SPÓŁKA: zelmer

 • Do 17 kwietnia trwa przymusowy wykup akcji Zelmera Omawiane walory:

  Niemiecki inwestor w drodze squeeze-outu zamierza sięgnąć po 100 proc. akcji polskiego producenta sprzętu AGD. Zaproponowana cena to 40 zł za walor. Wcześniej w ramach wezwania swoje udziały sprzedał Enterprise Investors. O funduszu w ostatnich dniach zrobiło się głośno przy okazji roszad w akcjonariacie Kruka oraz gigantycznych obrotów na akcjach Magellana.

 • Niemiecki inwestor wzywa na Zelmera proponując 40 zł za akcję Omawiane walory:

  Koncern BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH za pośrednictwem wezwania będzie chciał przejąć polskiego producenta AGD. Zaproponowana cena zawiera blisko 30-proc. premię w stosunku do wczorajszej wyceny.

 • Siedmiu akrobatów z zyskami na trampolinie Omawiane walory: , , , , , ,

  Szukanie spółek, które w obecnym sezonie popiszą się ponadprzeciętną dynamiką zysków, jest wyzwaniem. Spośród ponad 800 emitentów znaleźliśmy siedmiu takich, których wyniki mają szansę na olimpijski skok.

 • 5 spółek na radarze dużych graczy z GPW Omawiane walory: , , , ,

  Do gry wracają znane nazwiska, których pojawienie się w zapomnianej spółce potrafi wyciągnąć kurs w przestworza. Tym bardziej, jeśli idzie za tym konkretny pomysł na biznes. Topowi inwestorzy warszawskiego parkietu korzystając z niskich wycen przeprowadzili już w tym roku kilka spektakularnych transakcji. To jeszcze nie koniec ich występów.

 • 9 prymusów gotowych na pierwszy wrześniowy dzwonek Omawiane walory: , , , , , , , ,

  Wrzesień rodzi nadzieję na większą aktywność inwestorów wypoczętych po wakacjach, oraz podjęcie przez polityków wiszących nad nimi kluczowych decyzji. Ruch w górę czy w dół? StockWatch.pl sprawdził najnowsze prognozy analityków technicznych oraz mocne typy ekspertów z domów maklerskich.

 • 5 technicznych tygrysów prężących się do skoku Omawiane walory: , , , ,

  Już wiadomo, że kontynuacja dobrej passy na warszawskim parkiecie stoi pod dużym znakiem zapytania. Jednak indeksy indeksami, a zawsze znajdują się papiery, które idą pod prąd. Eksperci DM PKO BP znaleźli 5 takich kandydatów, których notowania mają szansę na wzrost. Zobacz na kogo warto zwrócić uwagę, zachowując wzmożoną ostrożność na trudnym rynku.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR