyniki kwartalne jeszcze do końca listopada będą ważnym czynnikiem kształtującym nastroje na warszawskiej giełdzie. W porównaniu do ubiegłego tygodnia, gdy na rynek trafiło ponad pół tysiąca sprawozdań, najbliższe dni zapowiadają się znacznie spokojniej. Wśród ponad 50 zaplanowanych na ten tydzień publikacji jest kilka ze szczególnie ważnych dla warszawskiego rynku firm.

 • wczoraj

  Pięciu kowali hossy z giełdowej branży stalowej

  Rosnące ceny stali sprzyjają giełdowym dystrybutorom, ale nie wszyscy przedstawiciele sektora w równym stopniu skorzystają na wzrostach. Sprawdziliśmy, które spółki pochwalą się największą dynamiką wyników za IV kwartał 2016 roku oraz u kogo efekty poprawy koniunktury ujawnią się dopiero w przyszłym roku.

 • 29 sierpnia 2016

  8 spółek do gry pod pozytywne zaskoczenia sezonu

  Przed inwestorami z warszawskiej GPW ciężki szczyt sezonu wynikowego. W ciągu dwóch dni na rynek trafi 250 raportów finansowych. StockWatch.pl sprawdził, które spółki zdaniem maklerów mają szansę nieoczekiwanie pokazać mocną poprawę fundamentów.

 • 28 kwietnia 2015

  Polska giełda broni się przed głębszą przeceną, w grze KGHM i Mabion

  Realizacja zysków wzorem zachodnioeuropejskich kolegów to nie jest plan na końcówkę kwietnia inwestorów z polskiej giełdy. We wtorek mocnym punktem warszawskiego rynku są akcje KGHM, którego kurs akcji rozprawia się z ważnym oporem technicznym. 

 • 20 kwietnia 2015

  Giełdy otrząsają się z piątkowej przeceny, w grze Hawe i Quercus TFI

  Na koniec ubiegłego tygodnia przez europejskie parkiety przetoczyła się wysoka fala wyprzedaży, która dosięgła też warszawskie indeksy. W poniedziałek na GPW inwestorzy zaczęli sesję od kupowania przecenionych akcji i odrabiania piątkowych strat, a w tle wystartował sezon wyników za I kwartał 2015 roku.

 • 02 stycznia 2014

  7 kolorowych spółek, które stroją się do karnawałowego rajdu

  Ekspert z SGH specjalnie dla StockWatch.pl wyselekcjonował silnych technicznie faworytów na pierwsze tygodnie nowego roku. W tym gronie znalazły się spółki, których akcje mają już na swoim koncie pokaźne stopy zwrotu i obecnie szykują się do ważnych rozstrzygnięć.

 • 23 marca 2012

  Czterej siłacze, którzy napierają pod prąd

  Mało jest spółek, które zamykają tygodniowy bilans na zero, a jeszcze mniej tych, które dały cokolwiek zarobić. Po takim szarpnięciu w dół jak we czwartek, tylko miłośnicy sportów ekstremalnych szukają okazji. Jeśli nie możesz żyć bez handlu akcjami, zobacz na jakie spółki ostrzą sobie zęby eksperci od analizy technicznej.

 • 06 września 2011

  Technicy grają na dużych spółkach, reszta w odstawkę

  Wrzesień miesiącem niepewności. Analiza techniczna ostrzega przed możliwością dużych spadków, czarny scenariusz to WIG20 poniżej 2 tys. pkt. Eksperci podpowiadają, co będzie się działo na rynku i na jakie spółki zwrócić uwagę jeśli ktoś nie może przestać grać.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku