SPÓŁKA: PCZ

 • Sprawa zniesławienia byłego prezesa PCZ wraca na wokandę
  Sprawa zniesławienia byłego prezesa PCZ wraca na wokandę Omawiane walory:

  Po blisko półrocznej przerwie wraca kolejna odsłona batalii między byłym prezesem PCZ, Romualdem Ś. (prokuratura postawiła mu zarzuty), a Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 • Adwokat, która oferowała 200 tys. zł łapówki w zamian za tajne informacje nt. śledztwa dot. szefa PCZ, trafi do więzienia
  Adwokat, która oferowała 200 tys. zł łapówki w zamian za tajne informacje nt. śledztwa dot. szefa PCZ, trafi do więzienia Omawiane walory:

  Wrocławska adwokat, Anna D., która oferowała łapówkę w zamian za tajne informacje ze śledztwa dotyczącego Romualda Ś., trafi do więzienia na 2 lata. Wyrok jest prawomocny.

 • Sąd wycofał się z opcji wykreślenia PCZ z Krajowego Rejestru Sądowego
  Sąd wycofał się z opcji wykreślenia PCZ z Krajowego Rejestru Sądowego Omawiane walory:

  Jak ustaliła redakcja StockWatch.pl, w ubiegłym tygodniu wrocławski sąd umorzył postępowanie ws. rozwiązania PCZ bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego.

 • Sąd chce rozwiązania PCZ bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego
  Sąd chce rozwiązania PCZ bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego Omawiane walory:

  W Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym pojawiło się obwieszczenie, z którego wynika, że wrocławski sąd rejestrowy wszczął postępowanie o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego PCZ. 

 • Prezes Polskiego Holdingu Medycznego PCZ aresztowany
  Prezes Polskiego Holdingu Medycznego PCZ aresztowany Omawiane walory:

  W czwartek Polskie Radio podało, że Romuald Ś., założyciel Polskiego Holdingu Medycznego PCZ oraz kilku członków zarządu holdingu usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania brudnych pieniędzy i wyłudzenia blisko 80 mln zł.

 • Spółki powiązane z byłym prezesem chcą od upadłego PCZ 170 mln zł Omawiane walory:

  Lista wierzycieli upadłej grupy medycznej będzie długa. Do syndyka trafiło blisko 700 zgłoszeń m.in. od obligatariuszy, kontrahentów, banków oraz... spółek i osób powiązanych byłym prezesem, Romualdem Ściborskim. Ci ostatni domagają się w sumie 173 mln zł tytułem kar umownych oraz kontrowersyjnej dywidendy za rok 2014.

 • Znajdujące się w upadłości likwidacyjnej PCZ chce wypłacić dywidendę Omawiane walory:

  Atmosfera skandalu wokół PCZ narasta z każdym kolejnym komunikatem płynącym ze spółki. Według projektów uchwał na wrześniowe walne, władze grupy medycznej, co do której sąd niedawno ogłosił upadłość w trybie likwidacji majątku, chcą wypłacić w formie dywidendy blisko 11 mln zł. Większość tej kwoty miałaby trafić do Romualda Ściborskiego, byłego prezesa PCZ.

 • Rośnie afera wokół PCZ, sąd zdecydował o likwidacji majątku spółki Omawiane walory:

  Sytuacja finansowo-prawna holdingu medycznego skłoniła wrocławski sąd upadłościowy do ogłoszenia likwidacji majątku PCZ. Dwa dni przed druzgocącą decyzją temidy z powodów zdrowotnych i przyczyn osobistych z władz spółki odeszło czterech członków. Obecnie jedynym reprezentantem zarządu jest prezes Stanisław Pachołek.

 • Nowa afera na Catalyst, PCZ i obligacje za 62 mln zł Omawiane walory:

  Bankrutujący PCZ nie wykupił czerwcowych obligacji serii B oraz nie wypłacił odsetek od sześciu innych serii, mimo iż miesiąc wcześniej lekką ręką wydał 10 mln zł na skup długu zapadającego m.in. w 2017 roku. Na rynku obligacji korporacyjnych rozkręca się kolejna afera.

 • PCZ złożył wniosek o upadłość układową Omawiane walory:

  Jedna z największych polskich prywatnych sieci medycznych walczy o przetrwanie. Notowany na NewConnect i Catalyst PCZ uprzedzając działania wierzycieli wystąpił do sądu z wnioskiem o upadłość z możliwością zawarcia układu.

 • Spekulanci wzięli na cel prawa do akcji Omawiane walory: , ,

  W mijającym tygodniu w pierwszej piątce walorów, które najbardziej wzrosły na szerokim rynku, aż trzy to prawa do akcji notowane na rynku New Connect. Na pierwszym miejscu, z wzrostem ponad 115 proc. znajdują się prawa do akcji Polskiego Holdingu Medycznego, które zadebiutowały 1 sierpnia 2011 roku. Po wysokim otwarciu w dniu debiutu inwestorzy pozbywali się […]


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR