pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

quake

quake

Ostatnie 10 wpisów
Proszę o aktualizację analizy technicznej spółki. Z góry dziękuję.

Proszę o aktualizację analizy technicznej spółki. Z góry dziękuję.

Spółka wypuściła nową gre

link

Wrażenia z kilkunastu minut z gry:
bardzo grywalna - gra sprawia frajde, płynnie działa i nie jest zbyt trudna
nie ma dużego nacisku na monetyzacje - z jednej strony plus ale z drugiej akcjonariusze liczą na zyski

Jakie są wasze wrażenia?

@Wojtek mam prośbę o zerknięcie techniczne na Pepees. Doświadczone oko może wychwyci czy to przystanek czy koniec trendu wzrostowego.

Pozdrawiam

W podsumowaniu jest chyba błąd odnośnie stopy zwrotu na 11 bit. BTW możesz napisać coś więcej dlaczego kupujesz - sprzedajesz dane walory?

Pozdrawiam

To ja może podrzucę moją propozycję na perełkę - DELKO

www.biznesradar.pl/notowania/D...

Cześć, wywalasz jutro ONICO? Raport słabiutki - nieprzypadkowo spadało z 220 zeta. d'oh!

Podepnę się pod pytanie. Czy ktoś się orientuje jakie analitycy giełdowi dostają wynagrodzenia? Podobno w Wawie analityk z kilkuletnim doświadczeniem i np CF dostaje 15 brutto a świeżak coś około 7brutto. Prawda li to czy między bajki włożyć takie zarobki?

Mam pytanie odnośnie rezerw obowiązkowych - czy UNIMOT będzie je musiał utrzymywać fizycznie czy musi za to zapłacić wyspecjalizowanym podmiotom?

Mam pytanie odnośnie analizy DM BOŚ. Dlaczego analitycy uznali, że UNIMOT będzie dążył w kolejnych latach do całkowitej spłaty długów zamiast utrzymać dotychczasową, bądź zbliżoną strukturę finansowania? 0% udziału długu w 2023 wygląda dziwnie. Założenie, że całość koniecznych wydatków na zapasy obowiązkowe zostanie sfinansowane z emisji akcji i zysków spółki wydaje się niewłaściwe. Dodatkowo, dlaczego w analizie porównawczej nie wzięto pod uwagę tak podobnej spółki jaką jest ONICO? Mam również pytanie dlaczego założony jest zerowy wzrost przychodów od 2018r? Rozumiem, że spółka od 2018 roku zamierza leżeć na brzuchu i panta rhei?

Nie jestem akcjonariuszem UNIMOT ale ta wycena moim zdaniem zaniża wartość tych akcji.

PS Jeżeli się mylę i takie są zasady robienie wyceny DCF to przepraszam i kłaniam się nisko Shhh

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 6 grudnia 2019 07:39:21
Liczba wpisów: 43
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,416 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d