Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

DarkestLie

DarkestLie

Ostatnie 10 wpisów
Moim zdaniem testowanie na seriach jest ok, jak system będzie stabilny w czasie i nie przeoptymalizowany to jest jakaś szansa.. osobiście korzystam z danych na min interwale 5 min (mniejszy mnie interesuje)

podlinkuje podupadający blogasek (szkoda mi trochę go skasować), może coś cię zainteresuje
http://darkhest.blogspot.com

pozdrawiam
Ka.
You're not deep, you're not an intellectual, you're not an artist, you're not a critic, you're not a poet, you just have internet access.

"Zna ktoś źródła, najlepiej darmowe, danych intraday FW20 / FW20WS z interwałem max 5 minut?"

nie ma takich danych musisz sam pozmieniać ticki (sa darmowe), trochę zabawy jest (FW20WS)

natomiast z FW20KONT (intra) to już robi się problem.. RAZ zmiana kiedy LOP na nowej serii jest większy niż na starej (proszę mnie poprawić jeśli się mylę, kilka lat temu taką bazę chciałem stworzyć, ale pamięć mam chyba jeszcze dobrą Shhh ), DWA "wyrównywanie" luk między seriami

jeśli stworzysz taką bazę z przyjemnością ją od ciebie kupię (za rozsądną cenęPray )

półśrodek: stworzenia FW20WS (intra) i zamykanie sysa w dniu wygasania

pozdrawiam
Ka.

You're not deep, you're not an intellectual, you're not an artist, you're not a critic, you're not a poet, you just have internet access.

nie będzie po AFLowemu ale czemu nie..

Sum(RSI(n)<20,m)=m tu jeszcze blokada żeby sys brał tylko pierwszy sygnał

Ka.

a ja za pierwszym razem trafilem (;
http://https://pl.wikipedia.org/wiki/Oscylator_stochastyczny

Na kilka chwil:
- co do parkietu to znow cos o RSI bylo (bez komentarza) www.parkiet.com/artykul/14,143...
- taka ciekawostka ktora zapewne znasz: RSI(14) tnie poziom 50 dokladnie w tym samym momencie gdy cena tnie EMA(27)
- faktycznie WIG zachowuje sie lepiej od W20, wczoraj poznecalem sie nad cyframi i takie zdarzenia w przeszlosci (nie bylo ich wiele) zapowiadaly korekte, a moze po prostu popelnilem bledy logiczne dobierajac warunki (;

w kazdym razie zbyt silne przekonanie o jedynym mozliwym scenariuszu bywa bolesne

Ka.

@aurora80
wytlumacz mi jescze tylko dlaczemu uzywasz RSI antytrendowo, skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze RSI jest skuteczniejszy przy analizie trendu (; ?

jak sie bawimy to sie bawimy..
http://i.imgur.com/YP9XDYp.png

(1) tygodniowo W20 jest mocno wyprzedany, potwierdzeniem bedzie ruch w dol (2), lyzka dziekciu jest negatywny sygnal na dziennym oscylatorze (3) - na szczescie jeszcze w kanale, tygodniowy oscylator pokazuje juz pozytywne dywergencje (4a, 4b).. poziom docelowy na samym dole (2340-2350)
poziomy na W20: 2175-2180 (na te chwile kluczowy) i 2240-2245

tak wiec.. korekta poprzedzona ewentualna drobna konsolidacja (;

zeby to nie byl zupelny offtop po prawej W20 i fibofany

Ka. angry3

Chuck LeBeau i to conajmniej 10 lat temu (;
poczytaj o ATR Ratchet

Ka.

a niech cie.. bedzie (;

pozdrawiam
Ka.

anty a pokloce sie (:
- kolor swiecy nie ma znaczenia, tylko knoty
- przy malym wolumenie Jacobs nie zwrocilby uwagi na roznice daily/weekly

Ka.

Accumulation/Distribution

((((Close-Low)-(High-Close))/(High-Low))*Volume)+I
gdzie „I” oznacza wczorajsza wartosc Accumulation/Distributionon

jaka formula taki wykres, to nie jest blad.. poszedl duzy wolumen i pomieszal wszystko (:

pozdrawiam
Ka.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 11 kwietnia 2018 19:03:46
Liczba wpisów: 241
[0,07% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,212 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d