Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: izostal

 • 01 kwietnia 2019

  13 najhojniejszych propozycji dywidendowych marca

  Przymiarki do tegorocznego sezonu dywidendowego trwają w najlepsze. Tylko w marcu konkretne propozycje przedstawiło blisko 40 spółek z GPW, a kolejnych kilkanaście zasygnalizowało zamiar ogłoszenia rekomendacji w najbliższych tygodniach. Wśród nich jest aż 13, gdzie stopa dywidendy przekracza 5 proc.

 • 22 lutego 2019

  WIG20 na rollercoasterze, w górę ciągnie go Orlen i KGHM

  Giełdowy rollercoaster jedzie dalej. Tym razem WIG20 notuje mocne wzrosty. Inwestorom pozostaje trzymanie kciuków, aby z niego nie wypadł. Dużo spokojniej jest na małych i średnich spółkach.

 • 20 kwietnia 2015

  Giełdy otrząsają się z piątkowej przeceny, w grze Hawe i Quercus TFI

  Na koniec ubiegłego tygodnia przez europejskie parkiety przetoczyła się wysoka fala wyprzedaży, która dosięgła też warszawskie indeksy. W poniedziałek na GPW inwestorzy zaczęli sesję od kupowania przecenionych akcji i odrabiania piątkowych strat, a w tle wystartował sezon wyników za I kwartał 2015 roku.

 • 25 marca 2013

  16 dywidendowych okazów na rozpoczęcie wiosny

  Na osłodę koszmarnego sezonu wyników rocznych mogą pomóc tylko dywidendy. Na wypłatę żywej gotówki stać jednak tylko najlepsze spółki, które w ten sposób chcą się wyróżnić na parkiecie. StockWatch.pl zestawił najciekawsze propozycje z ostatnich dni.

 • 23 stycznia 2013

  10 małych spółek na celowniku Otwartych Funduszy Emerytalnych

  W drugiej części cyklu firma badawcza Analizy Online przygotowała zestawienie spółek, w których OFE w trakcie 2012 roku znacznie zwiększyły swój udział w kapitale.

 • wczoraj

  9 spółek przemysłowych, które wychodzą z kraksy sektora

  Groźnie wyglądające dane o produkcji przemysłowej to jeszcze nie apogeum. Doskonale przewidziała je giełda, która już od wielu miesięcy wyprzedzała pogarszającą się sytuację. Z korelacji między dynamiką produkcji przemysłowej a indeksem szerokiego rynku wynika, że w cenach akcji jest już uwzględnione dalsze spowolnienie gospodarcze. Jednak nawet najgorsza bessa nie może trwać wiecznie. Zdaniem ekspertów na poprawę globalnej sytuacji zanosi się już w przyszłym roku.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku