Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Cubeitg

 • 20 września 2018

  Cube.ITG złożył w sądzie propozycje układowe dot. restrukturyzacji zobowiązań

  Cube.ITG w restrukturyzacji złożył propozycje układowe określające sposób restrukturyzacji zobowiązań spółki. Zarząd spółki złożył również zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej w sprawie umorzenia postępowania sanacyjnego spółki.

 • 19 listopada 2017

  20 najciekawszych raportów przyszłego tygodnia

  Szczyt sezonu jest już za nami, ale wyniki kwartalne jeszcze do końca listopada będą ważnym czynnikiem kształtującym nastroje na warszawskiej giełdzie. W porównaniu do ubiegłego tygodnia, gdy na rynek trafiło ponad pół tysiąca sprawozdań, najbliższe dni zapowiadają się znacznie spokojniej. Wśród ponad 50 zaplanowanych na ten tydzień publikacji jest kilka ze szczególnie ważnych dla warszawskiego rynku firm.

 • wczoraj

  Kurs Cube.ITG załamał się po decyzji sądu o otwarciu postępowania sanacyjnego

  Wrocławski sąd otworzył postępowanie sanacyjne dla Cube.ITG oraz spółki zależnej - Data Techno Park. W środę akcje spółki informatycznej tanieją o ponad 15 proc. i ustalają historyczne minimum.

 • 26 września 2017

  CUBE.ITG – analiza techniczna

 • 25 sierpnia 2017

  Cube.ITG pozyskał z emisji akcji prawie 20 mln zł

  Cube.ITG - dostawca rozwiązań z zakresu IT i data center, w zakończonej emisji akcji serii C pozyskał 19,74 mln zł. Nowi Akcjonariusze objęli ponad 4,93 mln szt. akcji po cenie emisyjnej 4 zł, przy cenie rynkowej z dnia objęcia w wys. 1,76 zł na koniec sesji. 

   

 • 01 czerwca 2017

  RANKING: 20 liderów poprawy wyników

  Miniony rok dla polskiej gospodarki był udany. Rodzime firmy, także te z warszawskiej giełdy, zanotowały solidną poprawę zysków i przychodów. StockWatch.pl na bazie raportów za 2016 r. sprawdził, które spółki z GPW zapracowały na tytuł geparda biznesu.

 • 23 marca 2017

  Cube.ITG złożył jedną z najtańszych ofert w przetargu dla NASK

  Cube.ITG, wiodący dostawca rozwiązań IT i usług data center, złożył trzecią pod względem ceny ofertę w kolejnym dużym przetargu w zakresie zapewnienia zasobów ludzkich z zakresu IT w sektorze administracji publicznej, organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Budżet zamawiającego wynosi 29,7 mln zł brutto, a umowy ramowe zostaną podpisane z 3 wykonawcami. Potencjalne pozytywne rozstrzygnięcia szeregu postępowań mogą spowodować istotny wzrost backlogu giełdowej Spółki.

 • 02 maja 2016

  Co dalej z kursami Benefit Systems i CUBE.ITG – analiza techniczna

  Giełdowe maluchy i mikrusy wykazały w kwietniu wysoką odporność na rynkowe niepokoje. Akcje najsilniejszych spółek przyniosły w tym czasie nawet dwucyfrowe stopy zwrotu. Z pomocą eksperta z DM BOŚ sprawdziliśmy aktualne perspektywy dla notowań dwóch z nich - Benefit Systems i CUBE.ITG.

 • 31 października 2014

  Raport: Małe i średnie spółki zawładnęły rynkiem debiutów

  W mijającym roku średnio co dwa tygodnie na główny rynek wchodziła nowa spółka. Wśród nowicjuszy ze świecą szukać ofert pokroju Energi czy PKP Cargo, ale mniejsze podmioty też potrafią przynieść zyski. Zdaniem ekspertów, końcówka roku będzie należała do małych i średnich spółek z ciekawym biznesem.

 • 09 października 2014

  Cube.ITG kupił RightSoft, a pod kolejną akwizycję wyemituje akcje

  Informatyczna spółka realizując strategię budowy zdywersyfikowanej grupy wzięła się za akwizycje. Właśnie dopina przejęcie firmy za 8 mln zł i szykuje kolejne, które planuje sfinansować emisją akcji.

 • 27 czerwca 2014

  Raport: Marne wyniki tegorocznych debiutów

  Z małymi wyjątkami, bilans debiutów z 2014 roku jest słabiutki. Spośród 13 spółek, które w tym roku zadebiutowały na głównym parkiecie, zaledwie cztery przyniosły średnioterminowy zysk inwestorom. Eksperci biją na alarm, że w obecnej sytuacji ciekawych ofert pierwotnych będzie ubywać.

 • 19 maja 2014

  CUBE.ITG w I kwartale wyciągnął wynik operacyjny na plus

  Spółka informatyczna w pierwszych trzech miesiącach 2014 r. zmniejszyła stratę netto i wykazała zysk na poziomie operacyjnym. Prezes grupy podkreśla, że pierwszy kwartał w branży IT z reguły jest najsłabszy dla spółek z tego sektora. W kolejnych okresach wsparciem dla wyników mają być efekty wysokiej kontraktacji. 

 • 20 marca 2014

  CUBE.ITG jeszcze marcu może zadebiutować na głównym rynku GPW

  Spółka informatyczna dostała zielone światło od KNF na zmianę parkietu. Prezes Adam Leda podkreśla, że przeprowadzka na główny rynek daje szansę na poszerzenie akcjonariatu o inwestorów instytucjonalnych. W czwartek kurs akcji zyskuje kilka procent.

 • 27 lutego 2014

  Relacja z czatu inwestorskiego z zarządem CUBE.ITG

  Gośćmi czwartkowego spotkania z użytkownikami StockWatch.pl byli przedstawiciele zarządu notowanej na NewConnect spółki informatycznej CUBE.ITG. Inwestorów interesowały plany rozwoju, perspektywa przenosin na główny parkiet oraz poziom wyceny akcji.

 • 17 lutego 2014

  Kurs akcji CUBE.ITG odbił po solidnej porcji zysków w IV kwartale

  Informatyczna spółka zamknęła 2013 rok trzycyfrowa dynamiką zysku netto. Duża w tym zasługa ostatniego kwartału i zakończenia wdrażania kilku ważnych projektów.

 • 20 listopada 2013

  CUBE.ITG poprawia wyniki i szykuje przeprowadzkę na główny rynek

  Notowana na rynku NewConnect spółka CUBE.ITG szykuje się do przejścia na główny parkiet. Zarząd liczy, że jeszcze w tym roku dostanie od KNF zielone światło.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku