SPÓŁKA: genxone

 • Diagnostyka zwiększa zaangażowanie w akcjonariacie genXone
  Diagnostyka zwiększa zaangażowanie w akcjonariacie genXone Omawiane walory:

  Spółka Diagnostyka, największa w kraju sieć laboratoriów medycznych zwiększa z 10,97 proc. do 15,22 proc. swój udział w akcjonariacie biotechnologicznej spółki genXone. Obie firmy intensywnie współpracują od pięciu lat w zakresie badań wysokospecjalistycznych m. in. badań genetycznych.

 • GenXone wypracował ponad 7 mln zł w 2020 r.
  GenXone wypracował ponad 7 mln zł w 2020 r. Omawiane walory:

  GenXone odnotował 4,12 mln zł zysku netto w IV kwartale i ponad 7 mln zł w całym 2020 r. Ubiegły rok stał w spółce pod znakiem zwiększenia zakresu projektów badawczych, zwłaszcza metody sekwencjonowania nanoporowego w badaniach nad genomem wirusa SARS-CoV-2.

 • genXone przeprowadzi pilotaż NGS do badań SARS-CoV-2 w WSS-E w Olsztynie
  genXone przeprowadzi pilotaż NGS do badań SARS-CoV-2 w WSS-E w Olsztynie Omawiane walory:

  genXone podpisał z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie umowę na przeprowadzenie projektu pilotażowego, którego celem jest wdrożenie sekwencjonowania nanoporowego (NGS) do badań epidemiologicznych wirusa SARS-CoV-2.

 • genXone zadebiutuje na NewConnect 25 sierpnia
  genXone zadebiutuje na NewConnect 25 sierpnia Omawiane walory:

  Już we wtorek 25 sierpnia zadebiutują na parkiecie NewConnect akcje spółki GenXone. Spółka działa w branży biotechnologicznej i specjalizuje się w sekwencjonowaniu kwasów nukleinowych w oparciu o technologię sekwencjonowania nanoporowego, jednej z gałęzi Next-Generation Sequencing (NGS).

 • genXone może badać więcej próbek na obecność COVID-19
  genXone może badać więcej próbek na obecność COVID-19 Omawiane walory:

  genXone, podpoznański startup działający w obszarze biotechnologii zainwestował w dodatkowe specjalistyczne urządzenia w Mobilnym Pawilonie Laboratoryjnym działającym w Suchym Lesie. Nowy, zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwolił zwiększyć przepustowość laboratorium nawet do tysiąca próbek na dobę, wobec dotychczasowych możliwości rzędu pięciuset. genXone wkrótce zadebiutuje na warszawskim parkiecie NewConnect.

 • GenXone: Pracujemy nad wykorzystaniem jednej z najnowocześniejszych na świecie technologii służących analizie DNA
  GenXone: Pracujemy nad wykorzystaniem jednej z najnowocześniejszych na świecie technologii służących analizie DNA Omawiane walory:

  Dr Michał Kaszuba, współzałożyciel i prezes zarządu genXone, rozmawia z redakcją StockWatch.pl o ofercie akcji na platformie crowdfundingowej, planach rozwoju i debiutu na NewConnect.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR